Šeimininkų paliktas šuo Vilniaus r. išbadėjo: sudraskė užklydusius šuniukus, puolė žmones
15 Bal, 2019

Šeimininkų paliktas šuo Vilniaus r. išbadėjo: sudraskė užklydusius šuniukus, puolė žmones

Žinute apie kaimynystėje siautėjantį agresyvų šunį socialiniame tinkle pasidalijusi Vilniaus rajono gyventoja baisėjosi šeimininkų abejingumu. Su minėtu vienu namuose Antažeriuose (Zujūnų sen.) paliktu šunimi teko susidurti ir moters dukrai. „Name lyg ir niekas negyvena, bet kieme saugoti nežinia ką paliktas alkanas agresyvus šuo. Užvakar dukra, bėgdama pro šalį, pamatė, kaip jis drasko į kiemą pažaist įbėgusį šunelį.

Sugebėjo nuvyt šunį, šuniukas dar turėjo jėgų prišliaužt prie tvoros, dukra kažkaip jį per tvorą iškėlė, tuoj nuvežė į „TOTO“ kliniką operuot. Operavo vargšą 4-5 valandas, vėliau jis buvo pervežtas stebėjimui“, – rašė moteris socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Šeimininkų paliktas šuo Vilniaus r. išbadėjo sudraskė užklydusius šuniukus, gąsdino žmones.. Skaitytojos/„Facebook“ nuotr.
Šeimininkų paliktas šuo Vilniaus r. išbadėjo sudraskė užklydusius šuniukus, gąsdino žmones.. Skaitytojos/„Facebook“ nuotr.

Ji tvirtino nežinanti, ar išgyveno šunelis, bet vėliau rūpestį juo perėmė „Tautvilės“ prieglauda. Kiek vėliau, atsirado ir tikrieji jo jau pasigedę šeimininkai. Tačiau panaši situacija pasikartojo ir ketvirtadienio rytą. „Prie vartų guli sudrąskytas šuo, vartai atidari, prie kelio naujos aukos tyko žudikas šuo (juodasis šuo). O prie jo, matyt, pažaist atbėga baltas šunelis, kuris, jei ne dukra, būtų taip pat sudrąskytas.

Dukra iškvietė policiją, nes šuo puolė ir ją, ant rankų laikančią savo mažą šuniuką“, – rašė Vilniaus rajono gyventoja. Moteris neslėpė pykčio tokiu šeimininkų poelgiu, ji svarstė, gal jie išvyko atostogauti ir tiesiog paliko alkaną augintinį vieną. Taip sukeldami pavojų ir aplinkiniams.

Policija portalui lrytas.lt nurodė, kad ketvirtiadienio rytą gavo pranešimą apie Antažeriuose bėgiojantį didelį, agresyvų šunį, nuo kurio nukentėjo pranešėjos šuo. Moteris pareigūnams nurodė nežinanti, kas palaido šuns šeimininkai.

„Atvykę pareigūnai išvydo gatvėje, patvoryje gulintį šunį o šalia jo – sudraskytą, nugaišusį kitą šunį. Nuo pareigūnų agresyvusis šuo tuojau spruko, įbėgdamas į vieno gyvenamųjų namų teritoriją. Įvykis tiriamas, nustatomas šuns šeimininkas.

Apie įvykį informuotas Zujūnų seniūnas“, – situaciją komentavo Vilniaus policijos atstovas. Po pietų Vilniaus rajono gyventoja portalui lrytas.lt pranešė, kad atsiliepė šuns šeimininkas ir atsiskaitė su šįryt nužudyto šuns savininku, pažadėjo apmokėti pirmojo šuns gydymo išlaidas. Tačiau ji svarstė, ar galima tai laikyti laiminga pabaiga, nes vos per plauką išvengta kur kas skaudesnių tragedijų.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

GELTONAS KASPINAS ANT PAVADĖLIO – KĄ JIS REIŠKIA IR KAIP ELGTIS ŠALIA TAIP PAŽYMĖTO GYVŪNO

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

2 comments

  1. Anonimas
    says:

    Koks beraštis rašė? Klaida ant klaidos

Palikti komentarą