Rusas į lėktuvą iš Rygos įsigabeno didžiulį katiną, kilo tarptautinis skandalas
16 Lap, 2019

Rusas į lėktuvą iš Rygos įsigabeno didžiulį katiną, kilo tarptautinis skandalas

Katinas Viktoras tapo tikra interneto sensacija, kai jo šeimininkas viešai pripažino nelegaliai įsigabenęs antsvorio turintį augintinį į lėktuvo saloną.

Rusas Michailas Galinas su katinu Viktoriu keliauja dažnai, tačiau skrendant iš Latvijos sostinės Rygos „Aeroflot“ bendrovės darbuotojas nurodė, kad katinas negali keliauti lėktuvo salone, mat sveria dviem kilogramais daugiau nei numatoma taisyklėse. Todėl keleiviui pasiūlyta savo augintinį gabenti bagažo skyriuje. Tačiau M.Galinas su augintiniu neketino skirtis.

Vyras tvirtino bijojęs, kad jo katinas kelionės bagažo skyriuje neištvers.  „Radau kitą lengvesnį katiną, atsinešiau jį į bagažo registraciją pasverti. Po to jį paleidau ir pasiiėmiau Viktorą“, – pasakojo vyras. Rusas socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotraukomis, kuriose jis su Viktoru skrenda verslo klase. M.Galinas papasakojo, kaip apgavo „Aeroflot“ bendrovę ir į saloną atsinešė svorio limito neatitinkantį augintinį.

Posted by Mikhail Galin on 2019 m. lapkričio 5 d., antradienis

Posted by Mikhail Galin on 2019 m. lapkričio 5 d., antradienis

Po šio prisipažinimo bendrovė nutraukė M.Galino narystę lojalumo programoje. Šis bendrovės žingsnis socialiniuose tinkluose sukėlė skandalą. Ruso meilę augintiniui liaupsinę žmonės kaltino bendrovę žiauriu elgesiu su gyvūnais.

Kitos skrydžių bendrovės pasinaudojo situacija ir M.Galinui ir jo augintiniui dovanojo nuolaidas skrydžiams ar net nemokamus pavežėjimus.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą