• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Veterinarinė konsultacija internetu visą parą!

RedVet - nemokama veterinarinė konsultacija internetu!

Veterinarinė konsultacija internetu visą parą!

  • Veterinarijos klinikos
  • Visą parą
  • Lietuva

Aprašymas

Nemokama veterinarinė konsultacija internetu! Pasirūpinkite savo augintiniu 24/7 neišeinant iš namų. Profesionalūs veterinarai pasiruošę Jums padėti!

RedVet – tai virtuali platforma, kurioje galite gauti visą reikiamą informaciją apie savo augintinius. Veterinarai, kurie pasiryžę atsakyti į visus užduotus klausimus vien tik tam, kad augintiniai jaustųsi sveiki, o šeimininkai – laimingi. Mus vienija nuolatinis atsidavimas, ryžtas ir noras padėti mūsų keturkojams draugams.

Kas yra RedVet.lt?

Misija – dirbame tam, kad galėtumėme nemokamai dalintis veterinarinėmis žiniomis su keturkojų augintiniais. Esame pasiryžę suteikti:

  • Profesionalią veterinarinę konsultaciją
  • Reprezentatyvų greitį į iškeltus klausimus
  • Prevencijos priemones ir būdus, kaip apsaugoti augintinį ateityje

Vizija – siekiame tapti profesionaliausia platforma Lietuvoje, kurioje augintinių šeimininkams būtų suteikiama virtuali Veterinaro konsultacija, neišeinant iš namų.

  • Nepriekaištinga Veterinarų kompetencija
  • Nuoširdus noras rūpintis augintiniais
  • Kompetencijos nestokojančios žinios
RedVet - nemokama veterinarinė konsultacija internetu
RedVet – nemokama veterinarinė konsultacija internetu!

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Vidutinis įvertinimas: 5.05 (2 balsų)
5 žvaigždės
2
4 žvaigždės
0
3 žvaigždės
0
2 žvaigždės
0
1 žvaigždė
0
Anonimas
Tavogyvunas.lt

Tomas

Greitai ir informatyviai atsakė į užduotą klausimą. Šaunu!

5 mėn. atgal
Anonimas
Tavogyvunas.lt

Katytės sterilizacija/savijauta

Sveiki. Kreipiuosi į Jus, su pagalbos prašymu 9 mėn. katytei. 2020.08.03. (pirmadienis) sterilizuota, atiduota po 4 val. silpnoka, labai apsvaigusi, vangi, griuvinėjo eidama, nevalgė, negėrė, padarė po savimi, būdama mieguista, prabudusi, bandė užšokti ant mėgstamos vietos ir nukrito. Tos pačios dienos vėlų vakarą atsigavo ir žaisti norėjo, atrodė neblogai. Naktį pastebėjau, kad pjūvio vietoje yra ~2-3 mm pjūvio žaizdelė, prasiplėtimas ir putpelės kiaušinio dydžio gumbelis, dezinfekavau Betadinu (siūta paslėpta siūle, viršus klijuotas). Kitą rytą holistinį guliašą gardžiai suvalgė, domėjosi savo mėgstamais žaisliukais, veikla. Tačiau į pavakarę, išsigandusi kaimynų remonto darbų, bėgdama slėptis, šoko ant balkono durų, sekcijos (~2 m.) ir nukrito. Nuo 2 nio vakaro iki pat 4 nio vėlaus vakaro, nebevalgė, negėrė, gulėjo liūdna, vangi, pasyvi, slėpėsi, buvo karštos pėdutės, ausytės (tebėra). 4nį vakare (1 k.) bei 5 nio rytą (1 k.) užvalgė vos kelis sausukus ir viskas. Katytė yra pasyvi, nori tik gulėti ir miegoti. Nėra taip buvę, nes ji labai meili, protinga, ramaus, nepaprastai gero būdo, smalsi, viskuo domisi, žaisminga, prieraiši. Operavęs vet. sakė, kad visi nevalgymo požymiai, žaizdelės prasiplėtimas, klijų nusilaižymas iki kraujo – nieko tokio, viskas taip gali būti. Klausiu Jūsų, kas nutiko katytei, kad neturi apetito valgyti, gerti, yra vangi, pasyvi, nori tik miegoti? Ar žaizdelės prasiplėtimas, klijų išsilaižymas – irgi nieko tokio? Kaip padėti greičiau atsigauti? Ačiū už patarimus. p.s. atsakymus siųskite e. paštu, viešai neskelbiant e. pašto adreso. kazbaraityte.indre@gmail.com

3 mėn. atgal
Anonimas
Tavogyvunas.lt

Šuo dažnai šlapinasi

sveiki,kas gali būti kalytei kuri dažnai šlapinasi namie,niekaip nepripratinu prie palutės,i lauka vedama 4 kartus per diena, dažnai inkščia kaip kas skaudėtu.Ąčiū už atsakyma.

2 sav. atgal

Review Veterinarinė konsultacija internetu visą parą!

El. pašto adresas nebus skelbiamas.