• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

NECTARIO*LT – Tailando kačių veislynas

TAILANDO KATĖS

NECTARIO*LT – Tailando kačių veislynas

  • Katės
  • Tailando kates
  • Veislynai
  • Kaunas

Aprašymas

Tailando katė – ši nepaprasta būtybė safyro spalvos akimis nepalieka abejingų. Praeiti pro tokią katę jos nepastebėjus, neįmanoma: jį traukia žvilgsnį savo kailio spalvomis, grakštumu ir didžiulėmis bedugnėmis mėlynomis akimis. Žinoma, tai tik pirmas regimasis įspūdis: susipažinus su šiomis katėmis iš arčiau, pažinus jų charakterį, pradedi suprasti, kokie teisingi kažkieno žodžiai: „Kas kada nors laikė tajų katę, nenorės jokios kitos“.

Mūsų veislynas 2016 05 25 užregistruotas WCF (World Cat Federation) sistemoje.

Veislyną pavadinome Nectario*LT – savo pirmojo katinėlio Nektarijaus vardu. Jis atvyko į Lietuvą 2016 metų sausio pradžioje, būdamas keturių mėnesių, ir iškart prisirišo prie savo naujosios šeimininkės –  dieną nesitraukė nuo pečių, naktimis šildė kaklą, visur lydėjo, švelniai murkdamas, išmoko letenomis apsikabinti ir netgi taikėsi lyžtelti į lūpas – tikras nektaras. Vieno tokio stebuklo pasirodė per mažai, tad netrukus mūsų kačių šeima pradėjo didėti…

Linkime ir Jums įsigyti kilmingą Tailando katinėlį ir patirti, koks iš tikrųjų yra šios veislės gyvūnas. Mūsų tinklapyje rasite informacijos apie veislę, šių mėlynakių priežiūrą bei charakterį ir galėsite užsisakyti kačiuką. Nektaro lašeliai iš mūsų veislyno pasotins Jūsų širdis ir pasaldins gyvenimą!

tailando katė veislė
Tailando veislės katė. Veislyno Nectario*LT nuotr.

KONTAKTAI

Telefonas: +370 633 91648

El.paštas: nectariogracie@gmail.com

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review NECTARIO*LT – Tailando kačių veislynas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *