Lietuvos žirgynas

LIETUVOS ŽIRGYNAS - SENIAUSIAS IR DIDŽIAUSIAS ŠALYJE ŽIRGYNAS

Lietuvos žirgynas

  • Organizacijos
  • Žirgynai
  • Vilniaus raj.

Aprašymas

„Lietuvos žirgynas“ – seniausias ir didžiausias šalyje žirgynas, kuriame auginama daugiau nei 800 devynių skirtingų veislių arklių.

Pagrindinis „Lietuvos žirgyno“ tikslas – išsaugoti ir gerinti nykstančias lietuviškas arklių veisles. Šiuo metu žirgyne yra saugojami 584 žemaitukų, stambiųjų žemaitukų, trakėnų, Lietuvos sunkiųjų veislės arkliai.

„Lietuvos žirgynas“ turi tris padalinius, išsidėsčiusius per Lietuvą: „Vilniaus žirgyną“ (Vilniaus r.), „Sartų žirgyną“ (Zarasų r.) ir „Nemuno žirgyną“ (Pagėgių r.). Visi šie žirgynai turi įdomias kelis dešimtmečius ar net šimtmečius siekiančias savo veiklos istorijas.

Visus metus savo svečiams siūlome aktyviai leisti laisvalaikį jodinėjant, leidžiantis į žygius po apylinkes su lietuviškais žemaitukų ir trakėnų veislės žirgais ar pasivažinėjant senovine karieta.

Žirgyne organizuojame ekskursijas, būrelius ir vasaros stovyklas vaikams. Padedame surengti asmenines šventes, iškylas su kolegomis, mergvakarius, bernvakarius ar fotosesijas su žirgais ir įamžinti gražiausias savo akimirkas.

„Lietuvos žirgyne“ veikia senas tradicijas turinti sporto mokykla, įmonės padaliniuose kasmet rengiamos įvairios nacionalinės bei tarptautinės konkūrų, dailiojo jojimo, kinkinių varžybos.

Žirgyne auginami ir parduodami aukštos veislinės vertės arkliai, taip pat mėsiniai galvijai.


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Lietuvos žirgynas

El. pašto adresas nebus skelbiamas.