NAUJIENA! Pasirūpinsime augintinio nuvežimu į sporto klubą CrazyfoxesGYM

GYVŪNŲ VIEŠBUTIS PET HOUSE

NAUJIENA! Pasirūpinsime augintinio nuvežimu į sporto klubą CrazyfoxesGYM

  • Gyvūnų viešbučiai
  • Pramogos
  • Priežiūra
  • Šventupės g. 28, Kaunas

Aprašymas

Gyvūnų viešbutis „Pet House“ keturkojus laikinai apgyvendina erdviuose, šviesiuose, šildomuose, vėdinamuose ir švariuose kambarėliuose. Priimame draugiškus gyventojus nuo paties mažiausio iki didžiausio.

Papildomai teikiame grožio procedūras, veterinarines paslaugas (tuo rūpinsis veterinarijos klinika „Kura Veta“). Gyvūnų užimtumui siūlome skanėstus, žaisliukus, o vasaros metu ir vandens pramogas.

NAUJIENA! Mūsų viešbučio svečių užimtumui norime pasiūlyti pasportuoti sporto salėje😊 Pasirūpinsime augintinio nuvežimu į sporto klubą CrazyfoxesGYM, įdomia bei naudinga veikla Jūsų augintiniui, parvežimu į viešbutį ir žinoma video Jums 😊

Kas yra šunų fitness ir kam jis skirtas?

Pirmiausia tai – šuns fizinės ir psichinės savijautos gerinimas. Sporto salėje pratimai pritaikomi kiekvienam pagal poreikius. Sportuojantys šunys stiprina specifinei veiklai reikalingus raumenis, senjorų pratimai skirti palaikyti normalią sąnarių judesių amplitudę. Atėjus pupsiui į sporto salę, pirmiausia galvojame apie propriocepcijos lavinimą. O jei Jūsų keturkojis nėra sportininkas, o tiesiog geras draugas, ir jam sporto salėje tikrai rasime smagios, o svarbiausia – naudingos šuns sveikatai veiklos bei lavinsime jo psichinius sugebėjimus.

Visi visi – mišrūnai ir veisliniai, pupiai ir senjorai, sportininkai ir naminukai, dresuoti ir laukinukai – visi visi gali lankyti šią sporto salę!

GYVŪNŲ VIEŠBUTIS PET HOUSE


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review NAUJIENA! Pasirūpinsime augintinio nuvežimu į sporto klubą CrazyfoxesGYM

El. pašto adresas nebus skelbiamas.