Informacijos šaltinis: lrytas.lt https://www.lrytas.lt/ TAIP PAT SKAITYKITE: KĄ PRIVALU APLANKYTI GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS ŠIĄ VASARĄ GYVŪNŲ ŠUKUOSENŲ MADOS TENDENCIJOS 2018 METAIS 9 IŠSKIRTINĖS ŠUNŲ VEISLĖS, KURIAS PAMILSITE IŠKART! KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ VETERINARIJOS KLINIKĄ SAVO AUGINTINIUI? AUGINTINIS MAŽAME BUTE. KAIP SUTAUPYTI VIETOS IR SUTEIKTI GYVŪNUI KOMFORTĄ
22 Bir, 2018

Žinomas menininkas emigravo iš Lietuvos ir paliko myriop savo šunį

Gyvūnų mylėtojus sukrėtė nemaloni žinia – žinomas dailininkas Linas Cicėnas emigravo iš Lietuvos ir Vilniuje numirti paliko prie grandinės pririštą savo šunį. Visuomenininkė Agnė Zoja Gintalaitė socialiniame tinkle tračiadienį pranešė apie šią žinią ir kreipėsi dėl pagalbos.

„Linas Cicėnas išvyko iš Lietuvos palikęs vieną savo šunį prirakintą saulės atokaitoje, sergantį, šuns būklė kritiška. Užupio menininkai nežino ką daryti, prieiti prie šuns bijo, kam skambinti nežino. Kažkoks velnias žino kas ‘„draugas“ tipo šunį prižiūri, bet jo niekas nematė. Veiksmas vyksta Užupyje“, – rašė A. Gintalaitė.

Į pagalbos šauksmą sureagavo gyvūnų gelbėtojais VšĮ „Vyšnių sodas“. „Šuniukas jau veterinarijos klinikoje, skubiai kateterizuojama šlapimo pūslė, kuri persipildžiusi iki plyšimo ribos“, – pranešė gelbėtojai. Anot jų, gyvūnas buvo išsekęs, kūno temperatūra – kritinė – 40,1 laipsnis Celsijaus. Veterinarijos gydytojai netruko gelbėti nelaimėlio gyvybę.

Remiantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksu, žiaurus elgesys su gyvūnu, gyvūno kankinimas užtraukia baudą nuo penkiasdešimt iki vieno tūkstančio dviejų šimtų eurų. Nusižengimas, padarytas pakartotinai, užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio dviejų šimtų iki vieno tūkstančio septynių šimtų penkiasdešimt eurų.

Žiaurus elgesys su gyvūnu, gyvūno kankinimas, kai dėl to gyvūnams gresia žūtis ar suluošinimas, užtraukia baudą nuo trijų šimtų iki vieno tūkstančio septynių šimtų penkiasdešimt eurų. Nusižengimas, padarytas pakartotinai, užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio septynių šimtų penkiasdešimt iki dviejų tūkstančių trijų šimtų eurų.

Gyvūnų globėjai prašo skubios pagalbos.

UŽ ILGAMETĘ IŠTIKIMYBĘ – PALIKTAS SUPŪTI VIENATVĖJE?Prašome SKUBIOS PAGALBOS gyvybės gelbėjimui!!! Atsiliepėme į…

Posted by VšĮ "Vyšnių sodas" on 2018 m. Birželis 20 d., Trečiadienis

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

KĄ PRIVALU APLANKYTI GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS ŠIĄ VASARĄ

GYVŪNŲ ŠUKUOSENŲ MADOS TENDENCIJOS 2018 METAIS

9 IŠSKIRTINĖS ŠUNŲ VEISLĖS, KURIAS PAMILSITE IŠKART!

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ VETERINARIJOS KLINIKĄ SAVO AUGINTINIUI?

AUGINTINIS MAŽAME BUTE. KAIP SUTAUPYTI VIETOS IR SUTEIKTI GYVŪNUI KOMFORTĄ

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą