Šiurpūs nusikaltimai sekė vienas po kito – sadistų ir iškrypėlių aukomis tapo šunys
30 Lie, 2020

Šiurpūs nusikaltimai sekė vienas po kito – sadistų ir iškrypėlių aukomis tapo šunys

Vienas šuo užsimušė išmestas per langą, kitas buvo nušautas, o trečias tapo seksualinio iškrypėlio auka. Tokie šiurpūs įvykiai vos per dvi šios savaitės dienas sulaukė pareigūnų dėmesio. Teisėsaugininkai pastebėjo, kad smurto prieš gyvūnus dažniausiai griebiasi vyrai, turintys įvairių psichologinių problemų ir jas sprendžiantys alkoholiu. Daugelis jų į savo augintinius žiūri kaip į daiktus, su kuriais esą galima elgtis, kaip nori.

Šunį išmetė per langą

Alytuje vieno Vilties gatvėje esančio daugiabučio gyventojai vėlų antradienio vakarą tapo žiauraus išpuolio liudininkais. 41 metų vyras per buto langą išmetė šunį. Gyvūno patirtos traumos buvo mirtinos. Apie 22 val. 40 min. keli alytiškiai pastebėjo, kaip daugiabučio gyventojas per trečio aukšto buto langą išmetė savo šunį. Sukrėsti įvykio liudininkai teigė, kad po kiek laiko iš laiptinės išėjo šuns šeimininkas, kartais aplinkinius gąsdinantis agresyviu elgesiu.

Vyras negyvą keturkojį nunešė ir įmetė į neseniai pastatytą pusiau požeminį atliekų konteinerį. Nuožmaus poelgio priblokšti žmonės apie nusikaltimą pranešė policijai. Neblaivus (3 promilės alkoholio) šuns žudikas aiškino, kad gyvūnas jo neklausė, įkando, todėl supykęs nusprendė jo atsikratyti. Kadangi jau buvo tamsu, pareigūnai konteinerį aptvėrė „Stop“ juosta, o rytą iškvietė specialiąsias tarnybas, kad iškeltų šuns palaikus. Jie buvo perduoti veterinarijos tarnybai.

Medžiotojo taikiniu tapo šuo

Antradienį vakare Panevėžio rajono pareigūnai buvo iškviesti į Trakiškio kaimą. Žmonės pranešė, kad neblaivus 41 metų vyras galėjo nušauti šunį. Gyventojų įtarimai pasitvirtino. Pareigūnai sulaikė apgirtusį (1,91 promilės) sodybos šeimininką, kuris oriniu šautuvu atėmė keturkojui gyvybę.

Per dvi šios savaitės dienas Lietuvoje užmušti du šunys, o vienas išprievartautas. Gyvūnų globos namų nuotr.
Per dvi šios savaitės dienas Lietuvoje užmušti du šunys, o vienas išprievartautas. Gyvūnų globos namų nuotr.

Per kratą įkaušėlio namuose pareigūnai rado tris teisėtai laikomus medžioklinius šautuvus.

Aistrą tenkino su keturkoju

Pirmadienį Ukmergės gyvūnų globos namų darbuotojus pribloškė žinia apie lytiškai išnaudojamą šunį. Moteris, kuri tapo tokio šokiruojančio išpuolio liudininke, informavo ir gyvūnų globotojus, ir policijos pareigūnus. Ukmergės rajono gyventoja teigė, kad šiurpų vaizdą išvydo anksti rytą, kai važiavo į darbą. Esą viename kieme ji pastebėjo nuogą vyrą, kuris lytiškai išnaudojo pririštą šunelį. Iš polinkio į zoofiliją turinčio vyro šuo buvo paimtas. Veterinarijos specialistai tirs, ar gyvūnas iš tiesų buvo prievartaujamas.

Alytiškiai augintinius žudė iš pykčio

Prieš dvejus metus vasarą su savo augintiniu žiauriai pasielgė ir 49 metų alytiškis iš Daugų gatvės. Kelių mėnesį šunį, padovanotą draugo, vyras išmetė iš penkto aukšto balkono. Teisme alytiškis teisinosi, kad šuo graužė batus, patalynę, nuo stalo griebdavo maistą, todėl nebeapsikentė tokio jo elgesio. Tų pačių metų rudenį kitas brandaus amžiaus alytiškis, būdamas stipriai apgirtęs, po konflikto su moterimi iš ketvirto aukšto išmetė pastarosios šunį. Gyvūnas buvo sunkiai sužalotas, todėl jį teko užmigdyti.

Loreta Juodzevičienė „Lietuvos rytas“

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

VOKIEČIŲ MAŽŲJŲ ŠPICŲ VADA VEISLYNE ANGELO BUČINYS

MODERNUS, ŠVIESUS IR ŠIUOLAIKIŠKAS GYVŪNŲ VIEŠBUTIS PET HOUSE

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

1 komentaras

  1. Anonimas
    says:

    Vien tik žiaurūs nusikaltimai su gyvunais ..kada iśgirsim gera žinia, kad tie iśgamos kurie skriaude ar nužude gyvuneli yra nubausti…ir ne kažkokia baudele, ar keleta paru areśtinej o rimtai baustų, kad kiti bijotu net pagalvot apie žiauru elgesi su gyvunu….kada pagaliau imsis rimtu priemoniu apgint gyvunus nuo iśgamų, turetu seimas priimt istatyma kovai pries žiauru elgesi pries gyvuna….

Palikti komentarą