Išvyka į gyvūnų prieglaudą „Klajūnas“

KLAJŪNAS - GYVŪNŲ GLOBOS NAMAI

Išvyka į gyvūnų prieglaudą „Klajūnas“

  • Organizacijos
  • Prieglaudos
  • Ukmergė

Aprašymas

Gera dalintis! Mums tai nėra tik žodžiai – tai mūsų darbai!

Išvyka į gyvūnų prieglaudą "Klajūnas"

Kviečiame visus prisijungti prie mūsų ir keliauti į gyvūnų prieglaudą „Klajūnas“ įsikūrusią Ukmergėje.

Išvykos metu padėsime nuimti seną prieglaudos patalpų stogą (labai svarbi vyriška pagalba), vedžiosime šuniukus, juos šukuosime, maitinsime ir tiesiog pasidalinsime su jais dėmesiu ir meile.

Kiekvieno buvimas, jau milžiniška dovana, tačiau norintiems prisidėti savo auka, galima paaukoti į prieglaudos tiesioginę sąskaitą arba į Dijūta Kalnalio sąskaitą, kurioje surinkti pinigėliai bus tiesiogiai pervedami į veterinarijos gydyklą, kuriai prieglauda turi įsiskolinimą.

Taip galite prisidėti paremdami būtinais daiktais kaip: nukirminavimo vaistais, lašais nuo blusų, cheminėmis priemonėmis (patartina kuo natūralesnėmis).

SAVRBU: jei aukosite maistą. Kiekviena auka yra labai svarbi ir reikalinga, tačiau dažnas beglobis į prieglaudą patenka susirgęs, todėl augintiniams svarbu gauti KOKYBIŠKĄ maistą. Todėl geriausia aukoti paprastą žalią mėsą, kaulus, aukštesnės kokybės šlapią maistą.

* Būtent todėl siūlome paremti prieglaudą finansiškai, nes darbuotojai žino geriausiai kokių medžiagų, priemonių jiems reikia.

Išvykos data: SPALIO 19d.

Apranga: patogi, rūbai kurių nebūtų gaila.


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Išvyka į gyvūnų prieglaudą „Klajūnas“

El. pašto adresas nebus skelbiamas.