Šunys vėl laksto Baltuosiuose rūmuose: po dresūros pamokų grįžo pas šeimininkus
25 Kov, 2021

Šunys vėl laksto Baltuosiuose rūmuose: po dresūros pamokų grįžo pas šeimininkus

JAV prezidento Joe Bideno šunys Čampas ir Meidžoras sugrįžo į Vašingtoną ir vėl laksto po Baltuosius rūmus. Kovo pradžioje JAV pirmosios poros augintiniai buvo išsiųsti į šeimos namus Delavere, kai Meidžoras, jaunesnis vokiečių aviganis, įkando Slaptosios tarnybos agentui.

Baltųjų rūmų atstovė spaudai Jen Psaki trečiadienį sakė, kad praėjusį savaitgalį šunys susitiko su Bidenais Kemp Deivide – JAV prezidento užmiesčio rezidencijoje Merilando valstijoje, o sekmadienį sugrįžo į Vašingtoną. Kol augintiniai buvo Delavere, trejų metų Meidžorui teko lankyti dresūros pamokas. Po minėto incidento J. Psaki sakė, kad Meidžoras, kuris dar nebuvo iki galo „aklimatizavęsis“ prie naujų gyvenimo sąlygų Baltuosiuose rūmuose, „reagavo išvydęs nepažįstamą asmenį ir nesunkiai jį sužeidė“.

Vienas iš vokiečių aviganių antradienį vakare Baltųjų rūmų balkone stebėjo, kaip Pietinėje pievelėje nusileido prezidentinis sraigtasparnis „Marine One“, atskraidinęs J. Bideną iš Kolambuso Ohajo valstijoje, kur jis sakė kalbą. „Šunys bus tai čia, tai ten. Nebus neįprasta, kad jie kartais keliaus į Delaverą, kaip dažnai daro prezidentas ir pirmoji ponia“, – sakė J. Psaki.

BNS ir lrytas.lt inf.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

12 MĖNESIŲ KALĖJIMO ARBA 10.000 EURŲ BAUDA UŽ SKRIAUDŽIAMĄ AR IŠMESTĄ GYVŪNĄ!

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

KO BIJO GARSIAUSIAS LIETUVOS VETERINARAS P. MORKŪNAS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą