• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Nom Nom Chews – šunų kramtukai

Nom Nom Chews - Naturalūs šunų Kramtukai

Nom Nom Chews – šunų kramtukai

  • Parduotuvės
  • Klaipėda

Aprašymas

Nom Nom Chews 2019 metais pradėjo tiekti sveikesnius šunų kramtukus, kurie yra pagaminti iš Himalajų Jakų Pieno, pagal senovinį džiovinto sūrio metodą. Jakų pienas turi didelius kiekius baltymų, mineralų ir turi apie 20 amino rūgščių reikalingų šunims.

Nom Nom šunų kramtukai yra 100% natūraliai pagaminti iš prijaukintų Himalajų Jakų pieno. Tai kitoks ir sveikas pasirinkimas Jūsų keturkojui, kurį sudaro tik vienas ingredientas.

Be druskos. Be kruopų. Be sintetinių dažiklių ir skonio stipriklių.

Mūsų kaulai būdami sausi visiškai neturi jokio kvapo, tačiau šuniui begraužiant ir jį smarkiai uostant galima pajusti švelnų rūkyto ir džiovinto sūrio kvapą. Juk, vis dėlto, jie pagaminti iš galvijų pieno ir yra stipriai išdžiovinti. Tai labiausiai primena bekvapį perdžiūvusį Parmezano sūrį.

Kaulai ypač naudingi šuniukui. Netrupa, o lengvai tirpsta šuniukui jį graužiant. Valo dantis ir mažina apnašas. Kaulo užtenka labai ilgam.

Beje – kai šuniukas pavargo jį graužti, geriausiai jį įdėti i jam skirtą maišiuką kuris leidžia kaului vėl apdžiūti. Taip patogu kaulą vežtis kartu ir šuo visada turės ką veikti mašinoje.

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Nom Nom Chews – šunų kramtukai

El. pašto adresas nebus skelbiamas.