• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Pasaulinė gyvūnų globos diena

Pasaulinė gyvūnų globos diena

Pasaulinė gyvūnų globos diena

  • Organizacijos
  • Pramogos
  • Renginiai
  • Vilnius

Aprašymas

Pasaulinė gyvūnų globos diena
Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų globos diena. Lietuvos kinologų draugija jau šeštus metus Vilniuje organizuoja Gyvūnų globos dienos minėjimą, skatindama žmones labiau rūpintis gyvūnų augintinių gerove, ginti gyvūnų teises, didinti šeimininkų atsakomybę, supažindinti su įvairiomis gyvūnų rūšimis ir jų poreikiais.

Spalio 05 d.
Šeštadienį nuo 12.00 iki 15.00 val. Vilniaus Vingio parke kviečiame visus gyvūnų mylėtojus švęsti!
#Žiūrovų laukia jau visų pamėgti nemokami konkursai šunims ir šeimininkams, gyvūnų ekspozicijos, šunų pasirodymai, linksmybės vaikams, kūrybinės dirbtuvės, profesionalų patarimai bei šventės rėmėjų – NATURE’S PROTECTION ir KIKA įsteigti prizai.
Daugiau šventės detalių atskleisime jau netrukus.

Kurkime šventę kartu!
Norite dalyvauti šventėje ir pristatyti visuomenei savo veiklą, produktus ar paslaugas, susijusias su gyvūnais augintiniais? Kreipkitės el. paštu lkd.suo@gmail.com
Daugiau apie šventę www.kinologija.lt

Renginys nemokamas

Pasaulinė gyvūnų globos diena
Pasaulinė gyvūnų globos diena

J. Gurauskės nuotr.

Informuojame, kad Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimo metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir / arba filmuota medžiaga bus skelbiama viešai, naudojama vidinei ir išorinei komunikacijai. Kiekvienas renginio dalyvis ir / ar svečias automatiškai sutinka, kad Lietuvos kinologų draugija jį arba ją fotografuotų ir (ar) filmuotų, nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą, kuriose matomas jo arba jos atvaizdas, neribotą laiką publikuotų įvairiomis formomis (elektronine ar popierine) internete, socialinės žiniasklaidos priemonėse ir/arba savo interneto svetainėse, įskaitant, bet nesiribojant, nuotraukų viešinimu žiniasklaidos priemonėse, viešose vietose ar kitur.

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Pasaulinė gyvūnų globos diena

El. pašto adresas nebus skelbiamas.