Šis katinas pasižymi ypatingu talentu: per kelias sekundes pateko į rekordų knygą
7 Lie, 2024

Šis katinas pasižymi ypatingu talentu: per kelias sekundes pateko į rekordų knygą

Drąsus ir žavus amerikiečių trumpaplaukis katinas Bao Zi pateko į istoriją pademonstravęs savo riedlentės valdymo įgūdžius. Jis treniravosi ištisus metus. Apie tai praneša Guinnesso rekordų knyga.

Li Jiantao (Kinija) priklausantis katinas sumušė rekordą, riedlente greičiausiai nuvažiavęs 10 metrų vos per 12,85 sekundės. Bao Zi yra tik vienerių metų ir aštuonių mėnesių amžiaus, tačiau jis jau yra superžvaigždė.

Nuo dresuotojo iki riedlentės savininko

Li yra patyręs gyvūnų dresuotojas, kuris iš pradžių daugiausia dėmesio skyrė šunų dresūrai. Nepaisant didelės patirties, jis ne iš karto pastebėjo Bao Zi talentą. „Šunis dresuoju daugiau nei dešimt metų, o su savo šunimi pradėjau važinėti riedlente dėl pramogos. Tačiau Bao Zi rodė didelį smalsumą važinėti riedlente, todėl nusprendžiau jį tobulinti“, – prisiminė Li Jiantao. Bao Zi talentas važinėti riedlente nebuvo akivaizdus nuo pat pradžių. Iš pradžių Li paprašė Bao Zi išspręsti pelių problemą jų namuose.

„Naktimis bėgiodavo pelės, todėl paprašiau Bao Zi jas išgąsdinti“, – aiškino Li Jiantao. Iš pradžių Bao Zi buvo paprastas kačiukas – visada ieškojo maisto, mėgo miegą ir prisiglaudimą. Sulaukęs šešių mėnesių, Bao Zi drąsiai „pabėgo“. Li Jiantao savaitę jo ieškojo kaimynystėje, manydamas, kad gyvūnėlis pabėgo visam laikui, tačiau mažasis nuotykių ieškotojas grįžo pats. Tuo metu Li Jiantao suprato, kad Bao Zi mėgo tyrinėti jį supantį pasaulį.

Riedlente važinėjančio katino sukūrimas

„Bao Zi mėgsta, kai aš jį pasiimu į nuotykius. Namuose jis tingus pūkuotukas, bet riedlenčių parke jis visiškai kitoks – pasitikintis savimi ir drąsus, jis lengvai skinasi kelią per minią“, – pasakojo Li Jiantao. Šis unikalus ryšys paskatino šeimininką gilintis į kačių elgesio mokymą. Iki šiol jis išmokė 13 kačių naudotis tualetu, konkrečiai – nuleisti vandenį. Bao Zi taip pat moka atlikti įvairius triukus: sėdėti ir kratyti letenas, vaidinti negyvą, apsiversti, šokinėti, laipioti, eiti per lankus, spaudyti durų skambučius, stumdyti riedančias statines ir net vairuoti krepšinio kamuolį. Tačiau važiavimas riedlente užtruko ilgiausiai – ištisus metus treniruočių.

Riedlente važiuojantis katinas per kelias sekundes pateko į rekordų knygą. guinnessworldrecords.com nuotr.
Riedlente važiuojantis katinas per kelias sekundes pateko į rekordų knygą. guinnessworldrecords.com nuotr.

Neįtikėtinas pasiekimas

Li Jiantao mano, kad Bao Zi pasiekimas yra neįtikėtinas: „Mano draugai ir gerbėjai Bao Zi neįtikėtinai palaikė viso šio iššūkio metu. Man Bao Zi buvimas yra nepaprastas. Jis yra tarsi šviesos spindulys tamsoje. Kiekvieną dieną gauname meilės ir palaiminimo žinučių iš gerbėjų iš viso pasaulio. Noriu padėkoti visiems, kurie palaiko ir myli Bao Tzu. Suteikdami džiaugsmą tiek daugybei žmonių, šią kelionę paverčiame išties prasminga“.

„Vakarų ekspresas“

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

ŠVELNUČIŲ NAMAI- JŪRŲ KIAULYČIŲ VEISLYNAS

NIBRIŲ ŽIRGYNĖLIS ĮVAIRIOMS ŠVENTĖMS

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą