• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Modernus, šviesus ir šiuolaikiškas gyvūnų viešbutis Pet House

GYVŪNŲ VIEŠBUTIS PET HOUSE

Modernus, šviesus ir šiuolaikiškas gyvūnų viešbutis Pet House

  • Auklės
  • Gyvūnų viešbučiai
  • Šventupės g. 28, Kaunas

Aprašymas

Modernus draugiškų gyvūnų viešbutis „Pet House“ siūlo kokybišką ir pilnavertį šuniukų ir katinėlių apgyvendinimą erdviuose bei šiltuose keturkojų apartamentuose.

Jūsų šuniukai jaukiai ilsėsis aksomo pataluose, klausysis atpalaiduojančios muzikos, mėgausis aromaterapijos procedūromis, pasivaikščiojimais lauke ne mažiau 4 kartų dienoje, o geru oru galės išsidūkti erdviose lauko žaidimų aikštelėse.

Siūlome palepinti Jūsų keturkojus draugus karališkuoju spa (hidromasažas su natūraliais eteriniais aliejais ir ozono terapija). Profesionalios gyvūnų grožio specialistės pasirūpins maudymu, džiovinimu, sąvėlų iššukavimu, kirpimu, trimingavimu, nukailinimu, ausų valymu ir jose esančių plaukų pešiojimu, nagų kirpimu, papuoš kaspinėliais, gumytėmis, swarovski kristalais.

Viešbutyje įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, į visus kambarėlius patenka natūrali šviesa, patalpos šildomos – mažiems šuniukams (iki 10 kg) 22-23 laipsnių šiluma, o didiesiems kiekviename kambaryje reguliuojama, prisitaikant pagal gyvūno augintinio poreikius, bet ne žemesnė nei 19 laipsnių šiluma.

Saugi uždara viešbučio teritorija, erdvios žadimų aikštelės augintiniams. Šiltuoju metų laiku – vandens pramogos specialiame, gyvūnams skirtame baseine. Kasdien siunčiame fotoreportažus Jums.

Katinukams įrengti erdvūs, šilti, šviesūs, su natūralia dienos šviesa 8 kv. m. atskiri kambarėliai, kuriuose gali ne tik jaukiai ilsėtis, bet ir mėgautis įrengtais laipynių malonumais, siūlomais įvairiais žaisliukais, paskanauti siūlomų skanėstų  Katinėlių apartamentai įrengti 3-iame aukšte, todėl vyrauja ramybė, nevaikšto šuniukai. Personalas lepina glostymais ne mažiau 3 kartus dienoje  Aromaterapijos procedūros padeda atsipalaiduoti atvykusiems, pasijausti jaukiai ir greičiau išbandyti visus malonumus.

Mūsų gyvūnų viešbučio svečiai – tai Jūsų keturkojai draugai – šeimos nariai.

Gyvūnų viešbutis „Pet House“ duris atvėrė įpusėjus 2018 metų gruodžiui. Modernus, šviesus ir šiuolaikiškas gyvūnų viešbutis, įsikūręs Kauno pakraštyje, Romainiuose – vos keliolika minučių kelio nuo miesto centro. Rami vietovė šalia miško su nuostabiu vaizdu į Kauną, Lampėdžių ežerą bei Nemuną.

Darbo laikas: I-V 10 – 18 ; VI-VII 10 – 14 val. Vet. patvirtinimo nr. LT 48-19-001

Mūsų gyvūnų viešbučio „Pet House“ svečiai – tai Jūsų keturkojai draugai-šeimos nariai.

Mūsų STIPRYBĖ – profesionalumas.

Mūsų MISIJA – kad kiekvienas gyvūnas, gyvendamas mūsų viešbutyje jaustųsi saugus, mylimas ir laimingas.

Mūsų VIZIJA – teikti pačias kokybiškiausias paslaugas gyvūnų apgyvendinimo, priežiūros, grožio ir sveikatinimo srityje.

Mūsų VERTYBĖS – Atvirumas, Nuoširdumas, Patikimumas, Tobulėjimas.

Mes tikime, kad tik atviras ir nuoširdus bendravimas su augintinių šeimininkais gali sukurti patikimus ir ilgalaikius tarpusavio santykius, paremtus pasitikėjimu bei skatinančius nuolat augti ir tobulėti.

Viešbutis „Pet House“ įrengtas laikantis visų LR Valstybės maisto ir veterinarijos tarnybos keliamų sanitarijos ir higienos reikalavimų.

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Modernus, šviesus ir šiuolaikiškas gyvūnų viešbutis Pet House

El. pašto adresas nebus skelbiamas.