Populiariausios pramogų vietos Lietuvoje gyvūnų mylėtojams
2 Geg, 2019

Populiariausios pramogų vietos Lietuvoje gyvūnų mylėtojams

Šiltasis metų laikotarpis Lietuvoje pralekia akimirksniu, todėl stenkimės šį laiką praleisti ypač turiningai ir įdomiai. Mūsų šalyje gausybė neaplankytų vietų, kuriose Jūsų laukia dar nepatirti nuotykiai ir nauji įspūdžiai. Žmogus, kuris myli gamtą, rinksis vietas, kuriose galima susipažinti su gyvūnais, sužinoti jų prigimtį, galbūt pamaitinti ar tiesiog paliesti, paglostyti. Savo vaikus skatinkime mylėti gamtą, ją saugoti ir žinoma kuo geriau pažinti.

Kačių mylėtojai gerai jausis gurkšnodami kavą kavinėje, kurioje gyvena net 15 žavingų keturkojų. Žirgų mylėtojams rekomenduojame aplankyti Laimos žirgyną, jame patirsite lyderystės, komandinio darbo ir asmeninio ugdymo mokymus ir terapiją per pratimus su žirgais. Lietuvos zoologijos sode susipažinsite su įvairiais egzotiniais gyvūnais, kurių Lietuvos miškuose tikrai nesutiksite. Trokštate pajausti gyvenimo kaime subtilybes, su visa šeima nuvykite į Gyvo kalno sodybą. Šaltupio kaimo sodyboje susipažinsite su alpakomis, avimis, triušiais ir kitais augintiniais.

Dalinamės populiariausiomis ir išskirtinėmis pramogomis, kurias rekomenduojame aplankyti gyvūnų ir gamtos mylėtojams visoje Lietuvoje.

ŽIRGŲ MYLĖTOJAMS - LAIMOS ŽIRGAI

VšĮ Laimos žirgai siūlo išbandyti naujieną Lietuvoje – tai lyderystės, komandinio darbo ir asmeninio ugdymo mokymus ir terapiją per pratimus su žirgais. Žirgas moko žmogų komunikacijos, siekti savo tikslų, duoda kelią į save, savo tikrąjį „aš“, sulėtina ritmą ir grąžina žmogų į čia ir dabar būseną. Užsiėmimai tinka bet kokio amžiaus žmonėms, neturintiems jokios patirties su žirgais, šeimoms, įmonių kolektyvams, paaugliams.

Kas padeda mums būti efektyviais bendravime su žirgais, tas padės ir bendravime su žmonėmis. Pagerėja santykiai šeimoje, kolektyve ir aplinkoje, kai žmogus pradeda bendrauti iš giluminio savojo “aš“, randa ir sąmoningai suvokia savo elgesio priežastis.

Žirgų terapija. Užsiėmimų trukmė nuo 2 val., gali trukti iki dienos ar dviejų. Mokymus ir terapiją veda patys žirgai, o jiems tai padaryti padeda sertifikuota „Horsedream“ metodikos trenerė, žirgyno“ Laimos žirgai“ savininkė. Trenerė, išugdžiusi ir davusi pradžią ne vienam čempionui žirgininkų pasaulyje, atgaivinusi žirgininkystę ir žirgų turizmą Trakų ir aplinkiniuose rajonuose. Taip pat siūlomos edukacinės programos ,,Su žirgu – kitaip“ – tinkančios visiems, kas nori pažinti žirgą, būti su juo, bet turėję skaudžios patirties ar dideles baimes.

Kita edukacinė programa „Pažintinė žirgininkystė“ – tinka moksleiviams, darželinukams, kolektyvams ir šeimoms. Mes orientuojamės ne į jodinėjimą, bet norime atskleisti žirgų pasaulio paslaptis- tas jų savybes, kurių žmogus nemato per savo vartotojišką požiūrį. Taip pat yra “Mažųjų žirgų draugų“ mokyklėlė mažiesiems nuo 3- 10 metų vaikučiams, kur mokomasi pažinti žirgų pasaulį ir save. 

ŽIRGYNAS „LAIMOS ŽIRGAI“

Būdos kaimas, Trakų r. sav.

Kont. tel. +370 679 39395

Darbo laikas: Antradieniais – Sekmadieniais 

El.paštas: info@laimoszirgai.lt

Facebook: Laimos žirgai

www.laimoszirgai.lt

laimos zirgai

Vaikų vasaros stovykla „Žirgas,Gamta ir Aš“, jodinėjimo pradžiamokslio pamokos. Taip pat Jūsų laukia ir rečiausių pasaulyje veislių šunys bei kiti žirgyno gyventojai.

JŪRŲ MUZIEJUS – LANKOMIAUSIAS LIETUVOJE

Atvykus į pajūrį, tiesiog būtina neaplenkti ir aplankyti Delfinariumą bei Jūrų muziejų. Į Lietuvos jūrų muziejų šiemet pavasaris atėjo anksčiau. Jau nuo trečiadienio – balandžio 3 dienos – mėnesiu anksčiau nei įprastai muziejus pradeda dirbti visą savaitę (išskyrus pirmadienį ir antradienį). Ir tam yra svari priežastis – Jūrų muziejus šiemet švenčia 40-metį!

Jubiliejiniai metai – ypatingi: itin gausu renginių, edukacinių programų, įtraukiančių veiklų. Kiekvieną balandžio savaitgalį visose muziejaus ekspozicijose rengiamos nemokamos popietės „Kaip (iš)gyventi jūroje?“, o Etnografinėje pajūrio žvejo sodyboje – popietė „Ką paukštelis pačiulbėjo?“.

LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS. DELFINARIUMAS 

Įsikūręs Smiltynėje, Klaipėdos miesto savivaldybei priklausančioje Kuršių nerijos dalyje.

Smiltynės g. 3, Klaipėda

Informacija apie keltų tvarkaraščius ir kainas – www.keltas.lt

www.muziejus.lt

PAUKŠČIŲ MYLĖTOJAMS - PELĖDŲ PARKAS

Owlspark.lt – vienintelis Lietuvoje Pelėdų parkas. Jame galėsite susipažinti su pelėdomis iš arti! Parke galima nusifotografuoti kartu su šiuo išskirtiniu Lietuvos paukščiu. 

Taip pat organizuojamos įvairios edukacinės veiklos vaikams, darželių, mokyklų grupėms ir suaugusiems. 

Owlspark.lt

Vilniaus rajonas, Rudaminos kaimas. Miško g.  18

Būtina registracija

Kont. tel. +370 688 00822

LIETUVIŠKO KAIMO IR DEKORATYVINIAI GYVŪNAI

Susipažinti su nuostabia gamta bei gyvūnija ir pabėgti nuo kasdienių rūpesčių kviečia Stebeikių kaimo sodyba ,,Gyvas Kalnas,,. Sodybos šeimininkai Dalia ir Dimitrijus Jakovlevai. Atvykę pas mus Jūs galite pamiršti miesto smogą, betonines džiungles bei nuolatinį skubėjimą. 

SODYBA „GYVAS KALNAS“

19 stebeikių kaimas. Kruonio seniūnija. Kaišiadorių rajonas

Kont. tel.  +370 603 56068

gyvaskalnas2018@gmail.com

Sodyba Gyvas kalnas

EGZOTINIŲ GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS - ZOOLOGIJOS SODAS KAUNE

Gyvūnų pristatymai – kasdien! – zoologijos sodas kasdien siūlo įvairių pažintinių programų ir gyvūnų pasirodymų. Čia galėsite ne tik išgirsti istorijas apie egzotiškus gyvūnus, bet ir išbandyti save: stebėti, užuosti, liesti ir nugalėti baimę šaltakraujui ropliui ar šešiakojui vabzdžiui.

Zoo mokyklėlė – atvykus į zoologijos sodą galėsite dalyvauti edukacinėse programose arba ekskursijose – pažinkime gamtą drauge!

Zoologijos sodas – atraskite egzotiką mieste, apsilankykite Kauno mieste įsikūrusiame Lietuvos zoologijos sode!

LIETUVOS ZOOLOGIJOS SODAS

Radvilėnų pl. 21, Kaunas

Iki zoologijos sodo stotelės autobosais: 3, 40, 37

Atvažiavus pas mus automobiliu, už stovėjimą mokėti nereikia.

www.zoosodas.lt

KAČIŲ MYLĖTOJAMS - KAČIŲ KAVINĖ CAT CAFE

Cat cafe neišnaudoja kačiukų pelno siekimui. Humaniškas elgesys su gyvūnais, tai Kačių kavinės prioritetas.

Mes esame socialiai atsakingi ir siekiame sukurti naujus namus beglobėms katėms bei suteikti naujas galimybes gyventi ir džiaugtis. Čia jos yra mylimos, lepinamos ir prižiūrimos, nieko neatlieka priverstinai. Naujas beglobis, kuris yra apsigyvena pas mus, tampa vienu iš šeimos narių.

Stengiamės užtikrinti, kad visi beglobiai gautų kuo geresnį gyvenimą, o kiekvienas priglaudęs gyvūnėlį tampa ir mūsų šeimos draugu.

KAČIŲ KAVINĖ – CAT CAFE

Vilnius, J. Jasinskio g. 1

Įėjimas nuo 6 metų.

Minimali sąskaita žmogui 5 Eur.

www.kaciukavine.lt

Cat Cafe Vilnius Kačių Kavinė

DRUGELIŲ MYLĖTOJAMS - TROPINIAI SMILTYNĖS DRUGELIAI

Tropinių Smiltynės drugelių namai įsikūrę šalia Smiltynės lankytojų centro. Čia išvysite kerinčio grožio egzotinius drugelius, įprastai gyvenančius kitokiomis klimato sąlygomis tolimosiose džiunglėse. Pietų Amerikos, Azijos ir Afrikos drugiai sužavės savo spalvomis, sparnus puošiančiais raštais ir lengvu plazdėjimu!

„Tropiniai Smiltynės drugeliai“ – tai vieta, kur susipažinsite su drugio gyvenimo ciklu, ne ką mažiau turtingu spalvų nei paties drugio sparnai. Sužinosite apie šio vabzdžio kūno sandarą ir elgesį. Ir tai – ne viskas. Paruošėme Jums informacijos ir apie Lietuvoje bei konkrečiai – Kuršių nerijoje – gyvenančius drugius.
Džiaugiamės galėdami su Jumis pasisveikinti dar šį pavasarį. Tikimės, kad draugausime iki pat rudens, nesvarbu – lis, bus vėjuota ar saulėta. Vasarą visada atrasite užkoduotą drugių sparnuose!

TROPINIAI SMILTYNĖS DRUGELIAI

Nuo 2019 m. gegužės pabaigos!

Smiltynės g. 11, Klaipėda

El. paštas: smiltynedrugeliai@gmail.com

Tel. nr. +370 603 07852

www.smiltynesdrugeliai.lt

Tropiniai Smiltynės drugeliai

KAČIŲ MYLĖTOJAMS - KATINŲ MUZIEJUS ŠIAULIUOSE

Vandos Kavaliauskienės katinų muziejaus lankytojus su džiaugsmu pasitinka visų mylimos katės ir „muziejaus direktoriumi“ vadinamas išdykėlis katinas Perlas. Trijose didžiulėse muziejaus salėse – katinai, katinai, katinai… Jie atkeliavę ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir iš daugelio pasaulio šalių: Anglijos, Australijos, Amerikos, Prancūzijos, Rusijos, Taivanio, Šveicarijos, Portugalijos ir kitų. Lankytojus pasitinka katinėliai spalvotuose vitražuose, laiptų turėklų ornamentuose, ant šviestuvų, kėdžių esančių muziejaus patalpose. Net laiką rodo laikrodis katinas. Katinėliai sukurti iš porceliano, gintaro, molio, krištolo, metalo, akmens, medžio, kriauklyčių ir kt.

VANDOS KAVALIAUSKIENĖS KATINŲ MUZIEJUS

Žuvininkų g. 18, Šiauliai

katinumuziejus@gamtininkucentras.lt

Tel. nr. +370 683 69844

www.tavogyvunas.lt Visos teisės saugomos. Be raštiško leidimo straipsnius perpublikuoti draudžiama.

Tavogyvunas.lt

1 komentaras

  1. Anonimas
    says:

    labai gražūs gyvūnai.

Palikti komentarą