14 Vas, 2018

Ar vaiko gimimas ir gyvūno įsigijimas vienu metu – geras sprendimas?

Jei šiuo metu esate nėščia ir be galo norite įsigyti naminį gyvūnėlį, verčiau šį sprendimą atidėkite, rašoma, everydayhealth.com.

Gyvūnui reikia meilės ir priežiūros, o ką tik pagimdžiusi moteris visą savo dėmesį turi skirti naujagimiui, todėl ji nebesuspėja pasirūpinti viskuo ir gyvūnas kartais atiduodamas į globos įstaigą. Todėl Dr. Stephanie LeFarge rekomenduoja augintinio įsigijimą atidėti vėlesniam laikotarpiui, idealiausia, kai vaikui sueina septyneri ir jis pats gali padėti pasirūpinti gyvūnu.

Tačiau net ir vaikui paaugus, anot veterinaro Tony‘io Kremerio, reikia labai rimtai apsvarstyti tokį sprendimą, nes iš pradžių vaikai būna entuziastingi, o vėliau jiems pabosta rūpintis gyvūnu ir visas darbas atitenka būtent tėvams. Veterinaras prieš įsigyjant augintinį rekomenduoja apgalvoti, kokia yra jo gyvenimo trukmė, ar jūs norėsite rūpintis juo kai vaikai užaugs ir gyvens atskirai, kiek laiko ir pinigų galite skirti tam, kiek dėmesio jam reikės ir kiek išlaidų pareikalaus skiepai bei kita būtina veterinarinė priežiūra.

Na o tiems, kurie svajoja įsigyti šunį ir nori būti tikri, kad šuo bus draugiškas su jų vaikais, rekomenduojama rinktis labradorus retriverius, auksinius retriverius, vokiečių aviganius, biglius arba taksus. Šie gyvūnai žaismingi, meilūs, prieraišūs, draugiški vaikams ir labai smalsūs.

Informacijos šaltinis:

TAIP PAT SKAITYKITE:

AUGINTINIS MAŽAME BUTE. KAIP SUTAUPYTI VIETOS IR SUTEIKTI GYVŪNUI KOMFORTĄ?

TOP 10 IŠSKIRTINIŲ DOVANŲ TAVO AUGINTINIUI!

GYVŪNŲ ŠUKUOSENŲ MADOS TENDENCIJOS 2018 METAIS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą