• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Mikročipai ir gyvūnų registracija

Mikročipai ir gyvūnų registracija

UAB “Jakovo veterinarijos centras” suteikia gyvūnų identifikavimo ir registracijos paslaugas:

Kai gyvūnas jau paženklintas mikroschema: Savininkas atvyksta į kliniką su gyvūnu, kur patikrinamas mikroschemos veikimas ir gyvūno tapatybė. Privaloma atsinešti turimus dokumentus: apie gyvūno ženklinimą, Gyvūno augintinio pasą, kilmės liudijimą (jei turima). Gyvūno savininkas privalo pateikti savo asmens dokumentą (teises, pasą, ID kortelę). Sutikrinę duomenis, klinikos darbuotojai užpildys PRAŠYMĄ DĖL GYVŪNO AUGINTINIO ŽENKLINIMO IR ĮREGISTRAVIMO.

  1. Kai gyvūnas dar nepaženklintas mikroschema: Savininkas atvyksta į kliniką su gyvūnu; su savimi privalo atsinešti turimus gyvūno  dokumentus, gyvūno kilmės liudijimą ( jei turima) ir savo asmens dokumentą (teises, pasą, ID kortelę). Klinikos darbuotojai implantuos mikroschemą (paslaugos kaina 15 eurų) ir užpildys PRAŠYMĄ DĖL GYVŪNO AUGINTINIO ŽENKLINIMO IR ĮREGISTRAVIMO

Toliau gyvūno savininkas gali pasirinkti kur jam patogiau atlikti registravimo paslaugą:

  • Jakovo veterinarijos centras atlieka šią paslaugą vietoje – kaina 6 eurai.
  • Vilniaus m. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) adresas: atlieka šią paslaugą nemokamai (adresas: Jeruzalės g. 45, LT-08420 Vilnius, tel. (8 5) 249 1700, faks. (8 5) 248 2662, el. paštas vilniausvmvt@vet.lt

Duomenys iš senų duomenų bazių perkeliami nebus. Norėdami gyvūną užregistruoti Gyvūnų Augintinių registre, visi savininkai privalės pildyti minėtą PRAŠYMĄ DĖL GYVŪNO AUGINTINIO ŽENKLINIMO IR ĮREGISTRAVIMO.

Gyvūnų gerovės tikslais Jakovo veterinarijos centro gydytojai visus paženklintus gyvūnus ir toliau registruos www.regivet.lt registre.

 Visi minėti darbai atliekami tik pagal išankstinę registraciją tel. (+370 5) 2132982 arba (+370 5) 2105048.

www.vetmed.lt