Viskas apie augintinių maistą

JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS VILNIUJE

Viskas apie augintinių maistą

  • Veterinarijos klinikos
  • Veterinarijos vaistinės
  • Vilnius

Aprašymas

Sulaukiame klausimų dėl gyvūnų ėdalo, todėl dalinamės svarbiausiais faktais, kaip atsirinkti savo augintiniui tinkamą pašarą.

Gyvūnų ėdalas pagal savo sudėtį skirstomas į tris klases: 
🍛 ekonominę
🍛 „premium“ 
🍛 „super premium“

Ekonominės klasės ėdalas yra pigiausias, jo sudėtyje mažai mėsos (mažiau baltymų), labai daug grūdinių kultūrų (angliavandenių), taip pat įvairių sintetinių priedų bei cukraus. Dažniausiai į sudėtį įeina kaulų miltai, gyvūniniai subproduktai, įvairios gyvūninės kilmės atliekos. Visą kitą dalį sudaro miltai, kukurūzai, ryžiai, cukrinių runkelių išspaudos.

„Premium“ ir „super premium“ klasių maistas pasižymi didesniu kokybiškos mėsos kiekiu. Jame nėra GMO, konservantų, dirbtinių aromatų, jis yra praturtintas vitaminais, mineralais bei aminorūgštimis. Aukštesnės klasės ėdalas dėl savo turtingos sudėties yra geriau įsisavinamas, todėl gyvūnas jo suėda mažesnį kiekį.

Maloniai kviečiame apsilankyti ir įsigyti savo augintiniui kokybiško pašaro, taip pat gydytojų veterinarų rekomenduoto specializuoto ėdalo, skirto konkrečioms problemoms spręsti ar persirgtų ligų profilaktikai.

JAKOVO VETERINARIJOS CENTRAS VILNIUJE


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Viskas apie augintinių maistą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.