Luxucat

PRABANGIOS KAČIŲ DRASKYKLĖS

Luxucat

  • Parduotuvės
  • Vilnius

Aprašymas

Norime jums pristatyti LUXUCAT prabangias kačių draskykles, kurios yra pagamintos iš kokybiškų, patvarių medžiagų ir patenkina aukščiausius kačių ir jų šeimininkų lūkesčius. Konstruodami LUXUCAT, siekėme kelių tikslų: ne tik sukurti pačią geriausią poilsio ir žaidimų vietą katėms, bet ir suderinti dizaino estetiką su patvarumu.

Norėdami sukurti tobulus pramogų kompleksus, naudojomės klientų, veisėjų, kačių specialistų patarimais, bei mūsų katinų, Murksės ir Miaukio, įžvalgomis. LUXUCAT draskyklės buvo modeliuojamos atsižvelgiant į kačių elgesį ir ir jų komforto poreikius.

Pagrindinė LUXUCAT medžiaga yra lakuota fanera, kuri nebijo drėgmės ir valymo priemonių. Visos pagalvėlės yra pagamintos iš minkšto bei tvirto baldinio audinio, kuris skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje. Pagalvėlės lengvai nuimamos nuo laipynių. Visai produkcijai suteikiama 5 metų garantija.

Rinkitės tobulą LUXUCAT draskyklę savo katinukui!

Luxucat yra šeimos verslas. Mes dieviname mūsų kates Murksę ir Miaukį bei mūsų sukurtą produktą. Nuotraukose matote veislyno „Monoceros“ gražius orientalus.

Norite pasitarti ? Paskambinkite, mes mielai Jums papasakosime daugiau ir patarsime kaip išsirinkti savo Luxucat modelį.

Luxucat parduotuvės vadovas:

Dalius Noreika

+370 618 07 621

luxucat@luxucat.com

 


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Vidutinis įvertinimas: 5.05 (1 balsų)
5 žvaigždės
1
4 žvaigždės
0
3 žvaigždės
0
2 žvaigždės
0
1 žvaigždė
0
marija
Tavogyvunas.lt

Puikios draskyklės

Dievinu išskirtinumą… mano katei labai prilipo jūsų gultukas, džiaugiamės

10 mėn. atgal

Review Luxucat

El. pašto adresas nebus skelbiamas.