Augintinio ženklinimas mikroschema

SANTAKOS VETERINARIJA - KLINIKA KAUNE

Augintinio ženklinimas mikroschema

  • Veterinarijos klinikos
  • Veterinarijos vaistinės
  • Kaunas

Aprašymas

Augintinio ženklinimas mikroschema – diskusijų tema, kuri Lietuvoje sklando jau kelis metus. Tai viena iš reikalingiausių procedūrų mylimam augintiniui, kurios dėka, Jūs užtikrinate gyvūno augintinio tapatybės nustatymą.

Dažniausiai šeimininkai domisi, kokia tai procedūra. Teoriškai tai yra mikroschemos, turinčios tam tikrą užkoduotą skaičių derinį, įvedimas į gyvūno kūną (po odą). Mikroschema yra gana mažytė, apvilkta medžiagomis, kurios nekenkia gyvūnui. Kiekviena jų prieš procedūrą būna steriliai supakuota, o jos išpakavimą stebi pats augintinio šeimininkas.

Procedūra – greita

Šeimininkai, kurie rūpinasi savo augintinio sveikata tai palygina su vakcinacija, tik šiuo atveju adata būna šiek tiek didesnė. Dažniausiai implantas su mikroschema įterpiamas augintiniui tarp menčių. Po kiekvienos atliktos procedūros patikrinama ar ji įsiterpė tinkamai, dar kartą nuskaitoma su specialiu įrenginiu, parodant šeimininkui, kad pagaliau jo augintinis turi savo „gyvūno kodą“. Toliau seka registracija gyvūnų registro duomenų bazėje – Jūs tampate oficialiu augintinio savininku.

Augintinio ženklinimas mikroschema

Dažnai sulaukiame ir klausimo ar galime su šia mikroschema sekti augintinio judėjimą? Deja, bet ne. Mikroschema, kuri yra įterpiama augintiniui po oda, neskleidžia jokių signalų, todėl aptikti jos negalima.

Kokia nauda atlikus šią procedūrą?

Pirmiausiai, užtikrindami augintinio ženklinimą, suteikiate jam jo asmeninį ir unikalų kodą. Tai tarsi asmens kodas, tik ne Jums, o augintiniui. Jei mylimas šeimos narys išsigandęs fejerverkų, triukšmo, nepažįstamų asmenų ar kitų pašalinių trukdži pabėga – tai didesnė tikimybė, kad jį radusios institucijos ar asmenys, patikrinę specialiu skaitytuvu ir radę mikroschemą – galės greitai ir efektyviai Jus rasti, bei nekils neaiškumų ar augintinis tikrai Jūsų.

Taip pat, įvykus Jūsų augintinio pagrobimui, asmeniui su Jūsų gyvūnu atvykus į gydymo įstaigą, atlikus mikroschemos nuskaitymą – Jūs būsite informuoti apie Jūsų augintinio radimą pas kitą asmenį, o jei perduosite duomenis, kad augintinis dingęs – užtikrinsime jo grįžimą pas Jus.

Tad vis dėl to, pasistenkite pasirūpinti, kad mylimas kačiukas ir šuniukas gautų savo „asmens kodą“, kuris vieną dieną gali išgelbėti Jūsų augintiniui gyvybę, o Jums – padėti išvengti bemiegių naktų.

Jei turite daugiau klausimų apie augintinių ženklinimą – kviečiame atvykti pas mus – į Santakos veterinarijos gydyklą – esančią Tilžės g. 10, Kaune. Supažindinsime Jus su naudojama įranga ir papasakosime plačiau apie šią procedūrą.

Laukiame Jūsų!

SANTAKOS VETERINARIJA – KLINIKA KAUNE


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review Augintinio ženklinimas mikroschema

El. pašto adresas nebus skelbiamas.