Geriausias veterinaras Jūsų augintiniui. Koks jis?
10 Sau, 2019

Geriausias veterinaras Jūsų augintiniui. Koks jis?

Pirmas darbas įsigijus augintinį – surasti Jam ir Jums tinkamiausią veterinarijos kliniką bei veterinarijos gydytoją. Pirminei apžiūrai, registracijai, privalomiems skiepams, konsultacijoms, vėliau ištikus bėdai, susirgus ar sunegalavus gyvūnui. Turėti tą vienintelį patikimą žmogų, kuris jums padės bet kuriuo paros metu, konsultuos, galbūt nuramins ar palaikys papuolus į bėdą jūsų mylimam augintiniui.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis kliniką savo augintiniui?

Kaip teigia UAB „Vetvila“ klinikos vadovė Kristina: – „Pirmiausia į joje dirbančius veterinarijos gydytojus – jei tarp gydytojo ir kliento yra ryšys, jei „biolaukai sutampa“, tuomet viskas bus gerai. Svarbu ir gydytojų specializacija, nes visko žinoti neįmanoma ir tinkamai kompetentingai įvertinti visas galimas problemas nepajėgtų nė vienas gydytojas. Taip pat svarbi detalė yra veterinarijos gydytojų kompetencijos kėlimas, nes mokslas nestovi vietoje, naujienos atsiranda ir vystosi kosminiu greičiu, dėl to svarbu, kad Jūsų augintinio veterinarijos gydytojas būtų žingeidus, aktyvus ir domėtųsi naujausiais gydymo metodais. Taip pat svarbu, kad veterinarijos klinika turėtų bent pagrindines svarbiausias diagnostikos galimybes ištikus didesnėms nelaimėms. Patogus darbo laikas, aiškus gydytojų darbo grafikas, jauki aplinka, galimybė pasirinkti žaisliukus, pašarą ar skanėstus – tai smulkmenos, bet iš jų susideda gyvenimas.“

,,SANTAKOS VETERINARIJA” klinika skaičiuoja šeštus veiklos metus.

Esame įsikūrę netoli Neries ir Nemuno upių santakos, Tilžės g. 10,  Kaune, Vilijampolės mikrorajone.  Mes užsiimame smulkių gyvūnų (kačių, šunų, triušių, šeškų, graužikų bei egzotinių paukščių) ligų diagnozavimu ir gydymu, šeimininkų konsultacijomis, pašarų ir zooprekių prekyba. Taip pat teikiama gyvūnų viešbučio paslauga.

Klinikoje atliekamos profilaktinės procedūros: bendra gyvūno klinikinė apžiūra, vakcinacijos, ženklinimas, vaistų nuo ekto ir endoparazitų parinkimas, dokumentų tvarkymas, nagų kirpimas, burnos higiena.
Atliekami kraujo tyrimai: bendras kraujo tyrimas; biocheminis kraujo tyrimas;  hormonų kiekio kraujyje nustatymas, kraujo tepinėlio mikroskopavimas parazitų atžvilgiu, šunų ir kačių kraujo grupės nustatymas.
Atliekami specialieji tyrimai: greitieji testai infekcinėms ligoms diagnozuoti, dermatofitų nustatymo testas; odos skutenų mikroskopavimas dėl odos parazitų; šlapimo biocheminiai ir mikroskopavimo tyrimai; išmatų tyrimai; citologiniai tyrimai; imami bakteriologiniai mėginiai mikroorganizmų atsparumo antimikrobinėms medžiagoms nustatymui; imami mėginiai pasiutligės titrui nustatyti; imami mėginiai DNR tyrimams .
Užsiimame šunų kraujo donoryste, kraujo perpylimais. Šunų donorų kraujas yra išgelbėjęs šimtus šunelių visoje Lietuvoje.
Klinikoje dirba profesionali šunų ir kačių kirpėja: gyvūnų kirpimas, maudymas, nagų kirpimas, ausų valymas.

Eglė Šarakauskienė – klinikos savininkė
Vita Ambrulaitienė – veterinarijos gydytoja
Monika Stankevičiūtė – veterinarijos gydytojo asistentė
Rima Trepėnaitienė – gyvūnų kirpėja

Klinikos kolektyvą sudaro dvi veterinarijos gydytojos, veterinarijos gydytojo asistentė ir gyvūnų kirpėja. Visi darbuotojai stengiasi tobulėti, todėl stengiasi dalyvauti įvairiuose seminaruose, kongresuose,  mokymuose Lietuvoje ir svetur.

Eglė Šarakauskienė – klinikos savininkė, veterinarijos gydytoja, LVGA Smulkiųjų gyvūnų praktikos sekcijos narė. Eglė veterinarinės medicinos magistro studijas baigė 2009 metais Lietuvos veterinarijos akademijoje. Per daugiau nei devynis metus darbo stažo, sukaupė nemažą patirtį smulkių gyvūnų ligų diagnostikoje ir gydyme. Specializuojasi minkštųjų audinių chirurgijoje, hematologijoje, vidaus ligų diagnostikoje ir gydyme.

Vita Ambrulaitienė – veterinarijos gydytoja, LVGA Smulkiųjų gyvūnų praktikos sekcijos narė. Vita 2017 kovo mėn. baigė veterinarinės medicinos magistro studijas  LSMU Veterinarijos akademijoje, po baigimo išvyko dirbti vet. gydytoja smulkių gyvūnų klikoje Reikjavike (Islandija), kurioje prieš tai buvo atlikusi 3 mėn. baigiamąją praktiką. Nuo 2017 metų  rugsėjo įstojo į veterinarinės neužkrečiamųjų ligų terapijos rezidentūros studijas LSMU veterinarijos akademijoje, šiuo metu yra antrų metų rezidentė. Prie mūsų kolektyvo prisijungė nuo 2017 m. gruodžio. Specializuojasi užkrečiamųjų ir neužkrečiamųjų ligų diagnostikoje ir gydyme, paukščių ir graužikų gydyme.

Monika Stankevičiūtė – veterinarijos gydytojo asistentė. Šiuo metu Monika yra 5 kurso studentė. Po trečio kurso į mūsų kliniką atvyko papildomai savarankiškai praktikai, vėliau pasirinko atlikti privalomąją laboratorinę praktiką. Šiuo metu Monika dirba kaip vet.gyd.asistentė. Puikiai atlieka savo darbą, todėl tikimės, kad po studijų baigimo taps gera veterinarijos gydytoja.

Rima Trepėnaitienė – gyvūnų kirpėja. Rima – žmogus, kuris ne tik profesionaliai kerpa šunis ir kates, bet taip pat ir myli savo darbą.  Gyvūnai tai jaučia, todėl grožio procedūros atliekamos be papildomo streso.

UAB „VETVILA“ klinika, įsikūrusi saulėtose patalpose Kauno priemiestyje Ramučiuose – ilgai kurtas ir tobulintas bei pagaliau realybėje įgyvendintas projektas.

Seniai seniai filosofas Konfucijus yra pasakęs „Susirask mėgstamą, sielai mielą darbą ir nedirbsi visą gyvenimą“. Taigi, veterinarijos gydytojo profesiją esame pasirinkę ne iš reikalo, o iš pašaukimo – bendraujant su gyvūnais ir jų šeimininkais tai labai svarbu.

Veiklos sritys:
– užkrečiamų bei neužkrečiamų ligų diagnostika ir gydymas; ypatingas dėmesys skiriamas katėms – jos ypatingos;
– vakcinacija nuo pagrindinių užkrečiamųjų ligų (skiepai) Nobivac, Purevac, Canigen ir Feligen vakcinomis;
– šlapimo, kraujo tyrimai, bakteriologiniai ir citologiniai odos bei navikinių darinių tyrimai;
– NAUJA: šunų DNR tyrimai pagal LKD nuostatus ,
– gyvūnų ženklinimas, europasų išdavimas ir konsultacijos keliavimo klausimais,
– kačių ir šunų infekcinių ligų tyrimai express testais vietoje;
– mėginių paėmimas užkrečiamųjų ligų bei genetinių ligų tiksliam nustatymui ir siuntimas į užsienio laboratorijas;
– besilaukiančių kalių ir kačių priežiūra, gimdymo pagalba;
– chirurginės operacijos, atliekamos naujausia LigaSure technologija, kaulų lūžių diagnozavimas ir chirurginis gydymas;
– išsamus vidaus organų tyrimas echoskopu, vaikingumo nustatymas;
– skaitmeninio rentgeno nuotraukos ir konsultacijos;
– gyvūnų išorės ir vidaus parazitų kontrolė;
– išsamios konsultacijos gyvūnų elgesio, mitybos, priežiūros ir auginimo klausimais;
– nors ir labai nemėgstama procedūra, bet… – gyvūnų eutanazija.

Klinikoje veikia stacionaras, kuriame slaugomi sunkesni, visą parą profesionalios priežiūros reikalaujantys pacientai, pasiliekami laukiantys operacijų ir stebimi atsigaunantys po jų gyvūnai. Klinikoje yra visa reikalinga įranga kraujo tyrimų atlikimui, odos ligų diagnozavimui, ultragarsui (echoskopijai) ir skaitmeninis rentgenas.
Klientui pageidaujant, gydytojai gali atvykti ir į namus. Tačiau reikia suprasti, kad namuose veterinarijos gydytojo galimybės ribotos: jis gali tik suteikti konsultacijas ar atlikti nesudėtingas procedūras. Jei bus reikalinga, galima padėti Jums su augintiniu nuvykti į veterinarijos kliniką. Teikiamos ir Internetines konsultacijos. Pažadame: gal ne į kiekvieną Jūsų klausimą galėsime atsakyti tą pačią minutę, bet atsakymą tikrai gausite ir pasistengsime jį pateikti kuo išsamesnį. Mums tikrai rūpi Jūsų augintinis!

UAB „Vetvila“ pacientai – šunys, katės, naminiai šeškai, triušiai, žiurkės, jūrų kiaulytės, žiurkėnai, degučiai ir visi kiti Jūsų gyvenime svarbūs dantyti, naguoti ir pūkuoti augintiniai. Taip pat prireikus gali padėti ir stambiems žemės ūkio gyvuliams.

Klinikoje veikia stacionaras, kuriame slaugomi sunkesni, visą parą profesionalios priežiūros reikalaujantys pacientai, pasiliekami laukiantys operacijų ir stebimi atsigaunantys po jų gyvūnai. Klinikoje yra visa reikalinga įranga kraujo tyrimų atlikimui, odos ligų diagnozavimui, ultragarsui (echoskopijai) ir skaitmeninis rentgenas.

Teikiamos ir internetinės konsultacijos. Galimas atvykimas į namus.

Pažadame: gal ne į kiekvieną Jūsų klausimą galėsime atsakyti tą pačią minutę, bet atsakymą tikrai gausite ir pasistengsime jį pateikti kuo išsamesnį. Mums tikrai rūpi Jūsų augintinis!

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – vienintelė tokio pobūdžio klinika Aukštaitijoje.

Kristinos Veterinarijos Centras įsikūręs Panevėžio priemiestyje, Tičkūnų kaime (Tičkūnų g. 17). Klinikoje laukiami visi smulkūs (šunys, katės) ir egzotiniai gyvūnai (ropliai, paukščiai, šeškai, triušiai bei smulkieji graužikai, kiti egzotiniai žinduoliai). Klinika dar jauna, tačiau sparčiai auganti tiek įrangos, tiek žinių ir atliekamų paslaugų atžvilgiu. Turime kinologą – šunų elgsenos specialistą. Suteikiame išsamias konsultacijas naminių ir egzotinių gyvūnų laikymo, šėrimo, dresavimo, ligų ir jų gydymo klausimais. Čia atliekami mikroskopiniai kraujo bei odos tyrimai, biocheminiai kraujo tyrimai, vidaus organų tyrimas echoskopu, minkštųjų audinių chirurgija, vidaus ir infekcinių ligų gydymas, profesionali burnos higiena, esant reikalui, tam tikri kraujo, vidaus organų bei tepinėlių mėginiai siunčiami į Lietuvos laboratorijas tolesniems tyrimams.

Kristinos Veterinarijos Centro vadovė pataria, į ką atkreipti dėmesį renkantis veterinarą savo augintiniui: – „Kiekvienas gydytojas turi vieną, ar kelias sritis, kuriomis domisi ir specializuojasi. Gyvūną prižiūrintis gydytojas turėtų būti savo srities specialistas, nuolat gilinti žinias bei palaikyti ryšį su kitomis klinikomis ir jų gydytojais – specialistais. Kad, esant reikalui, ar trūkstant kompetencijos tam tikroje srityje, nukreiptų pacientą ten, kur jis gaus kokybišką konsultaciją. Renkantis gydytoją egzotiniam gyvūnui – pasirinkimas Lietuvoje nedidelis, svarbiausia, kad gydytojas tikrai žinotų egzotinių gyvūnų biologiją, domėtųsi medicina, o ne eksperimentuotų. Taip pat, verta paklausti, ar, esant skubiam atvejui, ne darbo metu galima į gydytoją kreiptis pagalbos, nes, kai kuriais atvejais, laukti darbo dienos arba ryto gali būti per daug pavojinga.“

Kristina Mačernytė-Misevičienė

Mūsų klinikoje dirbanti gydytoja Kristina Mačernytė-Misevičienė specializuojasi kačių, šunų minkštųjų audinių chirurgijoje, odontologijoje, vidaus ligų diagnostikoje, įvairių egzotinių gyvūnų gydyme.

Primename, kad esant skubiam atvejui, gydytoja pacientus priima naktimis ir išeiginėmis bei švenčių dienomis!

Kristina Mačernytė-Misevičienė

VETPET – JONAVOS VETERINARIJOS CENTRAS – įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas veterinarines paslaugas.

Klinika yra aprūpinta reikiama kokybiška įranga (skaitmeninis rentgenas, ultragarso įranga su dopleriu, profesionalus endoskopas,  inhaliacinės anestezijos aparatas su dirbtine plaučių ventiliacija ir kt.). Mūsų darbuotojai nuolat gilina žinias savo srityje, tobulinasi įvairiuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje bei užsienyje, stažuojasi užsienio klinikose.

Yra posakis: kad ir kiek bebūtų talento, kad ir kiek būtų žinoma bei turima patirties, tačiau jei nebus skirtas ypatingas dėmesys ir rūpestis kiekvienam pacientui, tai bus vet. gydytojo kelias į niekur. Tai vienas iš svarbesnių faktorių, kuris įtakoja vet. gydytojo pasirinkimą savininko atžvilgiu. Todėl veterinarijos gydytojas pirmiausiai turėtų tinkamai pasirūpinti savininko augintiniu. Viena iš vet. gydytojo užduočių – ne tik gydyti, bet ir stengtis atlikti prevenciją, t.y. paaiškinti savininkui apie dažniausiai pasitaikančias ligas, kaip jų išvengti, kaip apsaugoti augintinį nuo traumų ar kitų ligų.

UAB „VetPet LT“  pataria, į ką atkreipti dėmesį renkantis veterinarą savo augintiniui: – „Vet. gydytojui turi patikti pats darbas ir sritis, kurioje jis specializuojasi. Dažnai yra sakoma, jog toks gydytojas dirba “iš pašaukimo”. Vet. gydytojas turi mokėti užmegzti ryšį su gyvūno savininku, būti dėmesingu ir mokėti išklausyti. Kiti kriterijai renkantis vet. gydytoją: jo žinios bei sugebėjimas atlikti reikiamus tyrimus ir optimaliai parinkti gydymo schemas, tinkamai ir detaliai išaiškinant augintinio savininkui kam ir kodėl to reikia. Labai dažnai požiūris į jauną vet. gydytoją būna šiek tiek neigiamas, tačiau tai klaidingas įsitikinimas. Jaunas specialistas trokšta gauti kuo daugiau žinių, nuo pat pradžių siekia įgauti kuo daugiau gerosios praktikos, todėl jo motyvacija sužinoti naujausius gydymo metodus ir pritaikyti juos gyvūnų gydyme yra labai didelė. Todėl vet. gydytojas turi nuolat tobulėti savo srityje, domėtis naujovėmis, nes tai sritis kur technologijos ir gydymo metodikos pastaruoju metu keičiasi pakankamai greitai. Renkantis veterinarijos specialistą taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokia įranga naudojama vet. klinikoje, kadangi vet. gydytojas be įrangos negali atlikti reikiamos diagnostikos ir pritaikyti savo žinias paskiriant tinkamą gydymą.“

Mūsų klinikoje šiuo metu dirba gydytojai, kurie specializuojasi žemiau išvardintose srityse.

Vet. gydytoja ir klinikos savininkė Viktorija Lokianskienė. Papildomai baigė LSMU VA chirurgijos rezidentūrą. ESVD (European Society of Veterinary Dermatology) narė, FECAVA atstovė Lietuvai (Federation of European Companion Animal Veterinary Associations). LSGVGA tarybos narė (Lietuvos Smulkiųjų Gyvūnų Veterinarijos Gydytojų Asociacija). Specializacija: dermatologija, endokrinologija; vidaus ligos, ultragarsinė diagnostika, onkologija. Vet. gydytoja Monika Valkauskienė.Specializacija: Dermatologija; vidaus ligos; gastroenterologija. Vet. gydytoja Rūta-Noreikaitė-Bulotienė.Papildomai baigė LSMU VA chirurgijos rezidentūrą ir doktorantūrą. LSGVGA narė. Specializacija: ortopedija; traumatologija; plastinė chirurgija; minkštų audinių chirurgija; neurologija. Vet. gydytoja Greta Varanavičiūtė.Specializacija: kardiologija (tai pat ir EKG, širdies ultragarsinė diagnostika su dopleriu); ultragarsinė diagnostika; oftalmologija; vidaus ligos; papūgų gydymas. Vet. gydytoja Ieva Šidlauskaitė. LSGVGA narė. Specializacija: anesteziologija (taip pat ir regioninė anestezija); minkštų audinių chirurgija; rentgenologija. Vet. gydytoja Indrė Zakienė. EVDS narė (European Veterinary Dentistry Society). LSGVGA narė. Specializacija: gyvūnų odontologija; triušių, šeškų, graužikų gydymas (šinšilos, jūrų kiaulytės, žiurkėnai ir kt.) ir jų anestezija.
pavojinga.“ Kristina Mačernytė-Misevičienė Mūsų klinikoje dirbanti gydytoja Kristina Mačernytė-Misevičienė specializuojasi kačių, šunų minkštųjų audinių chirurgijoje, odontologijoje, vidaus ligų diagnostikoje, įvairių egzotinių gyvūnų gydyme. Primename, kad esant skubiam atvejui, gydytoja pacientus priima naktimis ir išeiginėmis bei švenčių dienomis! Kristina Mačernytė-Misevičienė VETPET – JONAVOS VETERINARIJOS CENTRAS – įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas veterinarines paslaugas.
pavojinga.“ Kristina Mačernytė-Misevičienė Mūsų klinikoje dirbanti gydytoja Kristina Mačernytė-Misevičienė specializuojasi kačių, šunų minkštųjų audinių chirurgijoje, odontologijoje, vidaus ligų diagnostikoje, įvairių egzotinių gyvūnų gydyme. Primename, kad esant skubiam atvejui, gydytoja pacientus priima naktimis ir išeiginėmis bei švenčių dienomis! Kristina Mačernytė-Misevičienė VETPET – JONAVOS VETERINARIJOS CENTRAS – įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas veterinarines paslaugas.

Vet. gydytoja ir klinikos savininkė Viktorija Lokianskienė. Papildomai baigė LSMU VA chirurgijos rezidentūrą. ESVD (European Society of Veterinary Dermatology) narė, FECAVA atstovė Lietuvai (Federation of European Companion Animal Veterinary Associations). LSGVGA tarybos narė (Lietuvos Smulkiųjų Gyvūnų Veterinarijos Gydytojų Asociacija). Specializacija: dermatologija, endokrinologija; vidaus ligos, ultragarsinė diagnostika, onkologija.

Vet. gydytoja Monika Valkauskienė. Specializacija: Dermatologija; vidaus ligos; gastroenterologija.

Vet. gydytoja Rūta-Noreikaitė-Bulotienė. Papildomai baigė LSMU VA chirurgijos rezidentūrą ir doktorantūrą. LSGVGA narė. Specializacija: ortopedija; traumatologija; plastinė chirurgija; minkštų audinių chirurgija; neurologija.

Vet. gydytoja Greta Varanavičiūtė. Specializacija: kardiologija (tai pat ir EKG, širdies ultragarsinė diagnostika su dopleriu); ultragarsinė diagnostika; oftalmologija; vidaus ligos; papūgų gydymas.

Vet. gydytoja Ieva Šidlauskaitė. LSGVGA narė. Specializacija: anesteziologija (taip pat ir regioninė anestezija); minkštų audinių chirurgija; rentgenologija.

Vet. gydytoja Indrė Zakienė.  EVDS narė (European Veterinary Dentistry Society). LSGVGA narė. Specializacija: gyvūnų odontologija; triušių, šeškų, graužikų gydymas (šinšilos, jūrų kiaulytės, žiurkėnai ir kt.) ir jų anestezija.

JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS VILNIUJE – seniausia privati veterinarijos klinika, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme.

Tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, teikianti šunų ir kačių gydymo paslaugas. Čia atliekamos visos veterinarijos paslaugos, susijusios su šunų ir kačių ligų diagnostika, gydymu bei profilaktika. Klinika aprūpinta puikia aukštos kokybės diagnostine įranga (naujausio modelio skaitmeniniu echoskopu, rentgeno diagnostikos aparatais, kompiuteriniu tomografu, elektrokardiografu, laboratoriniais kraujo bei šlapimo tyrimų analizatoriais ir kt.), todėl veterinarijos specialistai gali greitai ir tiksliai nustatyti paciento diagnozę ir įvertinti jo būklę. Džiaugiamės, kad nuo 2017 m. rugpjūčio pirmieji Lietuvoje pradedame taikyti aukščiausio lygio diagnostikos standartus ir atliekame magnetinio rezonanso tyrimą.

Smulkių gyvūnų veterinarijos klinika, dirbanti be išeiginių ir poilsio dienų!

Kiekvienas gydytojas veterinaras dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą. Oftalmologija, kardiologija, odos ligos, vidaus ligos, taip pat rentgeno diagnostika ir traumatologija yra puikiai išvystytos veterinarijos sritys, su kuriomis dirbantys specialistai išspręs visas Jūsų augintinio problemas.

JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS VILNIUJE
JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS VILNIUJE
JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS VILNIUJE

Dr. Jakov Šengaut – veterinarijos gydytojas, veterinarijos mokslų daktaras, klinikos vadovas, docentas

Klinikoje dirba nuo 1991 m. Specializacija – rentgeno diagnostika, traumatologija, stomatologija, reprodukcija. Lietuvos smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos viceprezidentas. Europos smulkių gyvūnų reprodukcijos veterinarų bendrijos (EVSSAR) narys. Lietuvos ir Latvijos FCI kinologų organizacijų pripažintas šunų HIP ir ED displazijos ekspertas. Baigė Sankt Peterburgo veterinarijos akademiją. Turi VMVT licenciją Nr VP-001 užsiimti veterinarijos praktika ir veterinarijos farmacijos veikla.

Marius Aniškevičius – veterinarijos gydytojas chirurgas, neurologas, veterinarijos mokslų magistras

Klinikoje dirba nuo 2014 m. Specializacija – traumatologija, neurologija. Lietuvos smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos narys, Europos veterinarijos ortopedu ir traumatologu asociacijos ( ESVOT ) narys. Baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą. Turi VMVT licenciją užsiimti veterinarijos praktika.

Dr. Saulius Laurusevičius – veterinarijos gydytojas, veterinarijos mokslų daktaras

Klinikoje dirba nuo 2011 m. Specializacija – akušerija, ginekologija, smulkių gyvūnų reprodukcija, minkštų audinių ir pilvo chirurgija. Lietuvos smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos tarybos narys. Europos smulkių gyvūnų reprodukcijos veterinarų bendrijos (EVSSAR) narys. Turi VMVT licenciją veterinarijos praktikai.

www.tavogyvunas.lt Visos teisės saugomos. Be raštiško leidimo, straipsnius perpublikuoti draudžiama.

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą