• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Marlis.lt – šunų hendlingas ir vedžiojimas

ŠUNŲ VEDŽIOJIMAS VILNIUJE

Marlis.lt – šunų hendlingas ir vedžiojimas

  • Auklės
  • Dresūra
  • Vilnius

Aprašymas

Gyvūnai mane žavėjo nuo pat mažų dienų, tačiau nei aš, nei, tikriausiai, mano šeima negalvojome, kad vieną dieną, išbandžiusi dešimtis veiklų, pasuksiu kinologijos kryptimi.

Pirmas didelis žingsnis, leidęs suprasti, ko taip ilgai ieškojau, buvo savanorystė. 2009 metais keliai nuvedė į geriausią gyvenimiškų situacijų ir, be abejo, keturkojų pilną mokyklą – beglobių gyvūnų prieglaudą. Pradėjusi nuo elementarių darbų: narvų tvarkymo, šunų vedžiojimo, kasdienės gyvūnų priežiūros, laikinos globos namuose ir bendravimo su lankytojais, vėliau įsitraukiau ir į atstovavimą organizacijai paramos renginiuose, rėmėjų paieškas, akcijų organizavimą, o namuose, po daugelio metų slaptų norų, apsigyveno išsvajotasis šuo – mišrūnė kalytė Beta.

Neslėpsiu, pradžia nebuvo lengva. Nežinia, kur ir kaip gyvenusi prieš tai, beveik tris mėnesius prieglaudoje laukusi ir niekieno nepastebėta Beta buvo tikras problemų rinkinukas. Dabar jau su šypsena galim prisiminti visus sugraužtus pavadėlius, kilimus, batus, skrandžio problemas ir išdykusias akis, ieškančias, kokią šunybę dar galima iškrėsti. Tačiau būtent noras susitvarkyti su savu šunimi privertė ieškoti informacijos apie dresūrą, lankyti treniruotes, išbandyti savo jėgas triukų srityje.

Pajutusi, jog bendrauti su keturkojais galiu ir noriu, pasitaikius dar vienai nuostabiai galimybei, atkeliavau į kinologijos pasaulį ir jau 2012 m. žengiau į savo pirmąjį gyvenime ringą kaip jaunųjų vedlių konkurso dalyvė, o jau po metų į tą patį ringą palydėjau ir pirmąjį man pristatyti patikėtą šunį.

Šiandien, visos šios veiklos vis dar lydi mane, prie jų jungiasi naujos. Kiekvienas man patikėtas šuo kaskart išmoko ko nors naujo, o ne vienas mano darbu ir idėjomis patikėjęs šeimininkas tampa draugu. Džiaugiuosi, kad po tiek laiko darbas su keturkojais netapo rutina ir kiekvienos treniruotės laukiu su džiaugsmu, parodos vis dar yra mažytė šventė, o į ringą žengiu su tuo pačiu nedideliu jauduliuku, tačiau turėdama ženkliai daugiau patirties bei žinių, tikėdama tiek savimi, tiek šalia manęs žygiuojančiu keturkoju.

Mano tikslas nėra tik suteikti paslaugą, mano tikslas yra būti draugu kiekvienai šeimininko ir šuns komandai bei „kelrode žvaigžde” naujokams. Tad iki greito susitikimo!

Su draugiškais linkėjimais,

Skaistė Skaisgirytė

 

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Marlis.lt – šunų hendlingas ir vedžiojimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *