• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Šunų viešbutis „Dogiday“

ATOSTOGOS JŪSŲ AUGINTINIUI

Šunų viešbutis „Dogiday“

  • Gyvūnų viešbučiai
  • Vilnius

Aprašymas

Dogiday modernus šunų viešbutis, siūlantis aukščiausios klasės šunų laikino apgyvendinimo bei priežiūros paslaugas Vilniuje.

Esame sprendimas tomis dienomis, kai ruošiatės kelionei ir norite, kad išvykus Jūsų augintinis gerai praleistų laiką ten, kur jis mylimas kaip savas. Būrys keturkojų draugų, pagal poreikį organizuojamos pramogos ir šunų mylėtojų komanda užtikrins, kad šuniukas jaustųsi kaip namuose, o ir Jūs lengviau atsikvėptumėte žinodami, kad paliekate jį patikimose rankose.

APLINKA 12-os arų teritorija gamtos apsuptyje, grynas oras ir laisvė rausti duobes. Kasdieniai pasivaikščiojimai miško takais, lakstymas pievutėje ir taškymasis balose – neatsiejama Jūsų augintinio atostogų dalis.

APGYVENDINIMAS Erdvūs, šviesūs ir patogūs kambariai su šildomomis grindimis, rekuperacinė vėdinimo sistema ir atskira patalpa patiems mažiausiems svečiams garantuos kokybišką poilsį kiekvienam šuniukui.

PRAMOGOS – Žaidimai nenutrūksta net esant prastam orui! Vidaus ir lauko žaidimų aikštelės, pripildytos kamuoliukais ir kitais žaislais bei kompanija naujų draugų nepaliks laiko nuobodžiauti ar ilgėtis šeimininkų.

SOCIALIZACIJANuo mažylio iki senjoro, nuo špico iki dobermano, visas veiklas ir priežiūrą organizuojame taip, kad šuniukai linksmai bei saugiai socializuotųsi su savo dydžio ir panašius interesus turinčiais draugais.

VIEŠBUČIO PASLAUGOS

Visi kambarėliai su šildomomis grindimis, patogiais guoliais bei minkštais apklotais. Turime daug žaisliukų, bet galite atsivežti ir savo, kad šuniukui primintų namus. Į dieninės bei naktinės viešnagės kainas įeina pasivaikščiojimai po mišką ryte ir vakare, grupiniai arba individualūs žaidimai dienos metu, kasdienis kambario tvarkymas bei maitinimas šeimininkų atvežtu maistu.

Dogiday šunų viešbutis Vilniuje
Dogiday – šunų viešbutis Vilniuje.

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Šunų viešbutis „Dogiday“

El. pašto adresas nebus skelbiamas.