• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Taisyklės

Portalo www.tavogyvunas.lt naudojimosi taisyklės.

www.tavogyvunas.lt – informacinis šviečiamojo pobūdžio portalas gyvūnų mylėtojams ar besiruošiantiems juos įsigyti. Čia pateikiama naudinga informacija asmenims, kurie domisi gyvūnais, juos augina ar ruošiasi įsigyti. Lankytojų patogumui, visos įmonės, organizacijos, teikiančios paslaugas ar prekes gyvūnams, suskirstytos į kategorijas ir pateiktos vienoje vietoje. Čia galite rasti – veterinarijos klinikas, veislynus, dresavimo mokyklas, gyvūnų grožio salonus, kirpyklas, prieglaudas, gyvūnų viešbučius, parduotuves, organizacijas, veterinarijos vaistines, viską akvariumams, terariumams, žirgynus, pramogų organizatorius.

Specialiai portalo lankytojams kasdien ruošiami naudingi straipsniai, skelbiamos naujienos bei akcijos,  publikuojami įvairūs skelbimai, parodos, renginiai.

Kiekvienam portalo www.tavogyvunas.lt lankytojui rekomenduojame perskaityti naudojimosi taisykles bei jų laikytis.

1. Žmonių atsiliepimai įmonių ir organizacijų anketose – www.tavogyvunas.lt portalas suteikia galimybę lankytojui išreikšti savo nuomonę apie jam suteiktą paslaugą ar įsigytą prekę. Portalo administratorius turi teisę atsiliepimo nepatvirtinti, jeigu jis yra įžeidžiamojo pobūdžio ar visiškai neatitinka portalo ar anketos skelbiamos informacijos bei prieštarauja portalo taisyklėms.

2. Svetainėje www.tavogyvunas.lt draudžiama: atnaujinti įmonių informaciją asmenims, kurie nėra įgalioti atnaujinti konkrečių įmonių duomenų. Taip pat draudžiama pateikti melagingą, klaidingą, šmeižiančią ar kitaip įžeidžiančią informaciją.

3. Skaitant straipsnius, duomenis anketose, Jūs galite būti perkeltas į kitų įmonių ar fizinių asmenų interneto puslapius. www.tavogyvunas.lt neatsako už tuose interneto puslapiuose pateiktą informaciją.

4. Draudžiama talpinti informaciją, kuri pažeistų autorines teises, būtų šmeižianti, įžeidžianti, bet kaip, bet kokia forma diskriminuojanti bet kurį asmenį, kurstytų diskriminaciją ar nesantaiką, pažeistų asmens teisę į privatumą, garbę, orumą, keltų grėsmę kitiems fiziniams ar juridiniams asmenims.

5. www.tavogyvunas.lt portale skelbiama ir pateikiama informacija apie įmones, organizacijas, jų teikiamas paslaugas, vyksiančius renginius. Visais atvejais nurodomas šaltinis ar organizacijos kontaktai.

6. www.tavogyvunas.lt portalas neatsako už skelbiamos informacijos tikrumą, jeigu ją klaidingai paskelbė trečioji šalis. Jei pastebėjote klaidingą, įžeidžiančią, vienaip ar kitaip netinkamą šiam portalui informaciją, prašome informuoti administraciją elektroniniu paštu: info@tavogyvunas.lt

7. www.tavogyvunas.lt turi visas teises bet kuriuo metu, be atskiro perspėjimo, panaikinti vartotojų įvestą informaciją, kuri prieštarauja portalo taisyklėms.

8. Taisyklės gali būti keičiamos bet kuriuo metu, be atskiro perspėjimo.

9.  Slapukų (cookies ) naudojimas

www.tavogyvunas.lt portale yra naudojami slapukai (cookies). Atsidarius svetainės adresą, kiekvienas vartotojas mato pranešimą apie slapukų naudojimą, bei turi teisę jo atsisakyti. Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle. Tačiau neskubėkite to daryti – atjungus slapukus ar nesutikus su jų naudojimu, kai kurios mūsų paslaugos Jums gali tiesiog neveikti.

Slapukai naudojami statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskirų rubrikų ar straipsnių populiarumą, taip pat atliekant statistinius tyrimus. Slapukai Jums palengvina naudojimąsi www.tavogyvunas.lt svetaine ir leidžia pateikti konkretesnę bei tinkamesnę informaciją. Toks duomenų tvarkymas visiškai neįtakoja Jūsų duomenų saugumo ir neleidžia nustatyti Jūsų tapatybės.

10. Asmens duomenų saugumas – www.tavogyvunas.lt portale asmens duomenys nėra kaupiami. Portalo lankytojas, skaitydamas informaciją, sekdamas naujienas, besilankydamas anketose ir norintis palikti atsiliepimą, neprivalo užsiregistruoti ar nurodyti savo asmeninės informacijos (vardo, pavardės, el.pašto ar telefono numerio).

11. www.tavogyvunas.lt portale visa matoma kontaktinė informacija (adresas, telefonas, el.paštas ar kita) yra juridinių asmenų, kuri yra viešai prieinama ir skelbiama internetinėje erdvėje, įvairiuose registruose, jų svetainėse ar socialiniuose tinkluose, portaluose ar google paieškoje.

12. Už portale skelbiamą reklamą, jos turinį ir teisėtumą atsako reklamos užsakovas.

Visi pageidavimai, pasiūlymai, skundai, pranešimai laukiami elektroniniu paštu: info@tavogyvunas.lt

www.tavogyvunas.lt didžiausias ir vienintelis informacinis portalas gyvūnų mylėtojams Lietuvoje!