Katinas 52 paras išgyveno be maisto, o buvusio šeimininko ieško policija
8 Rgs, 2021

Katinas 52 paras išgyveno be maisto, o buvusio šeimininko ieško policija

Naujieji namo Olandijoje savininkai patyrė šoką, kai, pirmą kartą pravėrus lauko duris, iš namo vidaus išbėgo labai sulysusi katė, praneša dutchnews.nl. Paaiškėjo, kad gyvūnų prieglaudos darbuotojų Finnu pavadintas katinas 52 dienas išgyveno be maisto uždarytas name.

Ankstesnis namo savininkas išvyko liepos pradžioje, o jo buvimo vieta nežinoma. Nuo tada namas buvo paliktas be priežiūros, kol naujieji savininkai jo neįsigijo aukcione. Gyvūnų greitosios medicinos pagalbos darbuotojams pavyko sugauti katiną ir nuvežti į prieglaudą, kur patikrinus jo išmatas paaiškėjo, kad gyvūnas buvo priverstas valgyti popierių, kad išgyventų. „Kažkur turėjo būti vandens šaltinis, kad katinas nemirtų iš troškulio“, – vietiniam transliuotojui sakė gyvūnų apsaugos organizacijos atstovas.

Dabar gyvūnas atsigauna, tačiau, kaip pranešama, patyrė traumą ir bijo žmonių. Finno medicinos išlaidoms apmokėti buvo surinktos aukos. Policija ieško ankstesnio namo savininko, kad išsiaiškintų, kaip Finnas galėjo būti paliktas. Naujieji namo savininkai netrukus ruošiasi keisti grindis ir tikisi, kad išlupus senąsias lentas, nepaaiškės daugiau senojo savininko paliktų staigmenų.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

MAŽŲ ŠUNŲ VEISLIŲ SVEIKATOS YPATUMAI IR PROBLEMOS

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą