• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Trakų šunų veislynas

AZAVAKAI, RUSŲ KURTAI, TAZY VEISLĖS ŠUNYS

Trakų šunų veislynas

  • Rusų kurtai
  • Šunys
  • Veislynai
  • Būdos kaimas, Trakų raj.

Aprašymas

Trakų veislynas. Trakų veislyne, priklausančiame Laimos žirgynui, veisiamos šios veislės: Azavakų veislės šunys, Tazy veislės šunys bei Rusų kurtų veislės šunys.

Azavakų veislės šunys

„Azavakas visų kurtų veislių šedevras, jis lyg brangakmenis.“
Azavako šunų veislės gimtinė – Afrika, Azavako slėnis. Pirminė šios veislės šunų paskirtis buvo medžioklė ir namų saugojimas. Žinoma, tam tikrose vietovėse azavakai buvo auginami ir kaip tiesiog šeimos draugai. Šie gyvūnai buvo labai gerbiami, todėl niekas nė nedrįso jų pardavinėti – vienintelis būdas įsigyti azavaką buvo gauti jį dovanų.

Tazy veislės šunys

Nepaprastai stilingų formų parodiniai šunys bet kokiai aplinkai suteikia rafinuotumo. Kaip daugumai kitų kurtų, šiai veislei būdingas labai nepriklausomas charakteris, todėl nuo pat mažens šunį būtina kantriai mokyti paklusnumo. Neprilygstamas grožis, gracija, elegancija ir orumas.

Rusų kurtų veislės šunys

Rusų kurtas – medžioklinis miškastepių šuo, kilęs iš dviejų jau išnykusių veislių – Krymo ir kalnų kurtų. Šios veislės šunys pasižymi proporcingumu ir estetiškumu, tačiau svarbiausios rusų kurtų savybės yra jėga, greitis, narsumas ir sugebėjimai medžioklėje.

Trakų veislynas, Azavakai, Tazy, Rusų kurtai

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Trakų šunų veislynas

El. pašto adresas nebus skelbiamas.