Ženklai parodantys kad jūs esate pamišęs dėl kačių
26 Kov, 2021

Ženklai, parodantys, kad jūs esate tiesiog pamišęs dėl kačių

Katė – nuostabus naminis gyvūnas,  į Jūsų namus atnešantis šilumos, jaukumo ir meilės. Tai dažnas svečias mūsų namuose. Ypatingai smagu grįžus po darbo, namuose sutikti laukiančią mielą pūkuotukę draugę, kuri Jūsų išsiilgusi meilei glaustosi ir rodo dėmesį. Mes, grįždami į namus, jaučiamės jų šeimininkais, pripildome murklių indelius maisto, vakare jas šiltai paglostome žiūrėdami televizorių ir įsivaizduojame, kad esame jų valdovai.

Bet ar kada susimąstėte kas vis dėl to yra tikrasis šių namų šeimininkas – Jūs ar katė? O gal visgi Jūs esate tik tos mielos, nekaltos būtybės vergas?! Taip, taip, dauguma žmonių, turinčių kates namuose, laiko save jų vergais ir pripažįsta, kad tikrosios namų šeimininkės ir valdovės yra jos – mylimos ir nekaltu žvilgsniu apsiginklavusios KATĖS!

Vis dar svarstote, o gal būt abejojate, ar esate priklausomas –  tiesiog pamišęs dėl kačių, paskaitykite žemiau išskiriamus ženklus, sudėkite pliusus ir minusus. Tai atsakys Jums į visus klausimus ir padės nuspręsti, esate pamišęs dėl kačių, ar ne.

Bet ar kada susimąstėte kas vis dėl to yra tikrasis šių namų šeimininkas - Jūs ar katė?
Bet ar kada susimąstėte kas vis dėl to yra tikrasis šių namų šeimininkas – Jūs ar katė? Nuotr. freepik.com

1. Jau kuris laikas Jūsų murklė jaukiai įsitaisiusi Jums ant kelių ir kietai įmigusi. O štai Jums jau stipriai pradeda skaudėti visą kūną, nes jau kelinta valanda nejudėjote. O gal laukia neatidėliotinas darbas, o dar baisiau, skubiai prireikia į tualetą, tačiau Jūs kenčiate ir laukiate, kol miegalė atsigulės, išsimiegos ir tik tada ją patrauksite nuo savęs.

2. Jūsų telefone katės nuotraukų yra gerokai daugiau, nei bet kurio kito Jums artimo šeimos nario, kelionių atsiminimų ar kitų svarbių akimirkų. Jūs negalite ramiai užmigti, socialiniuose tinkluose nepasidalinę nauja asmenuke su savo keturkoje drauge.

3. Jus apima baisus nerimas, jei pamiršote nupirkti skanėstą ar matote, jog Jūsų murklės mylimiausias maistas baigiasi, o Jūs dar jo net neužsakėte? Patarimas – visad pirkite gerokai daugiau, keliais maišais į priekį, kad tik jai niekada nieko nepritrūktų.

4. Parduotuvėje pirmiausia griebiate marškinėlius su kačių atvaizdu. Jūsų namuose pilna plakatų, statulėlių, pagalvėlių ir pledukų su kačių atvaizdais.

5. Jei grįžę namo, pirmiausia lekiate pasisveikinti su kate ir jaukiai pasidalinti visais dienos įspūdžiais, sveikiname, Jus užvaldė namų generolas „murklys“.

6. Jums nepatinka žmonės, kurie nemėgsta kačių ir taškas. Jūsų gyvenimo filosofija yra paprasta: „Jei tu mane myli, myli mano katę!“. Jums per sunku suvokti, kas esama žmonių, kurie nemėgsta kačių – taip tiesiog negali būti šioje visatoje.

Kai katė prisiglaudžia prie Jūsų, tai, ką jūs patiriate, yra tobulos absoliučios palaimos akimirka.
Kai katė prisiglaudžia prie Jūsų, tai, ką jūs patiriate, yra tobulos absoliučios palaimos akimirka. Nuotr. freepik.com

7. Kai katė prisiglaudžia prie Jūsų, tai, ką jūs patiriate, yra tobulos absoliučios palaimos akimirka. Visas patirtas stresas ir dienos nuovargis išnyksta Jūsų katės glėbyje. Jūs jaučiate ramybę net ir esant nerimą keliančiai situacijai.

8. Visais svarbiais gyvenimo klausimais Jūs tariatės su savo kate ir džiaugiatės, kad šios mielos būtybės taip Jus supranta. Ir galiausiai prieinate išvados, kad tik jos Jus geriausiai supranta.

9. Dalinimasis lova su kate – Jums normali kasdienė miego ritualo pradžia ir tik tylus katės murkimas Jus užmigdo ir padeda nugrimzti į miego karalystę.

Jei jums pasireiškia dauguma šių simptomų, sveikiname, Jūs esate tikrai beprotiškai pamišęs dėl kačių, bet nenusiminkite, meilė katėms pasaulį daro geresniu!

www.tavogyvunas.lt Visos teisės saugomos. Be raštiško leidimo, straipsnius perpublikuoti draudžiama.

KAČIŲ VEISLYNAI LETUVOJE – https://tavogyvunas.lt/anketos/kates/

TAIP PAT SKAITYKITE:

7 IŠSKIRTINĖS KAČIŲ VEISLĖS, KURIAS PAMILSITE IŠKART!

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KAČIŲ VEISLĖS: MEINO MEŠKĖNAS (MAINE COON)- DIDŽIAUSIA NAMINĖ KATĖ!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą