Visa Jonava sukelta ant kojų: lyg į vandenį dingo ypatingais pasiekimais pasižymėjęs šuo
6 Spa, 2021

Visa Jonava sukelta ant kojų: lyg į vandenį dingo ypatingais pasiekimais pasižymėjęs šuo

Vokiečių aviganio (3,5 m.) Karato šeimininkų šeima nuo rugsėjo 28 d., ketvirtadienio, gyvena nuolatiniame strese: jie labai išgyvena, kad mylimas augintinis dingo kaip į vandenį. Padėjusiems rasti šunį jie žada dosniai atsilyginti.

Karatas pradingo rugsėjo 28 d. Jonavos rajone, Gulbiniškių kaime, kai šeimininkė jį vedžiojo miške, važiuodama dviračiu. Šuo nutrūko ir nuskuodė į mišką, galbūt kažką nusivijo. Moteris jo ilgai laukė, kai turėjo išvykti į darbą, ją pakeitė kiti šeimos nariai, bet pabėgėlis nepasirodė.

Karatas - moka daug komandų ir yra laimėjęs įvairių apdovanojimų. Šeimininkų archyvo nuotr.
Karatas – moka daug komandų ir yra laimėjęs įvairių apdovanojimų. Šeimininkų archyvo nuotr.

Kitą dieną Karato miške kartu su šeima ieškojo bičiuliai iš šunų dresūros grupės, netgi buvo pakeltas dronas su termovizoriumi, kad būtų matyti, jei šuo įkliuvo į branonierių kilpas. Skelbimai apie jo dingimą iškabinti 20-30 km spinduliu nuo tos vietos, kurioje jis prapuolė, ir išplatinti daugelyje feisbuko grupių. Be to, apie pradingusį augintinį informuota vietos žiniasklaida, medžiotojai bei policija. Su portalu lrytas.lt bendravę šuns šeimininkai nurodė, kad taip pat kreipėsi į policiją. Vėliau su šeimininke dar susisiekė policijos tyrėja, kuri paklausinėjo detalių ir pasakė, kad būtinai praneš, jei panašus šuo kažkur bus pastebėtas.

Nepaisant tokių rimtų paieškų, Karatas pradingo kaip į vandenį.

Karatas - moka daug komandų ir yra laimėjęs įvairių apdovanojimų. Šeimininkų archyvo nuotr.
Karatas – moka daug komandų ir yra laimėjęs įvairių apdovanojimų. Šeimininkų archyvo nuotr.

„Mums padeda tikrai daug žmonių, bet nieko konkretaus apie šunį nesužinojome. Atrodo, kad jei jis bėgiotų po apylinkes, kažkas turėtų jį pastebėti. Teko girdėti apie kelias mūsų rajone esančias gyvūnų daugyklas – gal šuo atsidūrė ten… Labai prašytume žmonių, jei jie pamatys kaimynystėje netikėtai atsiradusį vokiečių aviginį, mums apie tai pranešti“, – sakė šeimininkės dukra Irina. Karatas žmonių tikrai nepultų, jis – dresuotas, daug komandų mokantis stabilios psichikos šuo. Už savo pasiekimus jis yra laimėjęs apdovanojimų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Tačiau kitiems, neturintiems šuns dokumentų, iš jo pasiekimų būtų mažai naudos, tad šeimininkai labai prašo Karatą jiems grąžinti – skolingi tikrai neliks. Šeimininkai laukia žinių mob.tel. +370 646 15873, +370 685 16037.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

MAŽŲ ŠUNŲ VEISLIŲ SVEIKATOS YPATUMAI IR PROBLEMOS

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą