Vaizdas Kaune pribloškė net visko mačiusius iš šiukšlių konteinerio ištrauktas leisgyvis haskis
8 Rgs, 2021

Vaizdas Kaune pribloškė net visko mačiusius: iš šiukšlių konteinerio ištrauktas leisgyvis haskis

Kauno gyvūnų gerovės namai-prieglauda „Nojus“ savo socialiniuose tinkluose pasidalijo pranešimu apie žiauraus elgesio su gyvūnais atvejį Kaune. Šiukšlių konteineryje buvo rastas sunkios būklės haskis.

Apie šį įvykį prieglaudos darbuotojai sužinojo vėlų penktadienio vakarą, sulaukę skambučio iš Bendrosios pagalbos centro. Prieglaudos „Nojus“ veterinarijos gydytoja Justina Aniulienė portalui lrytas.lt pasakojo, kad nuvykus į įvykio vietą gaisrininkai jiems perdavė iš konteinerio ištrauktą leisgyvį šunį. Gyvūno snukis buvo surištas, o kūnas įvyniotas į brezentą ir apsuktas lipnia juosta. Pasak prieglaudos darbuotojų, pasisekė, kad haskio inkštimą išgirdo pro šalį ėję žmonės, nes šuns būklė buvo labai sunki.

Šuo buvo vangus, išsekęs, apleistas, dehidratavęs, nepastovėjo ant letenų, viduriavo. Prieglaudos "Nojus" nuotr.
Šuo buvo vangus, išsekęs, apleistas, dehidratavęs, nepastovėjo ant letenų, viduriavo. Prieglaudos „Nojus“ nuotr.

„Įvykio vietoje gyvūnas buvo labai silpnas, vėmė ir viduriavo, vangiai lakė vandenį“, – komentavo J.Aniulienė. Nieko nelaukdami, prieglaudos darbuotojai kuo skubiau nugabeno gyvūną į Nojaus veterinarijos kliniką, kur haskiui buvo atlikta klinikinė apžiūra. „Šuo buvo vangus, išsekęs, apleistas, dehidratavęs, nepastovėjo ant letenų, viduriavo. Jo kailis nušiuręs, raumenys sunykę. Atlikus kraujo tyrimus nustatytas stiprus uždegimas, pakilę kepenų rodikliai. Auskultacijos metu girdimi širdies ūžesiai. Taikytas medikamentinis gydymas, šuns būklės stabilizavimui“, – pasakojo veterinarijos gydytoja. Jos teigimu, gydymas tęsiamas, gyvūno būklė gerėja. Apie įvykį buvo pranešta policijai, tačiau, pasak J.Aniulienės, policija su prieglaudos darbuotojais dar nesusisiekė.

Daugiau informacijos, kaip galite prisidėti prie sunkios būklės haskio gydymo ir priežiūros, galite sužinoti prieglaudos „Nojus“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Prieglaudos darbuotojai taip pat prašo susisiekti žinančius bet kokios informacijos, kas gali būti haskio šeimininkas.

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

MAŽŲ ŠUNŲ VEISLIŲ SVEIKATOS YPATUMAI IR PROBLEMOS

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą