Kaip išsirinkti tinkamiausią veterinarijos kliniką savo augintiniui?
6 Kov, 2018

Kaip išsirinkti tinkamiausią veterinarijos kliniką savo augintiniui?

Kiekvienas žmogus, kuris kada nors turėjo augintinį, veterinarijos klinikoje lankėsi bent kartą ar net daugiau. Neretai daugelis tikisi ir viliasi, jog veterinarijos klinikos durų varstyti nereikės ir užmiršta visus kelius į ją. Tačiau kaip bebūtų gaila, mūsų augintiniai serga, ir dažniausiai suserga pačiu netinkamiausiu laiku. Tuo momentu, kai augintiniui prireikia pagalbos, supanikuojame ir skubiai ieškome klinikos, veterinaro, dirbančio savaitgaliais ar galinčio suteikti skubią pagalbą bet kuriuo paros metu. Žinoma, skubant tenka ilgai naršyti interneto platybėse ir ieškoti pagalbos sergančiam gyvūnui, kuris ilgai laukti negali.

Kad taip nenutiktų, veterinarijos kliniką rinkitės gerokai anksčiau ir nelaukite momento, kada Jūsų mylimam namų gyventojui prireiks skubios pagalbos. Veterinaro telefoną turėkite matomiausioje vietoje.

Taigi, jei nusprendėte laikyti augintinį, vizitai pas veterinarą neišvengiami. Svarbiausia užfiksuoti vieną ir esminį dalyką – veterinarijos gydytojas yra Jūsų augintinio antras geriausias draugas!

Pateikiame pagrindinius kriterijus, į kuriuos privalu atkreipti dėmesį renkantis veterinarijos kliniką savo augintiniui:

1. VIETA – žinoma, patogiausia rinktis gyvūnų gydymo įstaigą arčiausiai namų, kad gyvūno atvežimas nesukeltų didelių nepatogumų jam ir neužimtų daug laiko esant skubiam sveikatos sutrikimui. Tačiau atsižvelgiant į kitus, svarbesnius kriterijus, gali tekti rinktis ir stipriai nutolusią kliniką nuo jūsų namų;

2. DARBO LAIKAS – dauguma klinikų dirba standartiniu darbo laiko darbo dienomis ar savaitgaliais iki pietų. Visada atkreipkite dėmesį, ar Jūsų pasirinkta klinika turi galimybę Jus aptarnauti ne darbo laiku, šventinėmis dienomis ar naktį. Būtinai turėkite veterinaro numerį, kuris Jums galės suteikti konsultaciją ar priimti augintinį visą parą, 7 dienas per savaitę;

3. KOMPETENCIJA – būtina pasidomėti klinikoje dirbančių specialistų kvalifikacija, ar jie nuolat tobulinasi, kokiuose seminaruose atnaujinamos jų žinios ir panašiai;

4. TURIMA ĮRANGA – svarbu žinoti, kokią įrangą turi Jūsų pasirinkta klinika. Ar joje netrūksta specialios įrangos, galinčios atlikti skubią ligos ar sveikatos sutrikimo diagnostiką (rentgeno, ultragarso, kraujo ėmimo ir tyrimo įrangos, laparoskopo, kardiografo ir kita).

5. PASLAUGOS – kuo didesnis teikiamų paslaugų spektras, tuo didesnė galimybė viską gauti vienoje vietoje. Su sergančiu augintiniu keliauti per kelias klinikas ne pats geriausias pasirinkimas, taigi, būtina, kad gyvūnų gydykla turėtų kuo daugiau įvairių sričių specialistų, galinčių visapusiškai ištirti sergantį augintinį. Pasidomėkite, ar klinika turi parduotuvę ar veterinarijos vaistinę, kurioje galėsite įsigyti visų reikiamų medikamentų ar priežiūros priemonių.

6. KAINA – tai pagrindinis kriterijus, pagal kurį daugelis vis dar renkasi veterinarijos kliniką. Bet mes šį kriterijų rašome beveik paskutinėje vietoje. Nes maža kaina negarantuoja kokybiškos ir pilnavertės Jūsų gyvūno priežiūros bei išgydymo ar problemos išsprendimo.

7. ATSILIEPIMAI – geriausias būdas išsirinkti tinkamiausią kliniką, pasidomėti atsiliepimais apie ją. Paklauskite draugo, pažįstamo, turinčio augintinį. Puikių rekomendacijų galite gauti ir iš gyvūnų prieglaudos darbuotojo ar veislyno savininko, pas kurį įsigijote gyvūną. Paskaitykite žmonių atsiliepimus veterinarijos klinikos svetainėje. Realios žmonių patirtys ir padėkos Jums padės apsispręsti ir išsirinkti geriausią kliniką savo augintiniui.

www.tavogyvunas.lt Jums rekomenduoja labiausiai vertinamas veterinarijos klinikas įvairiuose regionuose. Dalinkitės, išsisaugokite jų kontaktus, kad skubiai prireikus, viskas būtų „po ranka“!

VETPET – JONAVOS VETERINARIJOS CENTRAS  

Mūsų klientai yra mūsų draugai, o jų augintiniai – mūsų šeima! 

Klinika orientuota į specifines diagnostines ir gydymo sritis. Specialistų žinios ir turimos įrangos kiekis yra svarbus kriterijus renkantis veterinarijos klinikas – tai duoda geriausius rezultatus. Turime skaitmeninį rentgeno aparatą, paciento monitoringo sistemą,  ultragarsinės diagnostikos įrangą, profesionalius veterinarinius kraujo tyrimų aparatus, Karl Storz endoskopijos įrangą ir kt. Naudojame inhaliacinę (dujų) anesteziją su galimybe dirbtinai ventiliuoti plaučius, naudojame infuzines pompas vaistų ir skysčių tiekimui, kritiniams pacientams taikome deguonies terapiją, turime gyvūnų stacionarą, palaipsniui bandome įgyvendint užsienio vet. klinikų gerąją praktiką savo įmonėje. Naudojame šildymo kilimėlius ir elektroninę skysčių šildymo įrangą, tokiu būdu operacijos metu palaikoma stabili paciento temperatūra, kas pagreitina gyvūno atsigavimą pooperaciniu laikotarpiu.

Adresas: Sodų g. 19, Jonava

Telefonai:

+370 349 60063

+370 600 34409

info@vetpet.lt

www.vetpet.lt

Facebook: www.facebook.com/vetpetlt

KURAVETA – VETERINARIJOS KLINIKA KAUNE IR KAUNO RAJONE

Savo darbą mes grindžiame sąžiningumu, dėmesiu augintiniui ir jo šeimininkui.

Klinikoje atliekamos įvairios profilaktinės procedūros, augintinių šeimininkai konsultuojami gyvūnų auginimo ir priežiūros klausimais. Čia jiems suteikiama veterinarijos gydytojų konsultacija apie tinkamą gyvūnų mitybą bei, įvertinus augintinio būklę, parenkami tinkami produktai.

Klinikose atliekame įvairių ligų diagnostiką, gydome esant ligų paūmėjimui ar užsikrėtus infekcinėmis ligomis. Mūsų gydytojai nuolat gilina profesines žinias įvairiuose Europoje bei Lietuvoje vykstančiuose mokymuose, aktyviai bendradarbiauja su savo kolegomis, domisi veterinarijos srities naujovėmis ir siekia tobulėjimo. Nuolat investuojame į diagnostinę įrangą, kas padeda patenkinti vis didėjančius klientų poreikius bei gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Klinikose dirba kvalifikuotos gyvūnų kirpėjos, kurios turi papildomų žinių apie gyvūnų priežiūrą. Pastebėjusios gyvūnų sveikatos sutrikimų, jos nukreipia augintinių šeimininkus specialistų konsultacijoms.

Adresas: Romainių g. 52, Romainiai, Kaunas

Telefonas: +370 685 32388

Gyvūnų kirpykla +370 672 75921

romainiai@kuraveta.lt

Adresas: Marių g. 52, Palemonas, Kaunas

Telefonas: +370 688 10210

palemonas@kuraveta.lt

www.kuraveta.lt

Facebook: www.facebook.com/kuraveta

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS PANEVĖŽYJE 

Vienintelė tokio pobūdžio klinika Aukštaitijoje, dirbanti su egzotiniais gyvūnais.

Klinikoje laukiami visi smulkūs ir egzotiniai gyvūnai. Turime kinologą – šunų elgsenos specialistą. Suteikiame išsamias konsultacijas naminių ir egzotinių gyvūnų laikymo, šėrimo, dresavimo, ligų ir jų gydymo klausimais. Gydytoja turi daug patirties su egzotiniais gyvūnais, nes daugelį rūšių augina pati.

Čia atliekami mikroskopiniai kraujo bei odos tyrimai, biocheminiai kraujo tyrimai, minkštųjų audinių chirurgija, vidaus ir infekcinių ligų gydymas, profesionali burnos higiena. Klinikoje esančiame stacionare kates bei nedidelius šunis galima palikti, jei nėra galimybės važinėti iš kito miesto. Ropliai dažniausiai turi būti gydomi stacionariai.

Renkantis kliniką savo augintiniui, pirmiausia būtina atkreipti dėmesį į ką specializuojasi joje dirbantys veterinarijos gydytojai. Turintys egzotinį gyvūną, turėtų atitinkamai rinktis ir kliniką, nes kiekvienai rūšiai yra skirtingos ligos bei gydymas. Kas tinka šuniui, nebūtinai tiks katei ir tikrai netiks triušiui, vėžliui ar papūgėlei. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, ar konsultacija, už kurią mokate, Jums duoda naudos. Tai turi būti išsami, aiški informacija, kuri ateityje Jums padės išlaikyti gyvūną sveiką, o jo gyvenimą – kokybišką.

Adresas: Tičkūnų g. 17, Tičkūnų km., Panevėžio raj.

Telefonas: +370 670 57574

vet.kristina@gmail.com

Facebook: Kristinos Veterinarijos Centras

Esant skubiam atvejui, gydytoja pacientus priima naktimis ir išeiginėmis bei švenčių dienomis!

JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS VILNIUJE

Smulkių gyvūnų veterinarijos klinika, dirbanti be išeiginių ir poilsio dienų!

Tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, teikianti šunų ir kačių gydymo paslaugas. Čia atliekamos visos veterinarijos paslaugos, susijusios su šunų ir kačių ligų diagnostika, gydymu bei profilaktika. Klinika aprūpinta puikia aukštos kokybės diagnostine įranga (naujausio modelio skaitmeniniu echoskopu, rentgeno diagnostikos aparatais, kompiuteriniu tomografu, elektrokardiografu, laboratoriniais kraujo bei šlapimo tyrimų analizatoriais ir kt.), todėl veterinarijos specialistai gali greitai ir tiksliai nustatyti paciento diagnozę ir įvertinti jo būklę. Džiaugiamės, kad nuo 2017 m. rugpjūčio pirmieji Lietuvoje pradedame taikyti aukščiausio lygio diagnostikos standartus ir atliekame magnetinio rezonanso tyrimą. 

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 5 2105048

info@vetmed.lt

www.vetmed.lt

Facebook: www.facebook.com/jakovo.veterinarijos.centras

JŪRATĖS PALTAROKĖS – VILIMĖS ŪKIS PANEVĖŽYJE

Šunų, kačių, triušių, paukščių ir žirgų ligų diagnostika bei gydymas.

Šiuolaikiška veterinarijos klinika, teikianti veterinarines paslaugas smulkiems gyvūnams, paukščiams ir žirgams. Čia profesionalus požiūris į kiekvieną pacientą. 
Atliekame išsamius gyvūnų sveikatos tyrimus: kraujo biocheminį ir morfologinį, odos citologinius bei bakteriologinius tyrimus, darome pažeistų audinių ir navikų histologinius, gyvūnų sukeliamų alergenų bei užkrečiamų ligų tyrimus. Atliekame ultragarso bei kitus vaizdinės diagnostikos tyrimus. Taikome alternatyvią terapiją šunų epilepsijos, sąnarių bei stuburo ligų gydyme. Atliekame chirurgines operacijas, dantų priežiūros procedūras, suteikiame kvalifikuotas gyvūnų priežiūros konsultacijas.
Nuo 2017 rugsėjo mėnesio turime puikias sąlygas gydyti ir reabilitaciniam laikotarpiui stacionare priglausti sužeistus laukinius paukščius bei kitus žvėrelius. Tai vienintelė tokio pobūdžio veterinarijos klinika Aukštaitijos regione. Ūkio vadovė, Jūratė Paltarokė-Vilimė, kvalifikuota veterinarijos gydytoja, klinikinės praktikos įgijusi Škotijos, Anglijos bei Lenkijos veterinarijos universitetų praktiniuose užsiėmimuose, Olandijoje, Anglijoje ir Italijoje vykusiuose tarptautiniuose kongresuose.

Adresas: Senasis Vilniaus kelias 15, Liūdynė, Velžio sen. Panevėžio raj.

Telefonas: +370 633 69900

info@velzioveterinarija.lt

www.velzioveterinarija.lt

Facebook: www.facebook.com/jpvet.lt/

RUMINAVET KLINIKOS KAUNE IR JURBARKE

Mūsų tikslas mažiau streso Jums ir Jūsų augintiniui. 

RuminaVet klinika jau daugiau nei13 metų, septynias dienas per savaitę, su meile rūpinasi Jūsų augintiniais. Gyvūnams taikome tiek stacionarų, tiek ambulatorinį gydymą. Mūsų klinikoje dirbantys gydytojai specializuojasi smulkių gyvūnų gydyme ir nuolat gilina profesines žinias seminaruose, mokymuose.

Siūlome platų veterinarinių paslaugų spektrą. Dermatologija, oftalmolagija, nefrologija, stomatologija, traumatolgija, reabilitacija, reprodukcija – tai tik dalis sričių, kuriose mūsų specialistai pasirengę padėti Jūsų augintiniui, dėka aukštų reikalvimų sau ir kokybei, nuolat atnaujiname ne tik žinias, bet ir naudojamą įrangą, kurios pagalba galime greičiau nustatyti augintinio negalavimo priežastį ir pritaikyti efektyviausią gydymo metodą. 

Vidaus ligų diagnostikai naudojame modernius  kraujo bei šlapimo analizatorius, taip pat atliekame utragarsinį tyrimą. Virškinimo ar kvėpavimo sistemos būklės įvertinimui atliekama gastroskopija, kolonoskopija, bronchoskopija. 

Operacijų metu anesteziologas parenka tinkamiausią narkozę pagal gyvūno būklę ir norimą rezultatą. Dažniausiai naudojama inhaliacinė narkozė, kurios dėka, gyvūnai lengviau po procedūros atsigauna, bei jaučia mažiau šalutinių nemalonių pojūčių.

Adresas: Tvirtovės al. 47 / Kalniečių g. 108, Kaunas

Telefonas: +370 619 46265

Adresas: Baltijos g. 26a, Kaunas

Telefonas: +370 620 20882

Adresas: Kauno g 27, Jurbarkas

Telefonas: +370 610 93957

ruminavet@gmail.com

www.rumina.lt

Facebook: www.facebook.com/veterinarijosklinikakaune

Mūsų tikslas mažiau streso Jums ir Jūsų augintiniui. RuminaVet – mylinčio šeimininko pasirinkimas.

Dėkojame populiariausioms ir labiausiai vertinamoms veterinarijos klinikoms už jų patarimus. Visas veterinarijos klinikas Lietuvoje rasite čia: https://tavogyvunas.lt/anketos/veterinarijos-klinikos/

www.tavogyvunas.lt Visos teisės saugomos. Be raštiško leidimo, straipsnius perpublikuoti griežtai draudžiama.

Tavogyvunas.lt

2 comments

 1. Anonimas
  says:

  Jeigu norite kokybės Lietuvoje tokia yra tik Veterinarijos akademijos klinika. Specialistai- mokslininkai ir vet gyd. profesionalai besistažuojantys moderniausiose Europos universitetų klinikose, Aukšta biosauga, standartizuotas gydymas, įranga aukščiausio lygmens.

  • Anonimas
   says:

   Deja, ir as taip maniau, kol nenuveziau savo mazuti skotu terjera, kuris buvo uzsikretes enteritiu, o jie pasake, kad paprasciausiai skrandzio uzdegimas. Todel praradom laika ir paprastoj klinikoj iskart diagnozavus teisingai, jau neisgelbejom 🥲

Palikti komentarą