• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Individualios jojimo pamokos Laimos žirgyne

Individualios jojimo pamokos Laimos žirgyne

Maloniai kviečiame visus didelius ir mažus, kurie siekia išmokti teisingų jojimo ar žirgo priežiūros pagrindų ir nori maloniai praleisti laisvalaikį su žirgais gamtos apsuptyje.

Instruktorius Jums paaiškins  elgesio su žirgais ir arklidėje taisyklės bei elgesio manieže taisykles. Jei norite susipažinti iš anksto, jas taip galite rasti mūsų naujienų skiltyje.

Jums pristatys bendravimo su žirgais subtilybes, suteiks jojimo pagrindų teorines žinias, tad dar prieš sėdant į balną žinosite visą reikiamą informaciją.

Iš pradžių išmoksite, kaip teisingai užlipti ant arklio ir kaip taisyklingai sėdėti balne. Mokinsitės, kaip valdyti žirgą, kaip pradėti joti. Toliau su atitinkamu pamokų skaičiumi palaipsniui išmėginsite keletą pagrindinių skirtingų jojimo stilių (kordas/laisvas jojimas aikštelėje).

Jeigu jau jodinėjate ir ieškote kur galėtumėte patobulinti savo įgūdžius arba profesionaliai mokintis jodinėjimo meno, mūsų žirgyne galite rinktis ir sudėtingesnio lygio treniruotes, kurių metu treneris pagal Jūsų pasiruošimo lygį pritaikys mokymų programą ir suderins pamokų tvarkaraštį. 

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais. Drauge suplanuosime nepamirštamų įspūdžių kupiną laiką.