Kas pasirūpins jūsų augintiniu atostogų metu Trumpas gidas šeimininkams, kur palikti augintinį jums išvykus
14 Bir, 2022

Kas pasirūpins jūsų augintiniu atostogų metu? Trumpas gidas šeimininkams, kur palikti augintinį jums išvykus

Kiekvienas šeimininkas planuodamas tolimesnę ir ilgesnę kelionę svarsto, kur palikti savo augintinį, jeigu jo neima kartu. Neturint šeimos ar kaimynų, kurie galėtų pasirūpinti augintiniu atostogų metu, lieka du variantai šunų viešbutis arba šuns prižiūrėtojas.

Kuo jie skiriasi ir kuo panašūs, kokie pranašumai ir skirtumai renkantis geriausią priežiūrą savo keturkojams draugams?

Šunų prižiūrėtojas vs šunų viešbutis

šuns priežiūra atostogų metu

Šunų prižiūrėtojai – pliusai ir minusai

Nusprendus patikėti savo augintinį prižiūrėtojui, galite parengti išsamias instrukcijas, kuriomis vadovaudamasis prižiūrėtojas atliks visus nurodymus. Galite palikti reikiamus vaistus, maitinimo grafiką ir kitas, jūsų manymu, svarbias detales. Yoopies parengė instrukcijų šabloną gyvūnų prižiūrėtojams, kurį galite nemokamai parsisiųsti čia.

Šunų prižiūrėtojai ypač tinka ypatingų poreikių turintiems augintiniams. Jiems konkrečiai galite papasakoti savo augintinio keistenybes, sveikatos problemas ar bet kokias kitas elgesio problemas, kad asmuo turėtų visą reikiamą informaciją. Tuomet prižiūrėtojas galės pasinaudoti ja ir pasirūpinti jūsų augintiniu taip, kaip pageidaujate, bus mažiau galimybių kilti nesklandumams, kai būsite išvykę. Taip pat tokie gyvūnai nepatiria papildomos sumaišties ar streso būdami svetimoje aplinkoje.

Dar vienas privalumas patikint augintinį prižiūrėtojui – skiriamas laikas. Šuo su prižiūrėtojais gali praleisti tiek laiko kiek reikia, kad pavyzdžiui būtų pilnai iškrautas. Gyvūnų prižiūrėtojas visada ras laiko jus tiesiogiai informuoti, kaip augintinis laikosi ar atsiųsti užfiksuotų dienos akimirkų.

Renkantis prižiūrėtoją turite galimybę pasikviesti kelis kandidatus į pokalbį. Matysite kaip jūsų augintis jaučiasi su juo, ar noriai prieina, nesibaido. Kartu ir jūs matysite kaip prižiūrėtojas moka pakalbinti jūsų gyvūną, ar abu sukurs ryšį kol jūsų nebus.

Yoopies.lt gyvūnų prižiūrėtojai
Yoopies.lt gyvūnų prižiūrėtojai

Šunų viešbutis – pliusai ir minusai

Šunų viešbučiai – tai specialiai įrengtos patalpos, kuriose laikomi keli šunys kol jų šeimininkai yra išvykę. Daugelyje viešbučių galioja konkrečios taisyklės ar nuostatai, todėl prieš pasirinkdami vietą pasidomėkite, kokios ten yra sąlygos. Viešbučiuose dažniausiai dirba apmokyti specialistai, kad jūsų šunimi būtų tinkamai pasirūpinta, kol juos pasiimsite.

Būdamas viešbutyje, jūsų augintinis bendrauja su kitais gyvūnais ir prižiūrėtojais. Tai gali būti itin tinkamas pasirinkimas šunims, kurie labai mėgsta žaisti su kitais. Labai socialūs gyvūnai, kurie puikiai jaučiasi bendraudami, paprastai labai gerai jaučiasi tokioje aplinkoje.

Jei turite augintinį, kuris šiek tiek nerimauja dėl naujų žmonių ir vietų, prieš išvykdami turite būtinai informuoti viešbutį apie bet kokius nuogąstavimus. Ypač agresyvūs, bailūs šunys gali sunkiai priimti naują vietą, kai jiems teks būti šalia kitų keturkojų bičiulių.

Vienas iš gyvūnų viešbučių minusų – parazitai, ligos ir sužeidimai žaidimų metu. Niekas negali garantuoti, ar tikrai kiti atvežti gyvūnai bus visiškai sveiki. Žinoma, svarbiausia pasirūpinti savo augintiniu, pasitikrinkite skiepų kalendorių su savo veterinaru, pasitarkite dėl apsaugos nuo erkių.

Tad tik šeimininkai įvertinę visus individualius augintinio poreikius gali padaryti geriausią sprendimą, kur palikti savo keturkojį draugą – gauti individualią gyvūno prižiūrėtojo priežiūrą ar vežti į viešbutį kartu su kitais keturkojais draugais.

Informacijos šaltinis:  Yoopies.lt

TAIP PAT SKAITYKITE:

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

12 MĖNESIŲ KALĖJIMO ARBA 10.000 EURŲ BAUDA UŽ SKRIAUDŽIAMĄ AR IŠMESTĄ GYVŪNĄ!

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą