Protu nesuvokiamas žiaurumas: ganykloje nušauti 53 arkliai, nepagailėta net jauniklių
16 Sau, 2022

Protu nesuvokiamas žiaurumas: ganykloje nušauti 53 arkliai, nepagailėta net jauniklių

Altajaus krašte Rusijoje kol kas neišaiškinti asmenys nušovė 53 arklius. Dauguma kritusių gyvūnų yra kumelės su kumeliukais arba jaunos patelės.

Nušauti arkliai buvo aptikti tarp Solonovkos ir Kamyšenkos kaimų, kur gyvuliai buvo vadinamoje laisvoje ganykloje – jie patys susirasdavo maisto. Banda priklausė vietos ūkininkui Nikolajui Drokovui. „Mes juos tikrindavome 2–3 kartus per savaitę. Ketinome važiuoti ten kitą dieną su draugu, bet pakilo rūkas, todėl išvykimą atidėjome. O vakare pažįstami paskambino ir pasakė, kad arkliai nušauti. Juos suvarė į kampą ir snaiperiškai nušovė – po dvi kulkas tiksliai po mentėmis į širdį. Tai ne žmogus, o žvėris“, – portalui alt.kp.ru kalbėjo arklių savininkas N.Drokovas.

Vyrui liko apie 15 arklių. Apytikriais skaičiavimais, padaryta žala siekia apie 5 milijonus rublių. (60 tūkst. eurų). Dabar tyrimo ėmėsi užsiima policija – ištraukė kulkas, atliks ekspertizę nustatant tikslų nuosotolių dydį.

Vietos gyventojų teigimu, taip nutiko ne pirmą kartą. „Pernai šiose apylinkėse kažkas nušovė septynis arklius. Šeimininkai parašė pareiškimą policijai, tačiau tai padariusiojo nepavyko rasti. Galvojame, kad tai kas nors iš mūsiškių. Nemanau, kad tai konkurentai – čia arklių auginimu užsiima tik 3-4 žmonės, vieni kitiems netrukdome“, – sakė N.Drokovas. Sklando versijos, kad gyvuliai galėjo būti sunaikinti iš chuliganiškų paskatų ar keršto – anksčiau vietos gyventojai socialiniuose tinkluose skundėsi, kad N.Drkovo arkliai ištrypia pasėlius.

Rusijos Vidaus reikalų ministerijos Altajaus krašto valdyboje iškelta baudžiamoji byla dėl tyčinio svetimo turto sunaikinimo.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

BACHUS – AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PAŠARO PAPILDAI SU AUGALINIAIS EKSTRAKTAIS

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą