Ar žinote kas yra otitas?

SANTAKOS VETERINARIJA - KLINIKA KAUNE

Ar žinote kas yra otitas?

  • KAUNAS
  • Veterinarijos klinikos
  • Veterinarijos vaistinės
  • Tilžės g. 10, Kaunas

Aprašymas

Otitas – išorinės ausies uždegimas, kuris gali pasireikšti ne tik mylimam šuniukui, bet ir bet kuriam Jūsų augintiniui.

Otito pasireiškimą gali lemti daugelis priežasčių: anatominė ausų struktūra, gyvūno veislė, jatrogeninės traumos, netinkamas gydymas, ausies landos obstrukcijos (užkimšimai) esant augliams ar polipams. Uždegimą gali sukelti ir į ausį patekę pašaliniai kūnai🦠, išoriniai dirgikliai: sieros sankaupos, kai ausys ilgai nevalomos, vanduo ar ausyse esančios plaukų sąvėlos, ausų erkutės, alergija pašarui, dermatitai, autoimuninės ligos, pirminė seborėja, hormonų pusiausvyros sutrikimai, endokrininiai sutrikimai (hipertireoidizmas, hiperadrenokorticizmas), patogeninės bakterijos ir grybeliai.

Ar žinote kas yra otitas?
Ar žinote kas yra otitas? Santakos Veterinarija

Tačiau, ką daryti jei pastebėjote otitą?🧐🧐🧐🧐🧐 

Niekada nevalykite ausų su vandenilio peroksidu, kalio permanganatu ar kitomis ėdriosiomis medžiagomis. Jūsų augintiniui tai sukels ne tik skausmą🙀 bet ir didesnes problemas, kurių būtų galima išvengti. Netinkamas gydymo pasirinkimas, kai gydymas yra skiriamas savo nuožiūra, be veterinarijos gydytojo rekomendacijų gali lemti Jūsų augintinio klausos praradimą, koordinacijos sutrikimus, neurologinių požymių atsiradimą, bei smegenų🧠 pažeidimus bei smegenų dangalo uždegimą.

Todėl, niekada nenaudokite jokių medžiagų augintinio gydymui savo nuožiūra, nes padarysite meškos paslaugą savo gyvūnui.

SANTAKOS VETERINARIJA – KLINIKA KAUNE


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Ar žinote kas yra otitas?

El. pašto adresas nebus skelbiamas.