Tėvas pasibaisėjo Klaipėdoje vykusiu cirko pasirodymu: verčiau neleiskite ten savo vaikų!
22 Lie, 2018

Tėvas pasibaisėjo Klaipėdoje vykusiu cirko pasirodymu: verčiau neleiskite ten savo vaikų!

Seime vis dar tik siūloma uždrausti Lietuvoje vykstančiuose cirko pasirodymuose naudoti laukinius gyvūnus. Taip pat siekiama, kad laukiniai cirko gyvūnai nebūtų gabenami per Lietuvos teritoriją. Tačiau, kol tai neįvyko, cirko lankytojai yra priversti stebėti pasirodymus su akivaizdžiai nukankintais gyvūnais.

Per „VIP cirko“ pasirodymus Klaipėdoje matytų gyvūnų sąlygomis pasibaisėjęs lietuvis Audrius Urbonas pasidalijo vaizdo įrašu feisbuke, kuris tikrai priverčia susimąstyti. „Neleiskite vaikų į šį VIP cirką, kuris gali traumuoti jūsų vaikus“, – rašė vyras.

Gyvūnų gynėjas pasakojo, kad šį vaizdo įrašą gavo iš savo vaikų, kurie lankėsi minėtame cirke. Kaip pats sakė, pasirodymas sukėlė siaubingų emocijų.

Šiandien vaikai parsivežė vaizdo įrašą su ašarom akyse iš VIP cirko Klaipėdoje, kuris labiau primena siaubą … AKIVAIZDŽIAI nualintas gyvūnas, kuris vaikosi nenormalų senį su kasniu rankoje, tikrai vaizdelis ne cirkui… Dalinkitės įrašu, kad jis pasiektų gyvūnų teisės apsaugos organizaciją !!! Neleiskite vaikų i šį VIP cirką, kuris gali traumuoti jūsų vaikus.

Posted by Audrius Urbonas on 2018 m. Liepa 19 d., Ketvirtadienis

„Akivaizdžiai nualintas gyvūnas, kuris vaikosi nenormalų senį su kąsniu rankoje, tikrai vaizdelis ne cirkui…“ – teigė jis.

Vaizdo įraše matyti „VIP cirko“ vadovas Mykolas Zobovas. Tokius pat šokiruojančius šio cirko pasirodymus ne vienus metus stebėjo ir Vilniaus žiūrovai.

Laukinių gyvūnų naudojimas cirko vaidinimuose uždraustas Austrijoje, Slovėnijoje, Norvegijoje, Nyderlanduose, Kroatijoje, daugumos laukinių gyvūnų naudojimas cirkuose uždraustas Belgijoje, panašūs draudimai galioja Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje.

Nuotrauka: Nualinta meška Klaipėdos cirke © Alfa.lt fotomontažas

Informacijos šaltinis:

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą