Nemokama kačių paroda – daugiau nei 200 kačių iš skirtingų šalių! 

NEMOKAMA KAČIŲ PARODA PANORAMOJE

Nemokama kačių paroda – daugiau nei 200 kačių iš skirtingų šalių! 

  • Pramogos
  • Renginiai
  • Vilnius

Aprašymas

Šį savaitgalį, tarptautinėje kačių parodoje žiūrovai galės išvysti daugiau, nei 200 kačių iš skirtingų šalių! Birželis 16 d. – Birželis 17 d. nuo 10val.

Paroda vyks PLC Panorama centrinėje aikštėje.  Saltoniškių g. 9, Vilnius.

Šį kartą gražuolės, net 30 skirtingų veislių atstovės, atvyksta iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Rusijos.

Lankytojų akis džiugins savo išvaizda labai skirtingos katės, tad bus galima pamatyti tiek keliolika kilogramų sveriančių ir ilgu, blizgiu kailiu besipuikuojančių murklių, tiek visiškai plikų nuogalių!

Parodos svečiai galės išvysti populiariąsias britų trumpaplaukių, meino meškėnų kates, grakščiąsias rytietiškas gražuoles – Abisinijos ir Rytų trumpaplaukes kates, išskirtinių raštų „tigriukus“- bengalijos kačių atstoves, Amerikos riestaauses ir Kurilų trumpauodeges kates, susipažinti su retomis kačių veislėmis – tokiomis, kaip šventoji Birma, Nevos maskaradinė, Turkijos angoros, Tajų ar kartezianinė katė.

Be šių kilmingų gražuolių parodoje dalyvaus ir naminė katė, kuri savo grožiu nenusileidžia kilmingosioms kolegėms 🙂

Parodoje lankytojai galės ne tik apžiūrėti kates, pabendrauti su veisėjais, bet ir stebėti kačių pasirodymus – skirtingų spalvų, raštų, trumpo plauko ir plikų kačių šou.

Parodos dalyvius stebės ir vertins patyrę ekspertai iš Vokietijos, Belgijos ir Rusijos, o patys geriausi bus apdovanoti prizais, taurėmis ir medaliais.

Renginys NEMOKAMAS!

-1 a. (cokoliniame) PLC Panorama aukšte Jūsų taip pat lauks šios parodos partnerio ROYAL CANIN aktyvacijos vaikams ir augintiniams:

🐱Katinų maistas;
🐱Veterinaro konsultacijos;
🐱Foto būdelė;
🐱Piešimas ant veidukų.

-1 a. (cokoliniame) PLC Panorama aukšte ANDRIAUS BURBOS KAČIŲ FOTOGRAFIJOS PARODA – UNDER-CATS.
Daugiau informacijos apie parodą jau netrukus.


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Nemokama kačių paroda – daugiau nei 200 kačių iš skirtingų šalių! 

El. pašto adresas nebus skelbiamas.