Godzila – 8 mėnesių nuostabaus grožio kalytė

GYVŪNŲ GLOBA ŠUNIUKŲ FĖJA

Godzila – 8 mėnesių nuostabaus grožio kalytė

  • Dovanoja
  • Lietuva

Aprašymas

Godzila 8mėn – skiepyta, čipuota, sterilizuota.

Godzila 8mėn Skiepyta,čipuota,sterilizuota Godzilos sesuo Raja sausio mėnesį sulaukė milžiniško dėmesio ir nuostabius namus rado laaaaabai greit ! Godzila irgi nori pačių fainiausių namų. Godzila yra labai miela ir švelni su kiekvienu žmogumi, šunys patinka, bet ne visi. Mėgsta žaisti su kamuoliuku, tampyti virvę ir ilgus pasivaikščiojimus. Visada stebi ir seka žmogų, jog jis nepradingtų. Nemoka namų taisyklių, tad jų išmokyti turėsite patys. Nėra didelio ūgio ir daug jau nebeaugs. Godzila su sesutėmis buvo pridaugintos, jų mamytė nuolatos išnaudojama kaip šuniukų fabrikas. Šios kalytės buvo pardavinėjamos kaip stafordšyrai, nors toli gražu į juos nepanašios, tiesiog gražios ir fainos tigriukės. Kaip ir visiems savo globotiniams ieškau namų kuriuose vietoj smurto naudojamas pozityvus auklėjimas ir žinios. Kur nėra alergiškų vaikų, o tvarkingi namai, kur bėdai nutikus, be dvejonių kelionės bilietą į kitą pasaulio kraštą gaus ir šuo. Nori suteikti namus ? O gal laikinai pagloboti ? Brūkštelk žinutę :)

Godzilos sesuo Raja sausio mėnesį sulaukė milžiniško dėmesio ir nuostabius namus rado laaaaabai greit !

Godzila irgi nori pačių fainiausių namų.

Godzila yra labai miela ir švelni su kiekvienu žmogumi, šunys patinka, bet ne visi. Mėgsta žaisti su kamuoliuku, tampyti virvę ir ilgus pasivaikščiojimus. Visada stebi ir seka žmogų, jog jis nepradingtų. Nemoka namų taisyklių, tad jų išmokyti turėsite patys. Nėra didelio ūgio ir daug jau nebeaugs.

Godzila su sesutėmis buvo pridaugintos, jų mamytė nuolatos išnaudojama kaip šuniukų fabrikas. Šios kalytės buvo pardavinėjamos kaip stafordšyrai, nors toli gražu į juos nepanašios, tiesiog gražios ir fainos tigriukės.

Kaip ir visiems savo globotiniams ieškau namų kuriuose vietoj smurto naudojamas pozityvus auklėjimas ir žinios. Kur nėra alergiškų vaikų, o tvarkingi namai, kur bėdai nutikus, be dvejonių kelionės bilietą į kitą pasaulio kraštą gaus ir šuo.

Nori suteikti namus ? O gal laikinai pagloboti ? Brūkštelk žinutę 


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Godzila – 8 mėnesių nuostabaus grožio kalytė

El. pašto adresas nebus skelbiamas.