SavaVet – veterinarijos paslaugos

VETERINARIJOS PASLAUGOS KAUNE

SavaVet – veterinarijos paslaugos

  • KAUNAS
  • Kirpyklos
  • Parduotuvės
  • Veterinarijos klinikos
  • Veterinarijos vaistinės
  • Kaunas

Aprašymas

„SavaVet- sveiki ir gražūs augintiniai“ –  veterinarines paslaugas teikiantis kabinetas Kaune.

Mūsų įmonė teikia pirmines veterinarines paslaugas Kaune. Šunų, kačių, triušių, šeškų kompleksiniai skiepai nuo infekcinių ligų, pasiutligės, gyvūnų nukirminavimas, gyvūnų ženklinimas, vidaus, odos ligų diagnozavimas ir gydymas, žaizdų siuvimas, tvarstymas, dantų apnašų valymas šunims ir katėms be narkozės ir su narkoze bei kitos paslaugos. Taip pat,  gydome smulkiuosius graužikus, konsultuojame akvariumuose laikomų žuvų ligų gydymu, paukščių priežiūros ir ligų gydymo klausimais.

Teikiame grožio paslaugas jūsų augintiniams! Su mumis dirba ilgametę šunų kirpimo patirtį turinti šunų ir kačių kirpimo specialistė.

Jeigu neturite galimybės augintinio atvežti pas mus – iškvietus, atvykstame į namus!  Atliekame apžiūrą, profilaktiką nuo išorės ir vidaus parazitų, vakcinuojame, slopiname rują ir atliekame kitas procedūras.

Prekiaujame kokybiškais pašarais, papildais, vitaminais ir skanėstais jūsų augintiniui (Royal Canin, Hill’s, Brit Care, Josera, Specific, ADVANCE), taip pat drabužėliais ir aksesuarais šunims ir katėms.


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review SavaVet – veterinarijos paslaugos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.