Palikę šunį vieną to nesitikėjo: vos išvengė tragedijos, perspėja visus
12 Gru, 2019

Palikę šunį vieną to nesitikėjo: vos išvengė tragedijos, perspėja visus

Anglijos Esekso grafystėje, Stanfordo mieste namo savininkai namuose palikdami vieną šunį net negalėjo pamanyti, kokia nelaime tai pasibaigs, pranešė BBC.

Kažkokiu būdu augintiniui pavyko įjungti mikrobangų krosnelę ir namuose kilo gaisras. Kaip vėliau paaiškėjo, savininkas paliko maistą mikrobangų krosnelėje, o pati mikrobangų krosnelė buvo įjungta į elektros tinklą. Užsidegė joje gulintis maistas.

Apie tai, kas vyksta name, savininkas sužinojo mobiliosios aplikacijos, turinčios įspėjimo apie gaisrą funkciją, dėka. Pasak ugniagesių komandos, dėl programos ir name įrengtos vaizdo stebėjimo kameros avarinės tarnybos pareigūnams pavyko suprasti, kas vyko prieš išvykstant.

Ugniagesiams atvykus į įvykio vieta, visa virtuvė skendėjo dūmuose. Jie iškart patikrino, ar ugnis neišplito kituose namo kambariuose. Kaip nurodė ugniagesiai gelbėtojai, šuo sužalojimų nepatyrė. Korringhamo apylinkės priešgaisrinė tarnyba šį įvykį pavadino „labai keistu atveju“.

„Šis atvejis įrodo, kad mikrobangų krosnelė neturėtų būti naudojama maistui laikyti, ir nieko joje neturėtų būti, kai ji nenaudojama“, – teigė priešgaisrinė tarnyba. „Įsitikinkite, kad jūsų mikrobangų krosnelė yra švari ir joje nėra daiktų, maisto ar pakuočių. Gyvūnai ir vaikai gali netyčia įjungti prietaisą ir padaryti tai daug lengviau, nei jūs manote “, – pabrėžė priešgaisrinės tarnybos atstovai.

2013 m., Naujųjų metų atostogų metu, šuo, kurį savininkai paliko namuose vieną, viename iš Alpių kurortų sukėlė didelį gaisrą. Šuo įjungė elektrinę viryklę, bandydamas pasiekti ant jos gulintį maistą. Tuomet namas visiškai sudegė, šuo nuogaišo.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

VOKIEČIŲ MAŽŲJŲ ŠPICŲ VADA VEISLYNE ANGELO BUČINYS

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą