Staigmena tapusi Luna pakeitė šeimininkės gyvenimą ir padėjo atrasti pašaukimą
12 Bal, 2021

Staigmena tapusi Luna pakeitė šeimininkės gyvenimą ir padėjo atrasti pašaukimą

Sakoma, kad visų šunų neišgelbėsi, bet vienam iš jų gali pakeisti visą pasaulį. Tačiau yra ir dar viena kategorija – šunys, kurie sugeba pakeisti šeimininkų gyvenimą. Kartais labai kardinaliai.

Nuotr. Greta Kniežaitė Novikovienė
Nuotr. Greta Kniežaitė Novikovienė

Luna priklauso būtent šiai kategorijai. Prieš daugiau nei šešerius metus į namus atvyko JI – mažas pūkų kamuolėlis, bijantis net savo šešėlio. „SOS gyvūnų“ atstovė visų pirma atsiuntė nuotrauką dviejų sesučių, kurias vos prieš kelias valandas kažkas paliko dėžėje prie prieglaudos durų. Patikėkite – meilė iš pirmo žvilgsnio egzistuoja! Visą gyvenimą greta manęs buvo šunys, tačiau atvykusi studijuoti net kelerius metus neturėjau savo augintinio, dažnai savanoriavau prieglaudose, tad pasiimti beglobį į namus buvo daugiau nei savaime suprantama. Vos po kelių savaičių supratau, kad Luna bus tas augintinis, kuris pareikalaus labai daug dėmesio. Augant jai, išryškėjo bėdos, su kuriomis pačiai jau buvo sunku susitvarkyti – išsiskyrimo nerimas, resursų saugojimas, itin didelis jautrumas garsams, baimė šunims ir net iš baimės kylanti agresija. Turbūt nesunku nuspėti, kad su visa šia „puokšte“ padėjo susitvarkyti tik dresuotojai.

Nuotr. Greta Kniežaitė Novikovienė
Nuotr. Greta Kniežaitė Novikovienė

Dabar Luna – nuostabus, be galo empatiškas šuo. Nors beveik jokių keturkojų ji nepripažįsta ir nepažįsta, tačiau visus žmones „perpranta“ per kelias sekundes! Labiausiai džiaugiuosi, kad Luna puikiai sutaria su dukryte ir abi prisigalvoja įvairiausių žaidimų.

Nuotr. Greta Kniežaitė Novikovienė
Nuotr. Greta Kniežaitė Novikovienė

Na, o aš – tik Lunos dėka dabar pati esu profesionali kinologė. Negana to, dar baigiau ir ikiklinikinės veterinarijos studijas. Luna mane išmokė, kad visus reikia priimti be jokių išlygų ir išankstinių nuostatų – tad visada išgirdusi „tai TIK šuo“ mintyse šypteliu: TIK šuo man padėjo rasti savo pašaukimą bei apsuko visą gyvenimą kardinaliai. Jei imi šunį iš veislyno, gali iš dalies numatyti galimas problemas, polinkius bei veiklas, kartais net ligas, o štai kai parsiveži šuniuką iš prieglaudos – gauni savotišką siurprizą. Mano siurprizas, nors ir sudėtingas, bet vienas geriausių gyvenime!

Nebrisius.lt

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

12 MĖNESIŲ KALĖJIMO ARBA 10.000 EURŲ BAUDA UŽ SKRIAUDŽIAMĄ AR IŠMESTĄ GYVŪNĄ!

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą