• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Jonavos veterinarijos centras

VETPET - JONAVOS VETERINARIJOS CENTRAS

Jonavos veterinarijos centras

  • JONAVA
  • Parduotuvės
  • Veterinarijos klinikos
  • Veterinarijos vaistinės
  • Sodų g. 19, Jonava

Aprašymas

Išsamios gydytojų konsultacijos, dermatologinių ligų gydymas ir diagnostika, rentgeno tyrimai, diagnostinė laboratorija (kraujo tyrimai), ultragarsinė diagnostika (echoskopinis tyrimas), gyvūnų ligų diagnostika ir gydymas, chirurginės operacijos, gyvūnų vakcinavimas, stomatologija, stacionaras, gyvūnų ženklinimas, gyvūnų eutanazija, dokumentų tvarkymas vykstant į užsienį, zoo prekių parduotuvė.

    • Darbo laikas:

I-V 9.00-19.30, VI-VII 9.00-17.00

UAB „VetPet LT“ įkurta 2012 m. Subūrusi profesionalių specialistų komandą, įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas veterinarines paslaugas. Jauni ir veržlūs įmonės specialistai yra baigę aukštuosius mokslus veterinarijos srityje, puikiai išmanantys bei mylintys savo darbą. UAB „VetPet LT“ – inovatyvi ir šiuolaikiška įmonė, daug dėmesio skirianti darbuotojų įgūdžių tobulinimui ir profesinių žinių gilinimui.

Mūsų veterinarijos specialistai yra įsipareigoję laikytis šių vertybių:

Kokybė. Patirtis, mokymai, disciplina, bendradarbiavimas – visa tai leidžia įsipareigoti teikti aukštos kokybės veterinarinės medicinos paslaugas.

Supratimas. Mes suprantame, kad Jūsų augintiniai yra Jums svarbūs šeimos nariai, todėl mes jais rūpinamės ir gydome taip kaip savus. Nes mes taip pat juos mylime!

Komunikacija. Mes įsipareigojame nuolatos teikti visą informaciją apie gyvūną, jo sveikatos būklę, ypač jeigu jis lieka stacionariam gydymui, atvirai ir nuoširdžiai diskutuoti įvairiais veterinariniais klausimais. Kiekvienas klientas bus išklausytas ir „apdalintas“ įvairiais patarimais.

Švietimas. Mūsų darbuotojai nuolatos gilina žinias savo srityje, tobulinasi įvairiuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje bei užsienyje, stažuojasi užsienio klinikose. Visa tai tik tam, kad veterinarijos medicinos kokybė būtų kuo aukštesnio lygio! Taip pat mes norime perteikti dalį savo žinių, pamokyti Jus, pradedant nuo paprasčiausių kasdieninių priežiūros, mitybos klausimų, baigiant pačiais sudėtingiausiais sveikatos sutrikimų ligų klausimais.

Draugiškumas: Mūsų tikslas yra sukurti šiltą, draugišką aplinką mūsų klinikoje, kad ji būtų kuo malonesnė Jums ir Jūsų augintiniui.

Mūsų klientai yra mūsų draugai, o jų augintiniai – mūsų šeima! 

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Vidutinis įvertinimas: 5.05 (2 balsų)
5 žvaigždės
2
4 žvaigždės
0
3 žvaigždės
0
2 žvaigždės
0
1 žvaigždė
0
Rita.Ker
Tavogyvunas.lt

Sauniausia klinika jonavoje

Puiki klinika, saunus specialistai, rekomenduoju tikrai… lankomes jau ne pirmi metai

2 m. atgal
Anonimas
Tavogyvunas.lt

Sandrute

cia dirba labai geri ivairiu sriciu specialistai, rekomenduoju!

2 m. atgal

Review Jonavos veterinarijos centras

El. pašto adresas nebus skelbiamas.