• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Kur kreiptis pastebėjus netinkamą elgesį su gyvūnais

GGI - GYVŪNŲ GEROVĖS INICIATYVOS

Kur kreiptis pastebėjus netinkamą elgesį su gyvūnais

  • Organizacijos
  • Vilnius

Aprašymas

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ yra nevyriausybinė organizacija, siekianti užtikrinti viešojo intereso  gynimą ir atstovavimą gyvūnų teisėms gerovės ir apsaugos srityje.

Mūsų tikslas – teisinėmis priemonėmis prisidėti prie gyvūnų gerovės ir apsaugos standartų taikymo ir laikymosi užtikrinimo. Mes bendradarbiaujame su valstybinėmis institucijomis, įgyvendinančiomis gyvūnų gerovės ir apsaugos reikalavimus – vietos savivaldybėmis, policija bei Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.  Siekdami užtikrinti gyvūnų gerovės ir apsaugos standartus, mes, kaip nevyriausybinė organizacija, kreipiamės į šias kompetentingas institucijas dėl gyvūnų gerovės pažeidimų. Savo veikla siekiame, jog  kiekvienas atvejis, susijęs su gyvūnų nepriežiūra, laikymo taisyklių pažeidimais ar žiauriu elgesiu su gyvūnais, būtų skaidriai ir tinkamai ištirtas, o priimtas sprendimas atitiktų gyvūnų gerovės ir apsaugos standartus.

Pastebėję gyvūnų gerovės pažeidimus, galite kreiptis į mus arba tiesiogiai į kompetentingas institucijas:

– Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą dėl gyvūnų sveikatingumo ir gerovės pažeidimų visą parą veikiančia nemokama telefono linija  8 800 40 403 arba užpildant formą.

– Policiją dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ar jų kankinimo (gyvūnas nužudytas, kankintas, sužalotas ir pan.) bendros pagalbos centro numeriu – 112.

– Savivaldybę dėl gyvūnų augintinių laikymo taisyklių pažeidimų.

– Tiesiogiai į  mus, užpildę formą apačioje. Gavę Jūsų nurodytus duomenis, imsimės visų būtinų priemonių užtikrinti, jog gyvūnų gerovės pažeidimų atvejai būtų tinkamai ir skaidriai ištirti.

Registruoti ggi.lt formoje: http://ggi.lt/pranesk/

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Kur kreiptis pastebėjus netinkamą elgesį su gyvūnais

El. pašto adresas nebus skelbiamas.