Šeimos pasivaikščiojimas su šuniu Kėdainių rajone baigėsi nelaime
13 Sau, 2021

Šeimos pasivaikščiojimas su šuniu Kėdainių rajone baigėsi nelaime

Šeštadienio popietė Kėdainių rajone gyvenančiai šeimai įsimins dar ilgai – bevaikštant parke didelis šuo užpuolė mažą jų šunį. Šeimininkai apgynė savo šunelį nuo užpuoliko, tačiau grumtynių įkarštyje išsigandęs šunelis pabėgo. Šeima prašo kraštiečių pagalbos – jei matėte nuotraukoje vaizduojamą šunelį – susisiekite.

Šeštadienio popietę

Kėdainių rajono gyventoja Gintarė Brazinskienė „Rinkos aikštės“ žurnalistui pasakojo, kad viskas įvyko šeštadienio popietę. „Apie 15 val. 30 min. Skinderiškio parke dukra vaikščiojo su šuniuku. Ir staiga pribėgęs didelis kovinis šuo su antsnukiu jį prispaudė prie žemės. Dukra puolė mūsų mažąjį ginti nuo įsiutusio dičkio. Ji tiesiog atplėšė didelį šunį nuo mažylio. Deja, grumtynių metu mūsų mažylis kažkur prapuolė. Kaip į vandenį dingo šunelis“, – dėstė G. Brazinskienė.

Vykdė paieškas

Šeima nenuleido rankų ir ieškojo dingusio šunelio, deja, paieškos buvo bevaisės – šunelis dingo kaip adata šieno kupetoje. „Kęstučio Kaltenio įrengtos vaizdo stebėjimo kameros rodė, kad vėlai vakare lyg juodas gyvūnėlis gulėjo ant kelio. Bet mes apie 23 val. dar kartą nuvažiavę ir išvaikščioję visą parką nieko neradome. Sekmadienį visą dieną ir parke, ir laukais važiavom. Ir nieko“, – atsiduso šeimos draugą praradusi moteris.

Visgi Brazinskų šeima nepraranda vilties ir toliau ieško savo augintinio. Jie kreipiasi pagalbos į visuomenę, galbūt į jūsų sodybą atklydo juodas nedidelis šunelis? „Nepanašu, kad tas dičkis būtų papjovęs mūsų šunelį. Nors vėliau, kai jau dukra ieškojo, tas pats mūsų šunelį užpuolęs šuo lakstė be antsnukio… Mūsų Džeinas tiesiog dingo. Jei rasit ar pamatysit kur Angirių, Pilsupių, Pašušvio kraštuose – praneškit. Šuniukas buvo su žaliu pavadėliu per nugarą. Labai prašom“, – pagalbos prašė Brazinskų šeima.

Dimitrijus Kuprijanovas, rinkosaikštė.lt

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

12 MĖNESIŲ KALĖJIMO ARBA 10.000 EURŲ BAUDA UŽ SKRIAUDŽIAMĄ AR IŠMESTĄ GYVŪNĄ!

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą