10-sis Didysis Lietuvos Šeškininkų Susitikimas

10-sis Didysis Lietuvos Šeškininkų Susitikimas

10-sis Didysis Lietuvos Šeškininkų Susitikimas

  • Organizacijos
  • Pramogos
  • Renginiai
  • Raginėnų kaimas, Pakalniškiai

Aprašymas

Šie metai Lietuvos šeško klubo šeškininkams ypatingi !10-ti jubiliejiniai metai kaip vieni kitus pažįstam ne tik internete,klubo forume,grupėje ,bet ir gyvai ! Tokią progą būtina paminėti 🙂 Kviečiame visus senuosius ir naujus šeškininkus (ir neauginančius ,bet besidominčius t.p) vėl atvykti į susitikimą ir gerai praleisti laiką bendraminčių būryje !
Šiais metais susitikimas nebus paprasto pasisėdėjimo pobūdžio, visą dieną (07.06) turėsime smagios veiklos, todėl nepraleiskit progos sudalyvauti !

!INFO NEGALUTINĖ,JI BUS VIS PAPILDOMA todėl vis užmeskit akį į event’ą! Facebook: https://www.facebook.com/events/657449861373803/

*Susitikimas vyks 2019.07.06-07 dienomis.
*Dalyvio mokestis -4eur suaugusiems ir -2eur vaikams. T.p privalomas šiukšlių surinkimas,augintinių „auksinio turto“ susirinkimas.Be abejo, sulaužytų po šeštadienio vakaro pastatų atstatymas,užkastų prūdų atkasimas,išlaužytų medžių sodinimas 🙂
*Susitikimas vyks Raginėnų kaime-sodyboje, Radviliškio rajone. Pradžia 12h!

TRUMPAI APIE SUSITIKIMO PROGRAMĄ
*12h-PRADŽIA (Atvykimas,apsipratimas su aplinka,susipažinimas su žmonėmis, savo palapinių statymas ir pnš)
*13h-NOMINACIJŲ ĮTEIKIMAS (Visų balsavusių nominacijų apklausoje laimėtojų paskelbimas)
*14h-PASKAITA TEMA „PAGRINDAI APIE ŠEŠKUS“ (Paskaitos eigoje bus galima klausti rūpimus klausimus ir gauti į juos atsakymus)
*15h-PASISĖDĖJIMAS PRIE ŠVENTINIO STALO (Šventinio torto čiaumojimas,bendro suneštinio stalo vaišės, pašnekesiai,prisiminimai,video iš visų 9 metų susitikimų)
*16.30h-VET.GYDYTOJOS PASKAITA TEMA „ŠEŠKŲ SVEIKATINGUMAS“ (Vet gydytojos paskaita apie šeškų sveikatingumą iš medicininės pusės. Paskaitos eigoje galima bus klaust visus rūpimus klausimus ir gaut atsakymus į juos.Vet gydytoja atsiveš mikroskopą, bus galima pasitikrint šeškų ausytes dėl ausų erkučių ir visą tyrimo eigą pamatyti savo akimis gyvai)
*17.45h-LOTERIJA (Susitikimo metu bus galima įsigyti loterijos bilietėlius ir laimėti įvairius daiktelius ir smulkmenėles. LOTERIJOS BILIETĖLIO KAINA -3EUR)
18.45h-ŠEŠKŲ OLIMPIADA (Smagios rungtys mūsų kailiuotiesiems)

*Taip pat laukia mūsų klubo vardinis stendas prie kurio ,kas norės, galės pasidaryti momentines foto atminimui (1foto -1eur).
*Susitikimo 1-mą dieną vyks įvairūs rinkimai ir laimėtojų apdovanojimai.
*Vakarinėje dalyje atsipalaidavimui laukia įvairūs žaidimai žmonėms.

*Sodyboje yra daug vietos palapinėms, mums ir šeškams.
Nepamirškite apie šį susitikimą pranešti savo draugams ir pažįstamiems, auginantiems šeškus ar ketinantiems juos įsigyti. Susitikimas – tai puiki proga susipažinti su šiais gyvūnais iš arčiau !
Sodyba draugiška ir žmonėms su šunimis tik pasistenkite savo amsinčius augintinius suvaldyt ir jeigu nutiktų kokių netikėtų įvykių, būtina bus susitvarkyt visą paliktą jų netvarką.

*KAIP RASTI SODYBĄ

Iš Vilniaus ir Panevėžio pusės:
Už Panevėžio keliu Panevėžys – Šiauliai (A9) visą laiką tiesiai kol privažiuosite Kleboniškius, pavažiuokite dar truputėlį ir sukite dešinėn į Rozalimo gatvę. Toliau važiuokite visą laiką tiesiai ir jūs jau Raginėnuose

Iš Klaipėdos, Šiaulių ir Kauno (pasiekus Šeduvą sukti link Panevėžio) pusės:
kuomet jau važiuosite keliu Šiauliai – Panevėžys (A9) Panevėžio link, privažiuosite Karčemas. Važiuokite tiesiai, kol pamatysite nuorodą Kleboniškiai, Raginėnai, sukite kairėn į Rozalimo gatvę, toliau važiuokite visą laiką tiesiai ir jūs jau Raginėnuose

Jeigu neturite savo transporto, bet norite atvykti, susisiekite su mumis asmenine žinute puslapyje https://www.facebook.com/RinkisSeskaAtsakingai/ . Arba skambinkit numeriu sodybos šeimininkam -867686915. Taip pat, jeigu savo mašinoje turite laisvą vietą ir sutiktumėte ką nors paimti, informuokite mus apie tai.

*Nakvynė.
Sodyboje yra miegamų vietų po stogu,tačiau apie tai reiktų kalbėti ir pasiderinti viską su sodybos šeimininkais. Kas turite palapines ir mėgstate miegoti gryname ore kaip ir kiekvienais metais jūsų laukia palapinių „miestelis“. Vietos palapinėms labai daug. Be abejo, nepamirškite ir miegmaišio. Jeigu turite papildomą palapinę ar miegmaišį, kuriuos galėtumete kam nors paskolinti – įsimeskite ir juos.

*Maistas.
Šiais metais maistu rūpinasi kiekvienas asmeniškai tad įsidėkite tiek maisto, kad netektų badauti. Sodyboje yra nemaža šašlykinė, tadėl turėsime galimybę išsikepti šašlykų, dešrelių ar kitokios mėsytės, daržovių ir kas tik ko panorės.Taip pat galėsime surengti bendrą stalą “suneštinį”.

*Gėrimai.
Tiek gaiviaisiais, tiek alkoholiniais gėrimais teks pasirūpinti patiems. Paprastai važiuojant į tokia šventę mandagu yra atsivežti gėrimų sau ir vienam draugui 🙂

*Šeškų apgyvendinimas.
Jeigu vežatės šešką (-us) pasirūpinkite savo augintinio kampeliu. Atsivežkite transporterį (boksą), o dar geriau narvą arba sugalvokite kažką gudraus, kur šeškas galėtų laisvai ir saugiai bėgioti, o jums nekiltų per daug rūpesčių. Būtų smagu, jei susirinktų jų ,kuo daugiau 🙂
Nepamirškite, kad ne visi šeškai sutaria tarpusavyje ir ne kiekvienas sutiktas šeškas būtinai bus geras draugas jūsiškiui. Pasirūpinkite, kad augintiniai turėtu valgyti ir gerti. Nepamirškite, kad transporteris (boksas)ar narvas turi stovėti pavėsyje, o ne ant saulės.

Tai pat nepamirškite, kad net ir visiškai sveikas šeškas gali būti viruso ar parazitų, pavojingų jūsų augintiniui nešiotojas. Todėl ,spręskite patys ar norite, kad jūsų šeškas kontaktuotų su nepažįstamais šeškais bei jų skysčiais (seilės, šlapimas, išmatos) ar ne. Jeigu žaisim žaidimus šeškai vienas su kitu nekontaktuos. Jūsų teisė neleisti glostyti šeško nedezinfekuotomis rankomis, jeigu prieš tai buvo glostomas kitas šeškas. Dezinfekciniu skysčiu rankoms pasirūpinkime kiekvienas asmeniškai, tačiau minimalus kiekis bus ir sodyboje.

*Būtų šaunu, kad visi pasirūpintumėte savimi ir visais daiktais – dalykais, su kuriais jausitės komfortiškai ir patogiai: kėdės, kad turėtumėte ant ko sėdėti, palapinės, miegmaišiai , purškalai nuo uodų, visokie daiktai, be kurių neįsivaizduojate savo savaitgalio gamtoje. Ir, žinoma, svarbiausia – puiki nuotaika 🙂


Vieta

To apply for this job email your details to raseliukas@gmail.com

Review 10-sis Didysis Lietuvos Šeškininkų Susitikimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas.