Ką dovanosime šiais metais savo augintiniams? Geriausia kalėdinė dovana Jūsų gyvūnui!
6 Gru, 2018

Ką dovanosime šiais metais savo augintiniams? Geriausia kalėdinė dovana Jūsų gyvūnui!

Ką dovanosime šiais metais savo augintiniams? Dauguma atsakysite – nieko. Na tikrai, netikime! Augintinis namuose – pilnavertis šeimos narys ir dauguma įsisukę į Šventų kalėdų magišką nuotaiką, po egle padedame ir dovaną savo mylimam augintiniui. Na jei ir nenuperkame jam atskiros dovanos, tai bučiniais ir apkabinimais tikrai apdovanojame.

Galbūt katinukas mielai žais su nauju žaislu, o jūsų šuniukui prireiks naujų papildų, gal sugalvosite papuošti savo keturkojį šventišku lankeliu su elnio ragais?

Naujas šiltas rūbas turbūt stipriai nenudžiugins jūsų keturkojo, bet suteiks jam šilumą ir apsaugą žvarbiais žiemos vakarais. Skanėstai šunims ir katėms tikrai jiems patiks, o ir jūs džiaugsitės matydami laimingą savo namų gyventoją. Triušiukas bus laimingas naujuose savo namuose ar narvelyje, kuriame ras skanėstą ir sau. Naujas gultas, pavadėlis ar maža smulkmena – puiki dovana gyvūnų mylėtojams ir jų augintiniams!

Dalinamės šventinių dovanų idėjomis augintiniams. Jei dar nespėjote sugalvoti, kaip palepinti savo keturkojus draugus, pasidairykite šiame sąraše, gal padėsime jums apsispręsti.

Kartais dovana gali būti ir labai naudinga jūsų augintinio sveikatai. Santakos veterinarijos klinikos atstovai Jums rekomenduoja rinktis gyvūnų priežiūros priemones, kurios žiemos metu itin naudingos! Nuolatinė gyvūno sveikatos profilaktinė priežiūra, rūpinimasis jo kailiu, letenomis, dantimis – pati geriausia dovana Jūsų augintiniui! Sveikas ir žvalus gyvūnas – laimingas gyvūnas!

Jei jūsų augintiniai žvalūs ir sveiki, kviečiame jus švenčių proga juos palepinti papildais. Papildai gali būti skiriami kailiuko ir odos būklės pagerinimui, taip pat sąnarių funkcijoms palaikyti, o galbūt norite skirti papildų kursą bendrai būklei gerinti?

Papildai šunims. Santakos veterrinarijos klinika Kaune
Papildai šunims. Santakos veterrinarijos klinika Kaune

Taip pat Santakos veterinarijos klinikoje rasite kokybiškų pavadėlių, šviečiančių antkaklių, žaislų šunims ir katėms, šampūnų, ausų ir pėdučių priežiūros priemonių, silikoninio kraiko, įvairių sausų pašarų bei konservų.

Interaktyvus žaislas katėms. Santakos veterrinarijos klinika Kaune
Interaktyvus žaislas katėms. Santakos veterrinarijos klinika Kaune

Visus gyvūnėlius kviečiame profilaktinei apžiūrai, kraujo, šlapimo tyrimams. Galbūt jau laikas jūsų gyvūnus dehelmintizuoti ar vakcinuoti? O gal jūsų augintinis dar nesuženklintas? O ar žiūrėjote, kokia dantų būklė, kvapas iš nasrų ar neriečia nosies? Pasidomėkite, ar neatėjo laikas burnos higienai.

Labai svarbu, kad šaltuoju sezonu šunų nagai būtų tinkamo ilgio, nes per ilgi nagučiai apsunkina vaikščiojimą, didina apkrovą sausgyslėms ir sąnariams. Mylėkite ir pėdutes – eidami laukan jas tepkite pėdučių vašku, jis padengia letenėles apsaugine plėvele, apsaugo nuo vandens, sniego, žvyro, druskų bei aštrių paviršių.

Šunų pėdučių vaškas Santakos veterrinarijos klinika Kaune
Šunų pėdučių vaškas Santakos veterrinarijos klinika Kaune

Kviečiame atvykti pas mus į Santakos veterinariją, Tilžės g. 10, Kaunas. Galite paskambinti mums 8-620-41484 ar brūkštelti žinutę facebook‘e. Iki pasimatymo 😉

Aprengti šuniuką šaltuoju metų laiku būtina. Dauguma jau tikrai rūbelius įsigijote. Gyvūnų prekių, drabužėlių bei aksesuarų parduotuvių pasirinkimas didelis, o mes ieškojome kažko išskirtinio ir ypatingo – ir tikrai radome!

Kaip teigia Cosmos Lilly DOG WEAR – „Kiekvienas šeimininkas žino, koks išskirtinis yra jo augintinis. Mes mokame juos suprasti vos iš vieno žvilgsnio, žinome jų mėgstamiausią žaisliuką, veiklą, skanėstą, miegojimo vietą. Herojų toli ieškoti nereikia, dažniausiai jie čia pat- visur, kur esi tu. Leiskime visiems įsitikinti, jog šuo pilnavertis mūsų palydovas, savitas, turintis savo stilių, kostiumą ar netgi kaukes, jei tik jiems to prireiks.“

Cosminė palaidininė kiečiausiam NBA gerbėjui. Dydžiai – XS, S, M. 

Cosminė palaidininė kiečiausiam NBA gerbėjui
Cosmos Lilly DOG WEAR

Darbo šuo- rimtas šuo. Šilta ir patogi striukė uždengianti ir galines kojas. Dydžiai – M, XL.

Darbo šuo- rimtas šuo. Šilta ir patogi striukė uždengianti ir galines kojas. Dydžiai - M, XL.
Cosmos Lilly DOG WEAR

Blogas oras nestebina, net jų, savarankiškai personai, skėčio virš galvos neprinešiosi. Greitas ir patogus aprengimas- garantuotas. Dydis – M.

Blogas oras nestebina, net jų, savarankiškai personai, skėčio virš galvos neprinešiosi. Greitas ir patogus aprengimas- garantuotas.
Cosmos Lilly DOG WEAR

Taigi, sveikata pasirūpinome, aprengėme savo augintinius, o dabar pamaitinkime!

Advento kalendorius katėms

Advento kalendorius katėms puikus būdas įtraukti savo katę į šeimos Kalėdų laukimą šiais metais! 

Palepinkite savo katę  per šias Kalėdas Hill’s Advento Kalendoriumi. 24 vnt. guliašiukų, kurių pagalba skaičiuoti dienas iki Kalėdų bus ne tik linksma, bet ir naudinga jūsų katei. Kiekvienas Hill’s Science Plan Feline Adult Tender Chunks in Gravy guliašas yra pilnavertis ėdalas, kurio sudėtyje yra tikslus reikiamas vitaminų ir mineralų derinys, kad jūsų katė būtų geriausios sveikatos.

Kalendoriaus turinys:

12 vnt. Hill’s vištienos skonio suaugusių kačių guliašai
6 vnt. Hill’s žuvies skonio suaugusių kačių guliašai
6 vnt. Hill’s jautienos skonio suaugusių kačių guliašai

Kur įsigyti: www.vetparduotuve.lt

Advento kalendorius katėms
Advento kalendorius katėms. www.vetparduotuve.lt

FISH4DOGS advento kalendorius šunims

Manėte, kad atverti vis naują šokoladinio advento kalendoriaus langelį yra tik jūsų silpnybė? Net neabejojame, kad tai patiks ir jūsų keturkojui draugui, kuomet kiekviena diena iki Kalėdų bus tartum nedidelė šventė. Fish4Dogs advento kalendoriuje jūsų augintinis ras įvairių formų ir skonių skanėstus su žuvimi.

Kur įsigyti: www.petcity.lt

FISH4DOGS advento kalendorius
FISH4DOGS advento kalendorius. www.petcity.lt

Ir žinoma, juos papuoškime! Tai linksmiausia straipsnio dalis. Vieni labai pyksta, pamatę šunį ar katę su kalėdine kepure ar nykštuko kostiumu, kiti džiaugiasi kalėdine nuotaika ir savo augintinius puošia įvairia kalėdine apranga ar aksesuarais. Šioje vietoje svarbiausia saikas ir sveikas protas! Namuose šilta ir gyvūnui su storu kalėdiniu kombinezonu tikrai gali būti per karšta. Jeigu jau nusprendėte savo šunį ar katę papuošti, darykite tai minimaliai, juk gyvūnas ne eglutė, ir jam tikrai tai nepatiks.

KALĖDINIS RINKINYS ŠUNIUI

Kur įsigyti: www.sinsay.com

KALĖDINIS RINKINYS ŠUNIUI
www.sinsay.com

KALĖDINĖ APYKAKLĖ

Kur įsigyti: www.yzipet.com

KALĖDINĖ APYKAKLĖ
www.yzipet.com

Linksmų artėjančių gražiausių metų švenčių! Mylėkite ir būkite mylimi – tai geriausia dovana!

Ką dovanosime šiais metais savo augintiniams Geriausia kalėdinė dovana Jūsų gyvūnui

www.tavogyvunas.lt Visos teisės saugomos. Be raštiško leidimo, straipsnius perpublikuoti draudžiama.

TAIP PAT SKAITYKITE:

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ VETERINARIJOS KLINIKĄ SAVO AUGINTINIUI?

ŠUNŲ VEISLĖS: AMERIKIEČIŲ STAFORDŠYRO TERJERAS (AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER) – ATKAKLUS, STIPRIOS VALIOS, IŠTIKIMAS DRAUGAS

KAČIŲ VEISLĖS: KURILŲ BOBTEILAI (KURILIAN BOBTAIL) – TAI ŠUO IR KATĖ VIENAME

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą