Šuns ištikimybė Panevėžyje mirus šeimininkui iš kitų pabėgdavo ir grįždavo keliasdešimt kilometrų
27 Geg, 2020

Šuns ištikimybė Panevėžyje: mirus šeimininkui iš kitų pabėgdavo ir grįždavo keliasdešimt kilometrų

Panevėžyje iš ketvirto karto šuniui Smailiui pavyko rasti naujus šeimininkus. Iš ankstesnių trijų jis pabėgdavo ir atgal sugrįždavo net keliasdešimt kilometrų. Panevėžio gyvūnų prieglaudoje nedidelis maždaug 5 metų mišrūnas buvo įkurdintas beveik prieš metus, mirus Kupiškyje gyvenusiam šeimininkui. Vėliau šunį net 3 kartus bandė priglausti vis nauji šeimininkai, tačiau jis nepritapdavo naujoje vietoje.

Nutaikęs akimirką keturkojis sugebėdavo pasprukti iš naujų namų ir įveikęs keliasdešimt kilometrų sugrįždavo į senuosius namus Kupiškyje. „Labai intelektualus šuo, nes iš tiek kraštų sugebėdavo grįžti į senąją vietą ir jokia mašina nepartrenkdavo“, – šuns sugebėjimais stebėjosi Panevėžio gyvūnų globos draugijos vadovė Rūta Liberienė.

Šuns ištikimybė Panevėžyje mirus šeimininkui iš kitų pabėgdavo ir grįždavo keliasdešimt kilometrų

Pribėgęs prie žmonių draugiškas šuo nutaiso linksmą grimasą: jis taip iššiepia snukutį, kad atrodo, jog šypsosi. R.Liberienė sakė, kad ilgą laiką nepavykus rasti Smailiui tinkamų globėjų jie ketino šuns niekam daugiau nebedovanoti, nes juk vėl pabėgs. Tačiau prieš kelias dienas atsirado daugiabučiame name gyvenantys panevėžiečiai, sutikę priglobti bėglį pas save.

Nauji globėjai viliasi, kad gyvendamas bute ir į lauką su pavadėliu vedžiojamas šuo apsipras naujoje vietoje, ją pamėgs ir nemėgins sprukti.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

VOKIEČIŲ MAŽŲJŲ ŠPICŲ VADA VEISLYNE ANGELO BUČINYS

MODERNUS, ŠVIESUS IR ŠIUOLAIKIŠKAS GYVŪNŲ VIEŠBUTIS PET HOUSE

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą