• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Santakos Veterinarija

SANTAKOS VETERINARIJA - KLINIKA KAUNE

Santakos Veterinarija

  • Gyvūnų viešbučiai
  • KAUNAS
  • Kirpyklos
  • Parduotuvės
  • Veterinarijos klinikos
  • Veterinarijos vaistinės
  • Tilžės g. 10, Kaunas

Aprašymas

,,Santakos veterinarija” klinika skaičiuoja šeštus veiklos metus. Esame įsikūrę netoli Neries ir Nemuno upių santakos, Tilžės g. 10,  Kaune, Vilijampolės mikrorajone.  Mes užsiimame smulkių gyvūnų (kačių, šunų, triušių, šeškų, graužikų bei egzotinių paukščių) ligų diagnozavimu ir gydymu, šeimininkų konsultacijomis, pašarų ir zooprekių prekyba. Taip pat teikiama gyvūnų viešbučio paslauga.

santakos veterinarija kolektyvas

Darbo laikas:

Pirmadienį- penktadienį 9-19 val.,

Šeštadieniais 10-14 val.

Esant būtinybei (sunkūs pacientai, ekstra atvejai) atvykstame ir ne darbo laiku, nepaliekame savo pacientų likimo valiai. Nenorint laukti priėmimo, rekomenduojama išankstinė registracija telefonu +370-620-41484. Chirurginėms procedūros, burnos higienai registracija iš anksto būtina.

Klinikoje atliekamos profilaktinės procedūros: bendra gyvūno klinikinė apžiūra, vakcinacijos, ženklinimas, vaistų nuo ekto ir endoparazitų parinkimas, dokumentų tvarkymas (augintinio įregistravimas, paruošimas kelionei į užsienį), nagų kirpimas, burnos higiena.

Atliekame kaulų ir minkštųjų audinių operacijas: patelių ir patinų kastracijos, navikų šalinimas, kaulų lūžių operacijos, kelio girnelės, kelio sąnario kryžminių raiščių plyšimų chirurginis gydymas, galūnių amputacijos, skrandžio ir žarnyno operacijos.

Atliekami kraujo tyrimai: bendras kraujo tyrimas; biocheminis kraujo tyrimas;  hormonų kiekio kraujyje nustatymas, kraujo tepinėlio mikroskopavimas parazitų atžvilgiu, šunų ir kačių kraujo grupės nustatymas.

Atliekami specialieji tyrimai: greitieji testai infekcinėms ligoms diagnozuoti, dermatofitų (grybelių) nustatymo testas; odos skutenų mikroskopavimas dėl odos parazitų; šlapimo biocheminiai ir mikroskopavimo tyrimai; išmatų tyrimai; citologiniai tyrimai; imami bakteriologiniai mėginiai mikroorganizmų atsparumo antimikrobinėms medžiagoms nustatymui; imami mėginiai pasiutligės titrui nustatyti (prieš vykstant į tam tikras šalis); imami mėginiai DNR tyrimams (prieš veisimą, įtariant tam tikras ligas, norint nustatyti paukščio lytį ar pan.).

Atliekamos minkštųjų audinių operacijos, kastracijos.

Užsiimame šunų kraujo donoryste, kraujo perpylimais. Šunų donorų kraujas yra išgelbėjęs šimtus šunelių visoje Lietuvoje.

Klinikoje dirba profesionali šunų ir kačių kirpėja: gyvūnų kirpimas, maudymas, nagų kirpimas, ausų valymas.

Prekiaujame tik Premium arba super Premium pašarais gyvūnams. Prekės ir papildai gyvūnams taip pat aukščiausios kokybės.

Klinikos kolektyvą sudaro dvi veterinarijos gydytojos, veterinarijos gydytojo asistentė ir gyvūnų kirpėja. Visi darbuotojai stengiasi tobulėti, todėl stengiasi dalyvauti įvairiuose seminaruose, kongresuose,  mokymuose Lietuvoje ir svetur. Ruošia trumpus straipsnius apie gyvūnų priežiūrą, ligas, prevencines priemones.

Eglė Šarakauskienė – klinikos savininkė, veterinarijos gydytoja, LVGA Smulkiųjų gyvūnų praktikos sekcijos narė. Eglė veterinarinės medicinos magistro studijas baigė 2009 metais Lietuvos veterinarijos akademijoje. Per daugiau nei devynis metus darbo stažo sukaupė nemažą patirtį smulkių gyvūnų ligų diagnostikoje ir gydyme. Specializuojasi minkštųjų audinių chirurgijoje, hematologijoje, vidaus ligų diagnostikoje ir gydyme.

Vita Ambrulaitienė – veterinarijos gydytoja, LVGA Smulkiųjų gyvūnų praktikos sekcijos narė. Vita 2017 kovo mėn. baigė veterinarinės medicinos magistro studijas  LSMU Veterinarijos akademijoje, po baigimo išvyko dirbti vet. gydytoja smulkių gyvūnų klikoje Reikjavike (Islandija), kurioje prieš tai buvo atlikusi 3 mėn. baigiamąją praktiką. Nuo 2017 metų  rugsėjo įstojo į veterinarinės neužkrečiamųjų ligų terapijos rezidentūros studijas LSMU veterinarijos akademijoje, šiuo metu yra antrų metų rezidentė. Prie mūsų kolektyvo prisijungė nuo 2017 m. gruodžio. Specializuojasi užkrečiamųjų ir neužkrečiamųjų ligų diagnostikoje ir gydyme, paukščių ir graužikų gydyme.

Monika Stankevičiūtė – veterinarijos gydytojo asistentė. Šiuo metu Monika yra 5 kurso studentė. Po trečio kurso į mūsų kliniką atvyko papildomai savarankiškai praktikai, vėliau pasirinko atlikti privalomąją laboratorinę praktiką. Šiuo metu Monika dirba kaip vet.gyd.asistentė. Puikiai atlieka savo darbą, todėl tikimės, kad po studijų baigimo taps gera veterinarijos gydytoja.

Rima Trepėnaitienė – gyvūnų kirpėja.Taip pat Rima yra vipetų veislės šunų veislyno „Mano šansonetė“ įkūrėja ir savininkė. Rima – žmogus, kuris ne tik profesionaliai kerpa šunis ir kates, bet taip pat ir myli savo darbą.  O gyvūnai tai jaučia, todėl grožio procedūros būna be papildomo streso.

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Vidutinis įvertinimas: 5.05 (3 balsų)
5 žvaigždės
3
4 žvaigždės
0
3 žvaigždės
0
2 žvaigždės
0
1 žvaigždė
0
Anonimas
Tavogyvunas.lt

klinikoje dyrba puiki ir profesionali komanda.

8 mėn. atgal
Anonimas
Tavogyvunas.lt

Arturas

superine klinika, pofesionalus ir paslaugus personalas, adekvacios kainos.

8 mėn. atgal
Anonimas
Tavogyvunas.lt

😀

5 mėn. atgal

Review Santakos Veterinarija

El. pašto adresas nebus skelbiamas.