• WWW.TAVOGYVUNAS.LT - INFORMACINIS PORTALAS GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS!
  • El. paštas: info@tavogyvunas.lt

Dermatologiniai tyrimai gyvūnams

Dermatologiniai tyrimai gyvūnams

Dermatologas veterinarijos srityje yra veterinarijos gydytojas, kuris diagnozuoja ir gydo gyvūnų odos, ausų, kailio, nagų susirgimus.

UAB „VetPet“ Jonavos veterinarijos klinikos gydytoja dermatologė Viktorija Lokianskienė specializuojasi dermatologijos srityje. Nuolat stažuojasi įvairiose užsienio dermatologijos klinikose bei dalyvauja įvairiose tarptautinėse dermatologijos konferencijose, yra europos dermatologų asociacijos narė.

Dermatologinės problemos dažnai būna labai varginančios, reikalaujančios unikalaus gydymo, naujausių žinių bei gydymo taktikos panaudojimo. UAB „VetPet LT“ Jonavos veterinarijos klinikos dermatologų pagrindiniai tikslai : rasti tikrąją susirgimo priežastį ir pasiūlyti geriausius gydymo sprendimus apjungiant naujausias žinias ir technologijas.

Gydymas yra pritaikomas individualiai, pagal kiekvieno augintinio poreikius. Darbas su alerginiais pacientais susideda ne tik iš diagnostinių tyrimų, bet ir klientų mokymų, kaip kontroliuoti alergijas. Daugumai dermatologinių pacientų reikalinga ilgalaikė priežiūra, todėl glaudžiai bendradarbiaujame su klientu, siekiant kuo efektyviau kontroliuoti paciento gydymą.

www.vetpet.lt