Kurilų bobteilų veislynas SIGUR

KURILŲ BOBTEILAI

Kurilų bobteilų veislynas SIGUR

  • Katės
  • Kurilų bobteilai
  • Veislynai
  • Vilnius

Aprašymas

Pirmąją kurilų trumpauodegių veislės katytę Yuką su vyru nusipirkome 2011 m. Sulaukę jos pirmųjų kačiukų, supratome, kad juos auginti mums yra labai didelis malonumas. Taip viskas ir prasidėjo…

Kurilų trumpauodegiai – ypatinga veislė! Ji įkūnijo visus mūsų lūkesčius, davė viską, apie ką galėjome tik svajoti! Tai šuo ir katė viename, namuose švaru, tvarkinga, nėra kačių kvapo, sugadintų baldų, išverstų vazonų ir visą laiką linksma ir jauku. Plaukais aplipusių drabužių irgi nėra, nes kurilai šeriasi kitaip nei daugelis kitų kačių.

Šios katės puikiai prisitaiko prie šeimininko gyvenimo būdo. Mėgstate ramius vakarus prie televizoriaus? Kurilas ištikimai tupės  šalia jūsų.. Po namus siautėja vaikų būrys – prie jų mielai prisidės ir katinėlis. Beje, net ir audringiausių žaidimų metu jis bus ypač švelnus su mažaisiais – neįbrėš, neįkas. Todėl ši veislė labai tinka šeimoms su vaikais.

Nenustebkite pamatę parke kartu su visa šeima vaikštinėjančią trumpauodegę katę – kurilai mielai palaiko kompaniją pasivaikščiojimų metu, atsiliepia šaukiami ir net… atneša numestą žaislą!

Neįtikėtina, kaip šie gyvūnai suvienija šeimas, suartina žmones, kaip sušildo namus! Jie prisipildo gyvybės ir meilės, nes gyvenimas ima suktis apie kurilą. Tai jis pasitinka pareinančius namo, tai jis prikrečia smagių išdaigų, apie kurias norisi papasakoti artimiesiems, tai jis ateina pamurkti į ausį, kai jautiesi pavargęs ar nusiminęs.

Visos katės mūsų veislyne mylimos ir lepinamos, kiekvienas kačiukas gauna daug dėmesio ir meiles. Kad būtų sveiki ir suteiktų daug džiaugsmo būsimiems šeimininkams, kačiukai nuo mažens gauna viską, kas geriausio, ir išmokomi tvarkos.
 
Norite dar vieno šeimos nario ir draugo? Susipažinkite su kurilų trumpauodegiais ir greičiausiai pamilsite juos taip pat kaip ir mes su vyru!  

Nuoširdžiai Jūsų 
kurilų bobteilų veislyno ,,SIGUR“ savininkė  
Rita Gindželienė

Tel. : +370 620 58077
www.kurilubobteilai.lt
www.sigurbob.com

APIE VEISLĘ SKAITYKITE:

Kačių veislės: Kurilų bobteilai (Kurilian bobtail) – tai šuo ir katė viename

Kurilų bobteilų veislynas SIGURBOB


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Kurilų bobteilų veislynas SIGUR

El. pašto adresas nebus skelbiamas.