Rusų okupantų pagrobtas katinas iš Bučos buvo išgabentas už daugiau negu 300 km, bet sugrįžo namo
21 Geg, 2022

Rusų okupantų pagrobtas katinas iš Bučos buvo išgabentas už daugiau negu 300 km, bet sugrįžo namo

Katino iš Ukrainos savininkai sugebėjo pabėgti nuo Rusijos kariuomenės, kai šie įsiveržė į Bučą, tačiau jų mylimas katinas Maksas liko okupantų siaubiamame Kijevo priemiestyje.

Makso šeimininkėms – mamai ir dukrai – pavyko pasiekti saugią vietą, o tada pabėgti į Čekiją, kol jų gimtajame mieste siautėjo Kremliaus siųsti kareiviai. Jie be jokio gailesčio žudė civilius ir plėšė viską, ką galėjo paimti: vaikiškus žaislus, elektrinius paspirtukus, automobilių akumuliatorius ar papuošalus.

Katinas Maksas taip pat tapo rusų kareivių taikiniu ir buvo pavogtas. Visai nenuostabu, turint galvoje tai, kad Meino meškėnų veislė tikrai traukia akį: gyvūnai yra gana dideli, lyginant su paprastomis naminėmis katėmis, jo oranžinis kailis šviečia iš toli, o stambios letenos – baltos. Gyvūnas buvo pagrobtas ir išgabentas už maždaug 300 kilometrų į Baltarusiją. Žinia apie Makso nuotykius socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo ir buvęs Ukrainos vidaus reikalų ministerijos narys , 43-ejų Antonas Geraščenka.

Jis rašė, kad iš Kijevo priemiesčio pagrobtas Maksas grįžo pas savo šeimą praėjus 80 dienų nuo okupacijos pradžios. Tai viena iš istorijų, kuri baigėsi laimingai, nors gyvūnas buvo atsidūręs daugiau kaip 300 km nuo namų.

Skambutis dėka Betmeno apykaklės Ką katinas patyrė per tą laiką, neaišku, kaip ir tai, ką jam planavo pagrobėjai. Tačiau Maksas grįžo pas savo šeimininkus, o laimingos pabaigos priežastis – Betmeno apykaklė, ant kurios buvo šeimos iš Bučos kontaktiniai duomenys. Čekijoje esančios šeimininkės suskambėjęs telefonas, kurio kitame gale buvo moteris iš Baltarusijos miesto Gomelio, pranešė apie Makso „nuotykius“ užsienyje. Baltarusė pranešė, kad rado Maksą ir jo savininkų telefono numerį. Po to viskas vyko labai greitai: Maksas gavo naują veterinarinį pasą ir buvo iš naujo suženklintas, o jau tada jis galėjo per Lenkiją keliauti pas savo šeimą į Čekiją.

Parengta pagal switzerlandtimes.ch.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

12 MĖNESIŲ KALĖJIMO ARBA 10.000 EURŲ BAUDA UŽ SKRIAUDŽIAMĄ AR IŠMESTĄ GYVŪNĄ!

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą